STIHL esindus Aiatäht Tallinn

STIHL esindus Aiatäht TALLINN uues kuues!

22.05.2020

Kas teadsid, et Aiatäht on üks vanimatest STIHLi edasimüüjatest. Aiatähe esindus ja hooldekoda) asub kohe Tallinna piiril Peetris (Tartu mnt. väljasõidu alguses mnt. ääres). Nüüdsest uuendasime ka kaupluse fassaadi kujundust ning uuendustöid tehtud ka kaupluse sees nii paigutuse kui ka kaubavaliku osas.

Aiatähe esindusest Peetrist leiad kõik vajaliku, mis puudutab robotniidukeid ja nende paigaldamist, lai valik metsa- ja aiatehnikat ning ka tööriided ja muu vajaliku lisavarustuse metsa ja aeda. Samuti ka akutooted ei ole mitte tulevik vaid juba olevik, seega on Aiatäht Tallinn valikus Peetris kõik STIHLi akutoodete sarjad alates väikeaedniku tööriistadest kuni professionaalsete haljastajate tööriistadeni välja.

Oma silm on kuningas, kõige õigem on tulla ja meie Aiatäht Tallinn esindus Peetris üle vaadata! Nii saad kohapeal personaalse nõustamise ning toodetega reaalselt enne ostu tutvuda ja võimaluse korral ka käes hoida/proovida. Aiatähel on ka teine kauplus, mis asub Sakus ning pakub korraliku piirkondliku teenindust nii tehnika müügis kui ka hoolduses.

Aiatäht Tallinn- STIHL esinduskauplus Peetris IMG_6873 (3)

STIHL tehnika MÜÜK – GARANTII – HOOLDUS – KULUOSAD Aiatähest!

Telli või soeta toode, küsi lisainfotAiatäht TALLINN kauplus Peetris (Tallinna piiril, Tartu mnt. ääres Tuleviku  tee 10) või Aiatäht SAKU kauplusest (Tehnika 7, Saku)

Jah, meie koduleht on veidi ajas maha jäänud, aga tegeleme sellega :) Küll aga on Aiatäht professionaalsete aia- ja metsatehnika kauplustega Tallinna piiril Peetris ja Sakus päriselt ja reaalajas oma klientidele olemas!

Aiatäht aitab! Kohtumiseni Aiatähes

Aiataht logo (2)