AIATÄHT ESINDAB MÜÜDAVA TEHNIKA NÄOL JÄRGMISI KAUBAMÄRKE:

Stihl logo

Oma 80 aastase ajaloo jooksul on Stihl välja teeninud esmaklassilise tehnoloogia sünonüümi staatusesse, seda mitte ainult Euroopas, vaid ka Venemaal ja USA-s. Stihl tooteid kasutatakse rohkem kui 160-s riigis. Stihl tööstuse nurgakiviks on olnud algusaegadest saadik kettsaag ning Stihl on tänaseks tõusnud nr. 1 mootorsae tootjaks. Stihl omab 29-t importööri erinevates riikides üle maailma. Stihl seadmed pakuvad oma kvaliteetsete toodetega: keskonna- ja ohtusstandarditele vastavust, samuti täidetakse erinevate riikide kehtivaid õigusnorme ja eeskirju.

TOOTEVALIKUS: kettsaed, elektrisaed, akutoodete sari, võsalõikajad, trimmerid, hekilõikurid, aiakäärid, survepesurid, vee- ja tolmuimejad, isikukaitsevahendid, ketaslõikurid, pinnasepuurid, tööriided, õlid- ja määrdeained jne.

Viking logo

Viking kaubamärk pakub kvaliteetseid tooteid aednikule. Tooted on unikaalse disaini ja parimate tehniliste lahendustega ning samal ajal vastupidavad.

Toodete kasutuslihtsus muudab aiapidamise mugavaks ja lihtsaks isegi algajale aednikule. Suurt rõhku on pööratud ka turvalisusele. Viking muruniidukitega saavad aednikud tõsta niitmis- ning multšimis kvaliteeti tänu Multi-Power tehnoloogiale.

TOOTEVALIKUS: robotniidukid, muruniidukid, murutraktorid, oksapurustajad, mullafreesid jne.

John_Deere_LineH_2C

Tootevalikusse, mida Aiatäht müüb ja hooldab, kuulub John Deere kvaliteetne aiatehnika väikeaedade, suvekodude, parkide ja muude haljasalade hooldamiseks.

TOOTEVALIKUS: nullpöörderaadiusega niidukid ehk zero-turn niidukid, aiatraktorid ja muruniidukid

Laski_logo

Laski on pereettevõte Tšehhis, mis loodi 1992a. TOOTEVALIKUS: kännufreesid, oksapurustajad, puiduhakkurid, leheimur-hekseldid, trassifreesid

Ettevõte toodab munitsipaal-, aia-, metsa-ja põllumajandusvaldkonnas kasutatavaid seadmeid. Tooted on kõrge kvaliteedi ning hea tehnilise tasemega. Laski tooteid müüakse 40 riigis ja ettevõte kuulub juhtivate kommunaalseadmete tootjate hulka maailmas. Samuti on Laski seadmed positiivset vastukaja saanud ka Eestis (erinevad kommunaal- ja haljastussektoris teenust pakkuvad ettevõtted ja organisatsioonid). Tooteid vaata: www.laski.ee

toro_logo.cdr

Toro kõik masinad omavad patendeeritud tehnoloogilisi lahendusi ja funktsioone, mis teevad nende kasutamise väga mugavaks. Aiatäht on Toro volitatud edasimüüja ja hooldustööde teostaja. Kogu tootevalikut vaata esialgu: www.toro.ee

TOOTEVALIKUS: nullpöörderaadiusega niidukid ehk zeroturnid, murutraktorid, elektri- või bensiinimootoriga niidukid.  Lisaks on ka hea valik lumefreese.

 Vari-logoVARI on edukas Tšehhi tootmisettevõtte, kelle alguslugu pärineb 1969 aastast. Oma pika ajaloo vältel on toodud turule erinevaid tootegruppe aia-, põllumajandus-, haljastus- ning puhastustehnika valdkonnas. Aiatäht OÜ esindab VARI tooteid Eestis, pakkudes antud kaubamärgi tehnikaga klientidele kvaliteeti, mugavaid ja tootlike lahendusi mõistliku hinnaga. Loomulikult pakume ka toodetele garantiid, järelhooldust ning kulu- ja varuosasid.

VARI toodete nimistusse kuuluvad näiteks: puulõhkujad, halumasinad, kreissaed, oksapurustajad aga ka muruniidukid, kõrge heina niidukid, murutraktorid, tänavapuhastusharjad, mullafreesid jne. VARI 2019 tootekataloog veebis: SIIT!

