Aiatähe tegevusalaks on aia-, metsa-, pargi ja kommunaaltehnika ning puidutööseadmete müük,  hooldus ja remont. Lai valik lint- ning kettsaeraame. Meie klientideks on ettevõtted kui ka eraisikud, kes hindavad head omavahelist koostööd ja korraliku ning kiiret töö tulemust. Võimalik valitud tooteid rentida Saku Aiatähes.

Aiatähe esindused/hooldekojad Harjumaal: SAKUS ja TALLINNA PIIRIL
Tehnikat mugav soetada AIATÄHE JÄRELMAKSUGA!

Esindame kvaliteetseid kaubamärke nagu STIHL, VIKING, LOGOSOL, WIREX, SERRA, LASKI, NORCAR, NILFISK-EGHOLM ja TEXACO. Tehnikale saadaval originaal-, varu- ja kuluosad, tarvikud, käsitööriistad ning isikukaitsevahendid. Hooldame ja remondime erineva kaubamärgi tehnikat!


Ainult isiklik teenindus on hea teenindus! Seetõttu saab STIHL, VIKING ja LOGOSOL tooteid osta ainult autoriseeritud edasimüüjate käest. Ainult autoriseeritud edasimüüjad nõustavad ja teenindavad Teid asjatundlikult. Võite nõu, abi või hooldust küsida Aiatähest kõigi pakutavate toodete kohta. Ükskõik, kas vajate neid seadmeid kodus, aias või professionaalsel metsatööl.

Ostes STIHL, VIKING või LOGOSOL seadme müügikohast, mis ei ole ametlik edasimüüja, siis puudub antud seadmel garantii, autoriseeritud järelhooldus ja originaalvaruosad ning väljakoolitatud müügipersonal!”

EAS-i alustava ettevõtja starditoetuse läbi muutsime meie remondi- ja hooldeteenuse veelgi paremaks ja kvaliteetsemaks. Struktuuritoetusest rahastatud projekti raames soetas Aiatäht OÜ juurde hooldus- ja remondiseadmeid. Projekti toimumise ajavahemik 21.11.2009 – 20.11.2010

Kui soovid lisainfot meie toodete või teenuste kohta, siis Küsi SIIT lisainfot! Tel. 53 244 296

Aiatäht OÜ