Nullpöörderaadiusega niiduk Time Cutter ZS5000 74387 zeroturn

Nullpöörderaadiusega niiduk Time Cutter ZS5000 / 74387 zeroturn

Toro TimeCutter on nii hea manööverdusvõimega, et võite senise niitmise aja poolitada! Spetsiaalselt projekteeritud kiireks, teovõimeliseks ja kõrgkvaliteediliseks niitmiseks. Kaks lihtsalt kasutatavat juhtimiskangi asendavad murutraktori juhtimis-seadmeid – rooli, gaasipedaali ja pidurit.

TEHNILISED ANDMED Time Cutter ZS5000 / 74387
Pikkus 208,2 cm
Laius 142,2 cm
Kõrgus 92,0 cm
Kaal 290 kg
Soovitatatav niiduala kuni 10 000 m2
Niidukiirus 11,3 km/h edaspidi ja 5,5 km/h tagurpidi
Pöörderaadius 0 cm
LÕIKEORGAN

Lõikeorgan
127 cm, külgväljavise + multš
Lõikelaius 127 cm
Lõiketerade arv 3 tk
Lõikekõrgus 38-114 mm
MOOTOR Kawasaki V-Twin
Võimsus 23 hj (16,9 kW)
Kütusepaagi maht 11,3 l
Lõikeorgani lülitus
Elektriline (PTO)
Ülekanne 2x hüdrostaatiline
STANDARDVARUSTUS
Rattad Ees: 13×5,00, taga: 18×9,50
46 cm seljatugi
Käetoed ja topsihoidja
Seadistatav jalatugi
Jalaga lõike-korpuse tõstmine

  • Kulu- ja varuosade saadavus
  • Garantii-, hooldus- ja remonditööd Aiatähest
  • Garantii 3 aastat limiteeritud
  • Tule vaata antud mudelit Aiatäht TALLINN kaupluses!

Küsi lisainfot info@aiataht.ee või 53803495!16.9 kW (23 hj**) Kawasaki® V-Twin mootor
Võimsa, kahe silindrilise Kawasaki mootoriga varustatud Toro TimeCutter annab sellele professionaalse võimsuse ja jõudluse. Need mootorid kasutavad Kawasaki poolsfäärilise mootori konstruktsiooni ja V-klapitehnoloogiat, pakuvad ühtlast efektiivsust ja töökindlust.
127 cm (50“) lõikekorpus 127 cm (50“) lõikekorpus
10,2 cm sügav ja külgväljaviske avaga lõikekorpuse disain võimaldab tööd erinevates tingimustes. Maapinda kopeerivad tugirattad aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit® multšikate või kogu muru kokku lisana saada olevasse Twin Bagging kogumiskotti.
Seljatoega iste Kõrge seljatoega iste
Pikema tööperioodi puhul on mugav iste asendamatu. 46 cm kõrguse seljatoega iste pakub esmaklassilist toetust kaua kestva niitmise kestel.
Hüdrosataatiline juhtimissüsteem 2 x Hüdrosataatiline ülekanne
Sõltumatu 2x hüdrostaatiline veoülekanne annab masinale tundliku reageerimise ja null-pöördega manööverdamise võime. Püsivaks vastupidavuseks ja paremaks jõudluseks on eraldi seisvad käigukastid mis on kinnitatud Toro täisraamile ja toestatud põiklattidega.
Vastupidav ühes tükis terasest raam Vastupidav terasest täisraam
Ühes tükis terasest raam pakub optimaalse tasakaalu jäikusest ja paindlikkusest – kiireks ja manööverdamis mahukaks niitmise tööks.
Täpne juhtimissüsteem Täpne juhtimissüsteem
Juhtimiskangi pulsatsioonisummutid tagavad sujuva sõidu ja aitavad vältida edasi-tagasi tõmblemist. Polsterdatud juhtkangid võimaldavad hoida masina üle kontrolli ja mugavalt sõita.

11,4 liitrine kütusepaak 11,3 liitrine kütusepaak
Suur kütusepaak võimaldab pikemat niitmis aega ja vähem tankimist. Poolläbipaistev kütusepaak aitab vältida üle tankimist ja lihtsustab alles jäänud kütuse koguse määramist.
11,3 km/h sõidukiirus 11,3 km/h sõidukiirus
Saad töö kiiresti tehtud. Tippkiirusega 11,3 km/h on Toro TimeCutter® ZS-i eesmark kõrge produktiivsus. Kas soovite vähendada oma niitmise aega või nautida sõitu, TimeCutter ® ZS pakub teile kiirust mida vajate.

Libisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneel Libisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneel
Perforeeritud põhjapaneel sobib omanikule, kellele meeldib kui niiduk näeb välja nii kena kui nende muru. Lihtsalt pese põhjapaneeli pärast iga kasutamist ning hoia oma TimeCutter-i väljanägemine nii nagu uuena. Mittelibisev, augustatud ja pressitud põhjapaneel pakub ka täiendavaid ohutuse meetmeid.

Smart Speed juhtimissüsteem Smart Speed kiirusekontroll
Toro eksklusiivne Smart Speed™ kiirusekontroll võimaldab lisaks niidu aja säästlikkusele ja nobedusele saavutada ka suuremat kontrolli. See funktsioon võimaldab valida erinevate sõidukiiruste vahel, muutmata sealjuures terade või mootori töökiirust. Kui soovite lõpetada töö kiiremini, niitke suurel avatud alal suure kiirusega. Kasutage väikesmat kiirust täpsemat manööverdamist vajavates kohtades, ümber puude, aedades ja tihedama haljastusega aladel.