Imove Viking robotniidukid

Innovatsioon Sinu aias – ROBOTNIIDUKID Viking iMow

Täiuslik niitmine Viking iMow robotniidukiga – NÜÜD HINNAD KUNI 450€ SOODSAMAD!

Ainus, mille robotniiduk juhuse hooleks jätab, on tema niiduteekond. Aga ka siin on juhusel eesmärk: nii saab muru igal pool ühtlaselt niidetud. Ilma jälgi jätmata alati ühepikkuselt. Niitmiskõrguse saab ise määrata keskse niitmiskõrguse reguleerimise kaudu.

vIKING ROBOTNIIDUKITE ALLAHINDLUS

Eriti lihtne käsitsemine

iMow on kõrgtehnoloogiline seade. Ei pea olema ekspert, et seda kasutada: intuitiivne kasutajaliides teeb Viking robotniiduki programmeerimine eesti keelnerogrammeerimise lihtsaks – hea valgustusega LED-ekraani abil kasvõi pimedas või heledas päikesevalguses. Programmeerimise muutmine on samuti lihtne ja program on eestikeelne!

Roboti programmeerimine on Eesti keelne

Niiduk mõtleb

iMow töötab eelseatud niiduplaani järgi ise.Sealjuures otsustab ta määratud ajavahemiku ulatuses – niinimetatud aktiivajal – ise, millal pooleli jäänud niitmist jätkata. Üks näide: kui keset suvepäeva peaks tulema vihmahoog, katkestab ta sisselülitatud vihmaanduri korral oma töö ja teeb hiljem kaotatud aja tasa. Samas on võimalik seadistada ka nii, et niitmine toimub vihmaga ja niiduk võib niita ka öösel

Tsoonihaldus

Kui aed on väga sopiline, siis töötleb niiduk paratamatult teatud murualasid harvem kui teisi. Tsoonihaldusega ei ole see probleem: seadmele tuleb ette näidata erinevad probleemkohad, millele ta rohkem tähelepanu pöörama peaks. C-mudelitel, mis on varustatud GPS-anduritega, saab pärast nende alade täpset määratlemist lasta neid ka seatud ajal eelisjärjekorras niita. Keerukalt kujundatud aedades niitmine ei ole probleem

Servad saavad niidetud

Niidupinna äärel puhta lõiketulemuse saavutamiseks on erinevad ääre niitmise variandid. Niiduki naasmise saab ise Robotniidukid Viking IMoveplaneerida: kas robotniiduk iMow peab dokkimisjaama sõitma traati järgides või mööda nihkes radu.

Vargus on mõttetu

iMow on varustatud erinevate anduritega: niipea kui keegi üritab teda üles tõsta, jääb ta seisma. Lisaks saab teda selliselt seada, et oleks võimalik käitada vaid PIN-koodiga. C-mudelite puhul saab varguse toimumisel soovi korral e-posti või SMSi teel teate ning  nutitelefonis või tahvelarvutis iMow rakenduse abil seadme asukoha kindlaks teha.

Naabritega hea läbisaamine

Niitmisala määrab piiramistraat, mis saadab välja häiringuta signaali. See tähendab, et signaal ei konkureeri teiste signaalidega, näiteks naabri aias töötava robotniidukiga. iMow niidab vaikselt ja nii ei häiri see kõrva ja muid tegevusi.

MI 4. seeria mudelid on kiired ja head väikestel pindadel

Väikestes ja keskmise suurusega aedades, aga ka kallakul asuvatel või sopilistel muruplatsidel: siin tunneb MI 4 seeria iMow end tõeliselt hästi. Nad saavad kuni 500 m2 või 1000 m2 alaga hakkama mõne tunniga. Nende kompaktse suuruse tõttu on 20 cm niitmislaiusega mudelid MI 422 ja MI 422 P eriti hea manööverdusvõimega ja sõidavad uudishimulikult aia igasse nurka. Samuti pole 40% kaldenruk probleemiks!

MI 6. seeria mudelid on suurte pindade jaoks

Mugavusele annab seerias MI 6 tooni eemaldatav juhtseadis: sellega saate niitmisaega väga lihtsalt programmeerida – ilma et peaksite kummarduma. C tähendab kommunikatsiooni! Uutel iMow C-mudelitel saab paljusid parameetreid seada peale ekraani ka rakenduse abil nutitelefonis või tahvelarvutis: nii saab näiteks seada niiduplaani, kuvada olekuteateid, niitmisi katkestada või uuesti alustada.

Viking robotniidukitega tule tutvu Aiatähe kauplustes!

Kogu Viking robotniidukite valik/info: SIIT!

Robotniidukid

Küsi sobilikule robotniiduki mudelile pakkumist Aiatähest! + paigaldus ja mõistlik osamaksega tasumise võimalus.