Aiatähe tegevusalaks on aia-, metsa-, pargi ja kommunaaltehnika ning puidutööseadmete müük,  hooldus ja remont. Lai valik lint- ning kettsaeraame. Meie klientideks on ettevõtted kui ka eraisikud, kes hindavad head omavahelist koostööd ja korraliku ning kiiret töö tulemust.

Aiatähe esindused/hooldekojad Harjumaal: SAKUS ja TALLINNA PIIRIL
Tehnikat mugav soetada ka järelmaksuga!

Esindame kaubamärkeSTIHL, VIKING, JOHN DEERE, TORO, LASKI, WIREX, SERRA, TIMBERY, NILFISK-EGHOLM, LOGOSOL ja TEXACO. Tehnikale saadaval originaal-, varu- ja kuluosad, tarvikud, käsitööriistad ning isikukaitsevahendid. Kõikidele müüdavatele seadmetele garantii, hooldus ja remont Aiatähest!


Ainult isiklik teenindus on hea teenindus! Seetõttu saab STIHL, VIKING ja LOGOSOL tooteid osta ainult autoriseeritud edasimüüjate käest. Ainult autoriseeritud edasimüüjad nõustavad ja teenindavad Teid asjatundlikult. Võite professionaalset nõu, abi või hooldust küsida Aiatähest kõigi pakutavate toodete kohta. Ükskõik, kas vajate neid seadmeid kodus, aias või professionaalsel metsatööl.

Ostes seadme müügikohast, mis ei ole ametlik edasimüüja, siis puudub antud seadmel garantii, autoriseeritud järelhooldus ja originaalvaruosad ning väljakoolitatud müügipersonal!”

Kui soovid küsida meie toodete või teenuste kohta, siis Tel. 55 585 709 või info@aiataht.ee Aiatäht OÜ

JÄLGI MEIE UUDISEID: www.facebook.com/aiataht

LISAINFO AIATÄHE TOOTEVALIKUS OLEVATE SEADMETE KOHTA:
Lintsaeraamid WIREX: www.pilorama.eu
Lintsaeraamid SERRA: www.serra.de
Haljastus- ja kommunaaltehnika LASKI (kännufreesid, oksapurustajad, leheimurid jne): www.laski.ee
Kommunaaltehnika NILFISK(haljastus- ja tänavapuhastusseadmed): http://www.nilfisk-outdoor
Kvaliteetõlid ja määrdeained TEXACO: www.texacobaltic.eu