Jõulukingid STIHLilt ja VIKINGilt

STIHL ja VIKING esinduskeskused Aiatäht pakuvad lisaks põrisevatele mootorseadmetele laia kingi- ja tootevalikut meestele, naistele, emadele, vanaemadele, lastele jne.

Meestele, peogadele, isadele, vanaisadele.

Mets ja mees on käinud läbi aegade käsikäes. Seega võiks jõulukuuse alla rändav kingipakk sisaldada pere meessoost liikmele midagi meelepärast mugavaks metsas müttamiseks. Näiteks mugav ja stiilne  soe pesu või soojad talvised metsatöö kindad. Miks mitte hoopis funktsionaalne taskunuga või STIHL käekell. Allpool mõned vihjed:

Naistele, tütardele, emadele, vanaemadele

STIHL ja VIKING ei ole ammugi enam ainult meestekeskne kaubamärk ning üha enam naisterahvaid leiab oma tee mõne meie mootorsae, trimmeri või muruniiduki juurde. Meil on olemas nii bränditooteid kui ka tööriistu, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele kas siis aias toimetamiseks või vabal ajal kasutamiseks. Näiteks mugav soft-shell jakk või väike akutoitel HSA 25, mis on nii hekipügaja, kui murulõikur ühes seadmes.

Ideed:

Lastele

Ka lapsi ei ole unustatud. Näiteks esimeseks rattaks ideaalne STIHL jooksuratas või tõsisemele metsahuvilisele mängusaag ja töökombe. Või hoopis väntadega murutraktor koos käruga vanemate abistamiseks aiatöödel.

Vaadake ise:

Need on ainult mõned näited ja ideed, ülejäänud tooted on olemas meie kodulehel või kauplustes. Oleme kindlad, et leiate meilt igaühele mõne sobiliku kingi.

PILDIGALERII Aiatähe esindustest pühade eel. VAATA: SIIT!

Soovime Teile rahulikku jõuluaega.
Aiatähe meeskond