Soodne lintsaeraam talunikule Timbery M120

Kodune lintsaeraam TIMBERY M120 – KAMPAANIA!

Lintsaeraamide müügihitt just hobisaagijate seas, ise oma puidumaterjali töötlemiseks ja väärindamiseks.

Elektri- või bensiinimootoriga Timbery M120 saeraam – soodne ja käepärane lahendus eratarbijale puidu lahti saagimiseks. Ideaalne töövahend oma kvaliteedilt kui ka kasutusmugavuselt alustamaks saagimistööd lintsaeraamil.

Timbery M120 lintsaeraamide kampaania 2019 sygis

Võrreldes eelmise Timbery mudeliga M100 on uus M120 mudel uuendatud ja täiustatud, võetud arvesse saagijate tagasisidet ning soove. M120-l on ka uus tugevam raam ja saepea disain, mis võimaldab saagimise ajal paremat stabiilsust. Sisse on viidud mitmed uuendused lähtudes just saeoperaatori töö asukohast ning mugavusest. Et palk oleks kindlalt kinnitatud on viimase lõike jaoks (25 mm kõrguselt) komplektis kaasas spetsiaalsed tugipostid (2 lühikest ja 2 pikka) ja 1 palgi kinnitus (quick-set).

Lihtne – Kompaktne – Mugav
Realiseeri oma saagimise vajadus koos Timbery M120 saeraamiga. M120 on elegantse disainiga ja suurepäraste võimalustega saeraam, mis varustatud keraamiliste klotsidega ehk juhtrullikutega lindi stabiilsuse tagamiseks, võimaldab palgi kiiret kinnitust ja omab mugavat käepidet lõikepea käsitsi lükkamiseks. Lõikepea liikumine on kerge ja mugavalt reguleeritav.

M120 saeraamiga saad rohkem ja kulutad vähem!

NB! Kiire tarneaeg!

Vaata ja tutvu tehnilise infoga (mootorite valik, hinnainfo jne): WWW.SAERAAM.EE

Alljärgnevalt Aiatäht saeraamidega Kanal2 saates Maaelu 05.10.2019: