Aiatäht SAKU - Stihl ja Viking esindus Sakus

Aiatäht SAKU kolis 35m edasi ja suuremale pinnale

25.09.15

Kindlasti on nii mõnigi märganud, et Saku keskel Samati ja Tehnoülevaatuse kõrval Tehnika tänaval on mõnda aega toimunud usin askeldamine. Kohalikust vajadusest 2008. aastal alguse saanud ettevõte Aiatäht OÜ on oma aia- ja metsatehnika müügi- ja hooldekeskuse teeninduspinda kõvasti laiendanud ning kolis SAKU kauplusega suve lõpul suuremale pinnale samas hoones, vanast asukohast kõigest 35 m kaugusele.

Aiatäht OÜ autoriseeritud kauplus-hooldekoda Sakus müüb Stihl, Viking, Toro, Norcar jt kaubamärkide kvaliteetset aia- ja metsatehnikat. Ostes oma seadme Aiatähest, võid olla kindel, et seadmele on garantii, autoriseeritud järelhooldus ja teid teenindab väljakoolitatud müügi- ja hooldepersonal. Vastavalt võimalusele remondib ja hooldab Aiatäht ka teiste enim levinud kaubamärkide aia- ja metsatehnikat, näiteks teritame nüriks läinud saekette, niiduki tera, võsa- või kreissaekettaid, lintsaelinte.

Lisaks Sakule on Aiatähel suurem kauplus-hooldekoda ka Tallinna piiril Peetri külas (Tartu maantee väljasõidu alguses tee ääres). Meie kauplusesse on leidnud tee kliendid üle Eesti. Tehnikat on toodud hooldusesse ja masinaid käidud soetamas Saaremaalt, Narvast, Võrust jne. Õige tööriista leiab meilt nii kodukasutaja kui ka professionaal, sest Aiatähe kaubavalik on üsna lai, varu- ja kuluosadest (saekett, trimmitamiil, sae- või niidukiõli, seguõli) kuni niidukite ja saagideni ning lausa saeraamide ja kommunaalseadmeteni välja. Lisaks veel mitmesuguseid isikukaitsevahendeid (kiivrid, prillid, visiirid, kõrvaklapid jt) ohutuks töö tegemiseks. Peale mootorseadmete on hooajast lähtuvalt müügil mahlapressid, õunapurustajad, mahlasäilituse pakendid, kastmistarbed jne. Sügisel küsitakse meilt kõige rohkem oksapurustajaid, lehepuhureid, võsalõikajaid, mootorsaage, samblaeemaldajaid. Eraldi on kaupluses lastele müügil aia- ja metsateemalised mängutööriistad.

Olgu muruniiduk, murutraktor, elektri- või mootorsaag, võsalõikaja, trimmer, hekipügaja, mullafrees, pinnasepuur, pesur või muu tehnika – kõigi toodete kohta on võimalik saada meie teenindajalt asjatundlikku nõu ning selgitusi hoolduse kohta.
Kohtumiseni Aiatähes!

25.09.15 Saku Sõnumid
Artikkel ja fotod: Maire Jürison