Minitraktor VARI IV GLOBAL + ANV-400 (VARI XP-200 mootor)

Minitraktor VARI IV GLOBAL + ANV-400 haagis(VARI XP-200 mootor)

Moodul-minitraktor VARI GLOBAL on kasulik abiline aednikele, põllumeestele, haljastajatele jne, et kõik erinevad tööd saaks ise tehtud! Masin on spetsiaalselt loodud mullaharimiseks ja koorma vedamiseks. Minitraktori VARI IV GLOBAL ajami tagab pika kuusnurkse teljega käigukast DSK-317.1 / S ja veoteljetugi TN-GLOBAL. Tutvumiseks väljas Aiatäht Tallinn kaupluses (Tuleviku tee 10, Peetri)!

TEHNILISED PARAMEETRIDMinitraktor VARI motoplokk koos järelkäruga soodne minitraktor

Mootori tüüp OHV 
Mootori tüüp VARI XP-200 
Juhtraua reguleerimine kõrgus ja külg 
Siduri läbimõõt 80 mm
Mootori võimsus 6 hj
Käigukasti tüüp DSK-317.1 / S 
Mootori töömaht 196 cm3

 

Võimsuse edastab käigukastile tsentrifugaalsidur, mis kinnitatakse alati automaatselt, kui mootori pöördeidMinitraktor VARI küttepuude vedamiseks kallutatava käruga tõstetakse juhtraua kangi abil. Uued juhtrauad on vedrustatud, nii et operaator ei tunne vibratsiooni. Need on juhi kohalt reguleeritavad kõrguse ja küljega ning on varustatud väljalülituva ohutusega, mis peatab masina automaatselt juhi kukkumise korral. Masinal on kolm edasikiirust, neutraalne ja üks tagasikäik. Neid nihutatakse, kuni minitraktor seisab paigal.

Vedav telg TN-GLOBAL on varustatud 12-tolliste ratastega, millel on Kallutatav istmega järelhaagis järekäru VARItraktori muster ja väline kaal. Ratta gabariit on 610 mm. Rattad on varustatud teljelukuga kolmes asendis.

Uus kallurhaagis on varustatud suurte 12-tolliste ratastega ja uue lehtmetallist vedrustatud istmega, mille kandevõime on 400 kg. 

Lisateavet uue kallurhaagise ANV-400 kohta leiad: SIIT!

VARI IV GLOBAL Kallutatav istmega järelhaagis järekäru VARI

Tutvu  VARI tootja kogu tootevalikuga kodulehel: WWW.VARI.CZ/EN

VARI seadmete MÜÜK, GARANTII, HOOLDUS Aiatähest!

NB! KÜSI Aiatähest personaalset pakkumist ja lisainfot kogu komplektile ja erinevale lisavarustusele (kultivaator, mullafrees, ader, järelhaagis, kartuliistutaja jne!

E-post: info@aiataht.ee või tel. 55585709