Stihl

Oma 80 aastase ajaloo jooksul on Stihl välja teeninud esmaklassilise tehnoloogia sünonüümi staatusesse, seda mitte ainult Euroopas, vaid ka Venemaal ja USA-s. Stihl tooteid kasutatakse rohkem kui 160-s riigis üle maailma. Stihl tööstuse nurgakiviks on olnud algusaegadest saadik kettsaag ning Stihl on tänaseks tõusnud nr. 1 mootorsae tootjaks. Stihl omab 29-t importööri erinevates riikides üle maailma. Stihl seadmed pakuvad oma kvaliteetsete toodetega: keskonna- ja ohtusstandarditele vastavust, samuti täidetakse erinevate riikide kehtivaid õigusnorme ja eeskirju.
Aiatäht OÜ tootevalikus: kettsaed, õhuluuad (imur-puhurid), võsalõikajad, trimmerid, pinnasepuurid, survepesurid, tarvikud, isikukaitsevahendid, tööriided jt.

Viking

Viking kaubamärk pakub kvaliteetseid tooteid aednikule. Tooted on unikaalse disaini ja parimate tehniliste lahendustega ning samal ajal vastupidavad.
Toodete kasutuslihtsus muudab aiapidamise mugavaks ja lihtsaks isegi algajale aednikule. Suurt rõhku on pööratud ka turvalisusele. Viking muruniidukitega saavad aednikud tõsta niitmis- ning multšimis kvaliteeti tänu Multi-Power tehnoloogiale.
Aiatäht OÜ tootevalikus:  muruniidukid, murutraktorid, mullafreesid, oksapurustajad

Laski

Laski on pereettevõte Tšehhis, loodi 1992 a. Ettevõte toodab munitsipaal-, aia-, metsandus-ja põllumajandusvaldkonnas kasutatavaid seadmeid. Esimene masin mida tootmises oli kännufrees. Edasi tuli juba lehe-imur, oksapurustaja, väikesed hakkurid jt. Tooted kõrge kvaliteedi ning – tehnilise tasemega. Laski tooteid müüakse 40 riigis üle kogu maailma.

Ära märkimist leiab kännufreesi F450, mis on pälvinud erinevatel Euroopa messidel tunnustust nt. 1998 kuldse medali Grand Prix  messil Techagro 98. Ka uuendatud mudel F500 kännufrees sai auhinnatud Grand Prix Silva Regina 2002 a ning sama toode sai ka Grand Prix Silva Regina 2008 aastal.

Laski kuulub juhtivate kommunaalseadmete tootjate hulka maailmas. Tootevalikust leiab veel puiduhakkureid, leheimureid, puhastustehnikat jne.

Wirex

Juhtiv Poola ettevõte saeraamide ja puidutöö seadmete osas, alustas tegevust 1990 a.  Seadmed on kõrge
Wirex lintsaeraamidefektiivsusega
ning vastupidavad ning pärjatud mitmete auhindadega nii kodumaal kui mujal messidel. Saeveskite ja puidutöö seadmete tootmine sai alguse 1993 aastal, kui toodeti esimene Wirex saeraam vastavalt oma vajadustele ja nõudmistele. Praegu moodustab juba 95% toodangust erinevate saeraamide tootmine, mis on mõeldud väikese ja keskmise suurusega saetööga tegelevatele ettevõtetele. Seadmeid iseloomustab kõrge kvaliteet ja mõistlik hind. Wirex saeraamid leiad Aiatähe kodulehelt saeraamide tootekategooria alt. Küsi lisa, mudelite valik on laiem.

Serra

Kõrge kvaliteediga mobiilsete, statsionaarsete ning tööstuslike saeraamide/saeveskite tootja. Saksamaa pereettevõtte, mis asutati 1990 aastal. Serra edasimüüjaid leiab rohkem kui 40 riigist üle maailma. Serra toodang on mõeldud ennekõike puidualase teenusepakkujale, puidutööstustele tänu oma täpsusele ja sepetsiifilistele võimalustele kliendist lähtuvalt. Peagi lisame kodulehele ka kogu vajaliku tooteinfo üles, seni küsi lisainfot!

 

Logosol

Sajandeid on Rootsi olnud maailmas tuntud oma leidlike, uuenduslike ja kõrge kvaliteediga toodete poolest, nii ka Logosol. Logosoli tooted on tuntud 60 riigis üle maailma. Logosol´il on 3 peakontorit, asukohaga Saksamaal, USA´s ja Norras. Ettevõte on juhtiv väikeste puidupinkide ja saeraamide tootja maailmas. Logosoli masinad on mõeldud väikeettevõtjatele puidutöötluse alal ning tuntud oma kasutuslihtsuse poolest. Aiatäht OÜ tootevalikus:  saeraamid talunikele.