 

nowe-logo-wirex

Wirex on juhtiv Poola ettevõte saeraamide ja puidutöö seadmete osas, alustas tegevust 1990 a.  Seadmed on kõrge efektiivsusega ning vastupidavad ning pärjatud mitmete auhindadega nii kodumaal kui mujal messidel. Saeveskite ja puidutöö seadmete tootmine sai alguse 1993 aastal, kui toodeti esimene Wirex saeraam vastavalt oma vajadustele ja nõudmistele. Praegu moodustab juba 95% toodangust erinevate saeraamide tootmine, mis on mõeldud väikese ja keskmise suurusega saetööga tegelevatele ettevõtetele. Seadmeid iseloomustab kõrge kvaliteet ja mõistlik hind. Wirex saeraamid leiad Aiatähe kodulehelt saeraamide tootekategooria alt. Küsi lisa, mudelite valik on laiem.

TOOTEVALIKUS: statsionaarsed ja mobiilsed lintsaeraamid, saelindi terituspingid ja -räsajad, seimerid ja muud puidutööseadmed + saelindid.

Lisainfo: www.saeraam.ee või Aiatähe kodulehelt SIIT!

logo-timbery1

Timbery tootevalik on soodne ja käepärane valik eratarbijale (talunikele, erametsa omanikele jne).

TOOTEVALIKUS: lintsaeraamid bensiini- ja elektrimootoriga, seimerid ehk servalõikajad. Lisainfo: www.saeraam.ee või Aiatähe kodulehelt SIIT!

serra logo

Kõrge kvaliteediga mobiilsete, statsionaarsete ning tööstuslike saeraamide/saeveskite tootja. Saksamaa pereettevõtte, mis asutati 1990 aastal. Serra edasimüüjaid leiab rohkem kui 40 riigist üle maailma. Serra toodang on mõeldud ennekõike puidualase teenusepakkujale, puidutööstustele tänu oma täpsusele ja sepetsiifilistele võimalustele kliendist lähtuvalt. Osa mudeleid juba meie kodulehel üleval, peagi täiendame: Vaata SIIT! Rohkem mudeleid leiad tootja kodulehelt: SIIT!

logosol

Sajandeid on Rootsi olnud maailmas tuntud oma leidlike, uuenduslike ja kõrge kvaliteediga toodete poolest, nii ka Logosol. Logosoli tooted on tuntud 60 riigis üle maailma. Logosol´il on 3 peakontorit, asukohaga Saksamaal, USA´s ja Norras. Ettevõte on juhtiv väikeste puidupinkide ja saeraamide tootja maailmas. Logosoli masinad on mõeldud väikeettevõtjatele puidutöötluse alal ning tuntud oma kasutuslihtsuse poolest.

TOOTEVALIKUS: väikesaeraamid talunikule, erametsaomanikule. Vaata: www.saeraam.ee

Nilfisk kommunaaltehnika

Taani kaubamärk Nilfisk-Egholm kommunaalseadmete valdkonnas, mis on alguse saanud 1989 aastal ning tuntud ja tunnustatud kogu Euroopas. Masinad on spetsiaalselt disainitud ja loodud aastaringseks kommunaaltöödeks, tähtis on kvaliteet, vastupidavus ja multifunktsionaalsus. Seadmed on võimalik komplekteerida vastavalt vajadusele ja töö iseloomule ning jooksvalt lisaseadmete näol täiendada: tänavapuhastus, lumekoristus, haljasalade hooldus jne. Peagi lisame kodulehele üles tootevaliku ja tehnilise info.

 Seni Küsi SIIT lisainfot! Egholm VIDEO

Fratelli Baesso

Fratelli Baesso on Itaalia kaubamärk, mis sai alguse 1895 aastal. 100 aastase ajaloo jooksul on pereettevõttest kasvanud välja korralik tootmisüksus, mis toodab veini- ja mahla valmistamiseks erinevaid seadmeid.

TOOTEVALIKUS: Fatelli Baesso mahlapressid- ja õunapurustajad, millele on omistatud kõrge kvaliteedi tunnus üle maailma. Lisaks saad Aiatähest ka mahla säilitamise pakendeid Bag in Box (kott karbis).

Texaco õlid ja määrdeained

TEXACO on tüks kolmest maailmasuurimast määrdeainete tootjas, kelle tooted on saadaval enam kui 180 riigis. Tootevalikusse kuulub üle 700 nimetuse autode mootoriõlidest kuni tuulegeneraatorite erimääreteni. TEXACO määrdeaineid on põllumajandusmasinates kasutatud juba üle saja aasta. Pidevalt muutuvas maailmas on TEXACO üks teerajajatest määrdeainete tehnoloogia väljatöötamisel. Texaco teadlased ja insenerid teevad pidevalt tööd, et välja töötada selliseid tooteid, mis oleksid optimaalsed nii täna kui ka tulevikus. Meile lähim Texaco tehas asub Rootsis, kus varustatakse kogu Skandinaaviat ja Baltikumi.

TOOTEVALIKUS: ketiõlid, seguõlid 2- ja 4-taktilistele mootoritele, määrdeained