Saeraam Logosol Farmer M8

Saeraam Logosol Farmer M8

Väike saekaater, et saagida enda saematerjali

Farmer`s Sawmill saekaater on mugav ja lihtsasti teisaldatav ning omab kõiki funktsioone, et saavutada väga hea lõiketulemus. Kerge saekelk ja 4m pikk juhtrelsi ehitus teeb selle saeraami universaalseks ja lihtsasti kasutatavaks.

  • Lõigatava ümarpalgi läbimõõt kuni 60 cm (36″)
  • Lõigatava palgi pikkus standardpikkus 3.8 m, aga saeraami saab pikendustega pikendada mis tahes pikkuseni
  • Raami standardpikkus 4 m
  • Kaal: 50kg (ilma saeta)
  • Palgitugede vaheline kaugus: 1 m või 2 m

Valikulised seadmed: Bensiinimootoriga kettsaed, elektrilised kettsaed, erineva pikkusega juhtplaadid, pikipuiduketid, palkmajapalkidefreesid, jne

Hästi läbi mõeldud detailid teevad Farmer`s Sawmill`ist suurepäraste saeraami, kui soovite ise ette võtta väikseid või keskmise suurusega ehitusprojekte. See taskukohane mudel täiustab igakülgselt LOGOSOL`i saeraamide tootevalikut.

Lihtne kokku panna, lihtne lahti võtta.

Saeraami kokkupanek ja ka lahti võtmine toimub ainult mõne minutiga, mis teevad saeraami transportimise ja hoiustamise väga lihtsaks. Farmer`s Sawmill on ideaalne saeraam inimesele kellele meeldib ehitada oma majas, aias või suvekodus. Seda on lihtne transportida erinevate kohtade vahel, olgu see siis kas oma aias või metsas, igal pool saad jätkata oma saagimistööd võimalikult kiiresti. Stihl MS392 on väga sobilik mootorsaag Farmer`s Sawmill saeraaamile. Sellel on 3,4 kW mootor ja kaalub 5,9 kg. Sellega ei jää hätta nii saeraami peal laudu lõigates kui ka metsas puid langetades. Kui aga varustada Farmer`s Sawmill Stihl MS661 mootorsaega, läheb saagimine märgatavalt kiiremini tänu selle märkimisväärselt suuremale võimsusele.

Mitmekülgne kompaktne saeraam

Iselukustuv süsteem koos selgelt loetava skaalaga ja kindlate saagimismõõtudega tagavad materjali täpsed mõõtmed. Farmer`s Sawmill`il on robustne disain ning see on varustatud kergema saekelguga, mis liigub sirgelt mööda juhtrelssi. See teeb mootorsae peale ja maha tõstmise eriti lihtsaks. Selle saeraamiga saab saagida kuni 3.8 meetrist materjali ning soovi korral on seda võimalik pikendada ühemeetriste sektsioonide kaupa.

 

Lisaks saeraami pikendustele on võimalik täiustada Farmer`s Sawmill`i ka mitmete lisadega. Kõik M8 saeraamile mõeldud lisad on võimalik ka paigaldada Farmer`s Sawmill saeraamile.

Farmer`s Sawmill saeraami eelised

• Mõne lihtsa liigutusega on saeraam valmis transportimiseks või hoiustamiseks.
• Kõik M8 saeraami lisad ühilduvad Farmer`s Sawmill saeraamiga ning vajadusel on saeraam lihtsasti pikendatav.
• Võimalik ka kasutada elektilist kettsaagi, palgifreesi ja automaatset etteandesüsteemi (ainult elektriliste seadmetega).
• Peamine ehitusmaterjal on alumiiniumsulam, mis on tugev ja kerge.
• Mugavad tõstevintsid koos palgitugedega kannatavad kuni ühe tonni suurust raskust!
• 1/4″ tolli kaupa seadistatavad fikseeritud astmed annavad täpsed materjali mõõdud.
• Kaks palgi fikseerimisklambrit kinnitavad palgi kindlalt õigesse asendise.
• Saekaatrit saab üles seada kas kahe meetrise vahega palgitugedega, mis sobib pikemate palkide jaoks, või ühe meetrise vahega, väiksemale materjalile.

Logosol Farmer M8 mudelit püüame hoida Aiatäht Tallinn kaupluse püsiväljapanekus, et saaksite mudeliga kohapeal tutvuda. Kui soovite antud raami kindlasti näha, siis andke oma tulekust eelnevalt märku, et saaksime kindlustada seadme kohaloleku (et ei oleks raam just vahetult enne kaubaks läinud).

Vaata VIDEO: SIIT!

Vaata VIDEO2: SIIT!

Küsi SIIT lisainfot! Telefon: (+372) 555 85 709