Norcar

Norcar Group toodab ja turustab Norcar minilaadureid, Minkomatic masinaid ja Norcar automatiseeritud robot aplikatsioone. Tänu oma kvaliteedile ja väga suurele lisavarustuse hulgale, võimaldavad need seadmed teha mugavalt ja tulemuslikult tööd aastarignselt. Tootmisüksused asuvad: Nykarleby, Soomes (Norcar BSB) ja Eestis (Norcar BSB Eesti ). Ettevõtte peakorter asub Soomes, Nykarleby´s ja müügiosakond Taanis (Norcar DK).

 

Aiatäht OÜ on Norcar kompaktlaadurite esindaja/edasimüüja Eestis. Täpsema info saamiseks ning tootevalikuga tutvumiseks külasta palun kodulehte: www.norcar.ee

Toro

Toro kõik masinad omavad patendeeritud tehnoloogilisi lahendusi ja funktsioone, mis teevad nende kasutamise väga mugavaks. Valida on elektri- ja bensiinimootoriga niidukite, murutraktorite ja nullpöörderaadiusega niidukite ehk zeroturnide vahel.  Lisaks on Toro valikus ka hea valik lumefreese. Aiatäht on Toro volitatud edasimüüja ja hooldustööde teostaja. Kogu tootevalikut vaata esialgu: www.toro.ee

Texaco

TEXACO on tüks kolmest maailma suurimast määrdeainete tootjas, kelle tooted on saadaval enam kui 180 riigis. Tootevalikusse kuulub üle 700 nimetuse autode mootoriõlidest kuni tuulegeneraatorite erimääreteni. TEXACO määrdeaineid on põllumajandusmasinates kasutatud juba üle saja aasta. Pidevalt muutuvas maailmas on TEXACO üks teerajajatest määrdeainete tehnoloogia väljatöötamisel. Texaco teadlased ja insenerid teevad pidevalt tööd, et välja töötada selliseid tooteid, mis oleksid optimaalsed nii täna kui ka tulevikus. Meile lähim Texaco tehas asub Rootsis, kus varustatakse kogu Skandinaaviat ja Baltikumi.
Aiatäht OÜ tootevalikus: ketiõlid, seguõlid 2- ja 4-taktilistele mootoritele, määrdeained

Fatelli Baesso

Fratelli Baesso on Itaalia kaubamärk, mis sai alguse 1895 aastal. 100 aastase ajaloo jooksul on pereettevõttest kasvanud välja korralik tootmisüksus, mis toodab veini- ja mahla valmistamiseks erinevaid seadmeid. Aiatähe valikust leiate Fatelli Baesso mahlapressid- ja õunapurustajad, millele on omistatud kõrge kvaliteedi tunnus üle maailma.

Nilfisk-Egholm

Taani kaubamärk Nilfisk-Egholm kommunaalseadmete valdkonnas, mis on alguse saanud 1989 aastal ning tuntud ja tunnustatud kogu Euroopas. Masinad on spetsiaalselt disainitud ja loodud aastaringseks kommunaaltöödeks, tähtis on kvaliteet, vastupidavus ja multifunktsionaalsus. Seadmed on võimalik komplekteerida vastavalt vajadusele ja töö iseloomule ning jooksvalt lisaseadmete näol täiendada: tänavapuhastus, lumekoristus, haljasalade hooldus jne.

Küsi SIIT lisainfot! Egholm VIDEO
Vaata ka tootja kodulehte: www.nilfisk-outdoor.com

Aiatäht

Aiatäht OÜ on aia-, pargi- ning metsatehnika müügi ning hooldusega tegelev ettevõtte. Lisaks valikus kommunaaltehnika, puidutööseadmed ning suur valik saeraame. Firma on loodud 2008 aastal, kuid meeskonna kogemused antud valdkonnas on palju pikemad.

Volitatud esindajana müüb Aiatäht STIHL, VIKING,  TORO, WIREX, SERRA, TIMBERY, LOGOSOL, NORCAR, NILFISK-EGHOLM  ja LASKI kvaliteetset tehnikat. Sedmetele garantii- ja hooldus. Lisaks saadaval kulu- ja varuosad. Remont ja hooldus võimalusel ka teiste enim levinud kaubamärkide tehnikale. Aiatähe klientideks on ettevõtted kui ka eraisikud, kes hindavad head omavahelist koostööd ja korraliku ning kiiret töö tulemust.