Oksapurustaja STIHL GHE 150

Oksapurustaja STIHL GHE 150

Võimsa mootori ja spetsiaalse terasüsteemiga GEH 150 töötleb jämedamat oksamaterjali (kuni 35mm), nii et neist jääb järele ainult väike puidutükikeste hunnik. Lühike kaldus mürasummutusega täitelehter ja patenteeritud ristikheinakujuline ava tagavad hõlpsa ja mugava täitmise. Lühike lehter –lihtne täita.

* Z-paigutusega Multi-Cut 150: mürasummutusega Sandwich-tüüpi pööratavate teradega lõiketera. Tänu patenteeritud sändvitšterasüsteemile tõmmatakse purustatav materjal ilma tagasilöögita sisse ja peenestatakse optimaalseks.

  • Elektromehaaniline turvalukustus suurte pöördnuppudega veelgi suuremaks turvalisuseks
  • Suured rattad ja lai veermik stabiilsuse tagamiseks ja hõlpsaks transportimiseks
  • Ülitugevast POLYMERIST korpus, mis talub ka väga tugevaid lööke
  • Võimas mootor Uuenduslik lüliti kilekattega
  Maks. Oksa diam. (mm) 35
  Spindli kiirus (p/min) 2800
  Tööpinge (V) 230
  Kaal (kg) 28,00
  Mootori seeria STIHL EC harjavaba mootor
  Võimsus (kw) 2,50
  Lõikesüsteem Multi-Cut 150
  Kogumiskorv (l) Lisavarustusena

  Igal kevadel oleme jälle olukorras, kus on vaja lahti saada hunnikust puudelt lõigatud okstest. Kõige kasulikum on Oksapurusti STIHL ghe150oksad purustada ning saadud hakmed põõsastele ja lillepeenardele multšiks kasutada. Ideaalne on segada oksapuru eelneval aastal kogutud murumultšiga ja saada nõndaviisi bioloogiline väetis. Suured oksahunnikud on kohe minevik, ei mingit põletamist ja säästame ka keskkonda.

  Oksapurustaja valikul tasub uurida:

  • kuidas on tagatud turvalisus. Oksapurustaja on ohtlik tööriist, mille puhul tuleb alati kasutada etteantud turvavarustust, igasugune masina puhastamine ja lahtitegemine peab olema tagatud turvalülititega.

  • missuguseid terasid on oksapurustaja puhul kasutatud ja kuidas on tagatud oksa sissetõmme purustajasse. Jälgida tuleb, et terad ei oleks lihtsalt plekitükid, vaid valmistatud erimetallist, mis on töödeldud laseriga. Terasid peab saama teritada ja võimalikult kaua kasutada.

  STIHL oksapurustaja on turvaline,  lihtne kasutada ja puhastada ning teritatavad terad.

  STIHL tehnika MÜÜK – GARANTII – HOOLDUS – KULUOSAD Aiatähest!

  Telli või soeta toode, küsi lisainfotAiatäht TALLINN kauplus Peetris (Tallinna piiril, Tartu mnt. ääres) või Aiatäht SAKU kauplusest (Tehnika 7, Saku)

  • Tel: 55585709, e-mail: tallinn@aiataht.ee 
  • Tel: 53244296, e-mail: saku@aiataht.ee
  • Soovi korral kontaktivaba transport postiga!