STIHL turvariided ja turvavarustus

Ohutusest metsatöödel – Stihl turvariiete lühike tutvustus!

23.11.15

Turvalisus peab olema esikohal, kui tehakse tööd ohtlikus keskkonnas ja ohtlike tööriistadega, nagu näiteks metsas ja mootorsaega. Turvalisus algab õigetest töövõtetest, hõlmab kasutajasõbralikke ja ohutusstandarditele vastavaid seadmeid ning lõpeb mugava ja innovatiivse personaalse turvavarustusega turvariietuse näol. Ei piisa sageli ainult ohututest töövõtetest või kogemusest. Mugav ja spetsiaalselt töö tegemiseks mõeldud tööriietus + õige turvavarustus, aitab teha tööd mugavalt ning teatud olukorras päästa ka elu.

STIHL ECONOMY PLUS seeria

ECONOMY PLUS seeria turvavarustus sobib kasutajale, kes  naudib vabas õhus töötamist ning aeg-ajalt käib mootorsaega ka metsas. Spetsiaalselt disainitud ja toodetud hobikorras saekasutajale pakub see seeria standarditele vastavat saekaitset ning ka arvukaid funktsionaalseid omadusi, nagu mitmekülgse otstarbega taskud ja mugavad ventilatsiooniavad.


STIHL DYNAMIC seeria

Kui Teil on kõrged nõudmised oma varustusele, töötate igapäevaselt metsas ning vajate tööriideid, mis suudaks nendele nõudmistele vastata, on DYNAMIC tootesari just Teie jaoks. DYNAMIC tootesari pakub professionaalidele vajalikku pikka kasutusiga ja suurt liikumisvabadust. See on võimalik tänu rebenemiskindlatele materjalidele, sertifitseeritud saeketikaitse kihile ja elastsetele riideosadele konkreetsetes kõige enam liikuvamates kohtades. Loomulikult ei ole unustatud ka praktilisi detaile erinevate taskute ja ventilatsiooniavade näol

STIHL ADVANCE seeria

Kui oluline on maksimaalne kvaliteet igas detailis ning Te ei tee ühtegi järeleandmist, mis puudutab teie varustust, on ADVANCE seeria parim valik. Samuti kõikidele standarditele vastava lõikekaitsega ADVANCE seeria tootevalikus on riideid, mis sobivad töötamiseks nii metsas maapinnal, kui puude otsas (arboristid). Eriti kerged ja kõrgtehnoloogilised fiibermaterjalid tagavad riiete maksimaalse kerguse, hingavuse ning kaitsevad samas ideaalselt ka vihma ja külma eest. Elastsed riideosad maksimaalseks liikumisvabaduseks, praktilised ventilatsiooniavad ja spetsiaalne mitmeotstarbeline taskute süsteem on samuti kasutusel. Kõiki pükse ning jakke selles tooteseerias saab omavahel igat moodi kombineerida, kokkusobivus on garanteeritud. See tähendab, et saate panna omale kokku täpselt sellise komplekti nagu vajate. ADVANCE tooteseerias on turvapükse tava metsatöölisele, arboristile kui ka spetsiaalselt ronimiseks mõeldud pükse (ilma lõikekaitseta), jakid talviseks ja suviseks kasutamiseks, soe pesu jne.

Samuti on meie valikus olemas universaalseid tööpükse. Näiteks spetsiaalselt võsalõikuritega töötamiseks mõeldud FS3 Protect püksid, tööpüksid koduseks kasutamiseks hekipügamise jms töödel, spetsiaalsed kõrgnähtavusega püksid ja jakid teede ääres niitvatele töölistele jne. Kinnastest, kiivritest, prillidest, kõrvaklappidest ja muudest isikukaitsevahenditest rääkimata.

Kuid ega kõik STIHL-i ümber seonduv ei ole alati seotud töö tegemisega metsas või aias. Et ka vabal ajal ennast mugavalt tunda, on olemas STIHL, VIKING ja STIHL Timbersports seeria bränditooted, kuhu kuuluvad erinevad jakid, mütsid, sallid, särgid, käekellad, tulemasinad, õhupallidega jm. Ei ole unustatud ka lapsi, ehk leiab mõni STIHL-i usku issi või emme kaudu jõuluvana kingikotti oma ja tee ka väike mängusaag ja võsalõikaja. Ning kui juba ohutusest eelpool juttu oli, siis osutub asjakohaseks ka mängu töökomplekt.