Lintsaekaater Wirex CZ-1WZM

Lintsaeraam WIREX CZ-1/WZM – TÄIUSTATUD VERSIOON!

2018 aastat alustasime tegudega Põhja-Soomes. Paigaldasime ja seadistasime Haukipudas´es kliendile jaanuari esimesel nädalal lintsaekaatri Wirex CZ-1/WZM. Tegu täiustatud versiooniga mudelist CZ-1/ZM NEW.

Lintsaeraam CZ-1/WZM puiduettevõttele või nõudlikule eratarbijale ümarpuidu ja ettesaetud puiduHüdraulikaga elektriline lintsaeraam Wirex CZ-1WZM töötlemiseks. Masin on väga tõhus ja võimaldab saagida suuremõõdulisi puid. Masin on koos hüdraulikaga ja mitmekülgsete võimalustega. Seadme tehniliste näitajatega saad tutvuda CZ-1/ZM NEW tootelehel SIIT! Küll aga täiustatud versiooni CZ-1/WZM uuenduseks on saeraami tootlikust tõstev tagasiveosüsteem.

Saeoperaatori vilumuse kasvades ning tootmismahtude suurenedes on mudelit (WZM) lihtne jätkata saeliinina. Tootmisprotsessi aitab efektiivsemaks teha tagasiveosüsteem, mis vähendab inimtööju panust vastavas tootmislõigus. Tagasiveosüsteem on automatiseeritud protsessi üks osa. Lauamaterjali saagimine lintsaeraamiga Wirex CZ-1ZMLõigatavalt saematerjalilt saelõiget tehes jookseb lõigatud materjal ise tagant poolt koos saepea liikumisega saekaatrilt maha.

Wirex CZ-1/ZM on statsionaarne horisontaalne lintsaeraam, mille tarbeks meie klient ehitas eelnevalt endale vastava katusealuse mugavaks töö teostamiseks. Samuti lisas ka ise paar nutikat lahendust. Soovime edu uue lintsaeraamiga tutvumisel ning olgu edasine tööprotsess nauditav ja tulemus ületaks ootusi.

Tunned huvi oma saekaatri vastu? Tekkis täiendavaid küsimusi?
Võta meiega julgelt ühendust ja viime koos idee teostuseni! Tänane mõte võib olla juba homne tegu ning miks mitte ka igapäeva teenistus puiduäris :)

Tutvu kogu meie saeraamide valikuga: WWW.SAERAAM.EE

  • Saelindid erinevatele saeraamidele ja igas mõõdus! Kiire tarne ja enimlevinud mõõte hoiame laotootena sees.
  • Pakume ka saelintide terituse- ja räsamise kompleksteenust!