Oksapurustaja LASKI LS 65

Oksapurustajad ja puiduhakkurid LASKI

Laski oksapurustajad ja puiduhakkurid. Korralik valik nõudlikule erakliendile ja profile igapäevatööks! Tutvu kogu Laski tehnika valikuga meie kodulehel: WWW.LASKI.EE 

Laski seadmed positiivset vastukaja saanud Eestis juba aastaid (erinevad kommunaal- ja haljastussektoris teenust pakkuvad ettevõtted ja organisatsioonid). LASKI seadmeid on või võimalik ka rentida erinevatest rendipunktidest.
LASKI TOOTEVALIKUS: kännufreesid, oksapurustajad, puiduhakkurid, leheimur-hekseldid, trassifreesid.

Laski yldreklaam-koduka-avalehele Laski tehnika

oksapurustaja ghe 105

Oksa- ja aiajäätmete purustaja STIHL GHE 105

Hekseldab kõik peeneks: tükeldusmehhanismiga elektriline oksapurustaja. KAMPAANIA HIND AIATÄHES!

Peenestab jämedamad ja peenemad oksad ning ka pehme materjali nagu puulehed või taimejäägid. Kasutamiseks on kaks täiteava, üks oksamaterjali ja teine pehme purustatava materjali jaoks.

 • Võimas ülekoormuskaitsega elektrimootor
 • Lai veermik stabiilsuse tagamiseks, suured rattad hõlpsaks transportimiseks
 • Kahe pöördnupuga turvalukk elektromehaanilise lukustusega veelgi suuremaks turvalisuseks
 • Terasüsteem Multi-Cut 103: multihaaramishammastega ketas, pööratav tükeldustera, tiiviktera ja alumiiniumist vastuterad
 • Ülitugevast POLYMERIST korpus, mis talub ka väga tugevaid lööke
 • Kogumiskorv (L) Lisavarustusenaoksapurustaja ghe 105 2
 • Tööorgan Multi-Cut 103
 • Maks. Oksa Jämedus (MM) 35
 • Võimsus (KW) 2,2
 • Spindli Kiirus (Rpm) 2800
 • Tööpinge (V) 230
 • Kaal (Kg) 22

Igal kevadel oleme jälle olukorras, kus on vaja lahti saada hunnikust puudelt lõigatud okstest. Kõige kasulikum on oksad purustada ning saadud hakmed põõsastele ja lillepeenardele multšiks kasutada. Ideaalne on segada oksapuru eelneval aastal kogutud murumultšiga ja saada nõndaviisi bioloogiline väetis. Suured oksahunnikud on kohe minevik, ei mingit põletamist ja säästame ka keskkonda. Tänapäevane oksapurustaja ei ole mõeldud ainult okstele, vaid sobib ka kõikidele aias purustamist vajavatele taimedele, mida saame kasutada kompostina.

Oksapurustaja valikul tasub uurida:
• kuidas on tagatud turvalisus. Oksapurustaja on ohtlik tööriist, mille puhul tuleb alati kasutada etteantud turvavarustust, igasugune masina puhastamine ja lahtitegemine peab olema tagatud turvalülititega.
• missuguseid terasid on oksapurustaja puhul kasutatud ja kuidas on tagatud oksa sissetõmme purustajasse. Jälgida tuleb, et terad ei oleks lihtsalt plekitükid, vaid valmistatud erimetallist, mis on töödeldud laseriga. Terasid peab saama teritada ja võimalikult kaua kasutada. Enne ostu tuleb uurida, kust on võimalik saada uued terad, kui terasid enam teritada ei saa, ehk kindlasti peab olema võimalus tulevikus uusi terasid osta ja vahetada. NB! Terad tuleb alati lasta vahetada spetsialistil.

STIHL seadmete MÜÜK, GARANTII, HOOLDUS Aiatähest!

bensiinimootoriga OKSAPURUSTAJA VARI Power Plus B&S

OKSAPURUSTAJA VARI Power Plus B&S 950E (4502)

Bensiinimootoriga oksapurusti – mõeldud kuni 60mm Ø okste purustamiseks. Parim värskete okste purustamiseks. Mida kuivemad ja kõvemad on oksad seda raskem on oksapurustajatel/-hakkuritel materjali töödelda – aga VARI saab ka nendega hästi hakkama (omades patenditud purustamise süsteemi)! Sujuvalt liikuv aiajäätmete purusti – topeltkeermega spiraal. Purustatava materjali veab ise sisse ja seadmel kõrge vastupidavus ning pikk eluiga ning kümme korda suurem töökiirus võrreldes standardsete silindriliste puiduhakkidega. KAMPAANIA HINNAGA!

TEHNILISED ANDMED:Oksapurustaja bensiinimootoriga Vari
Oksa diameeter Kuni 60 mm (terasest hooratas)
Puidu laastud u 20mm (ideaalsed multšikihina või kütteks)
Niiduki kaal 61 kg
Mootor Briggs&Stratton 950 E
Komplektis transpordi rattad ja käepide mugavaks transpordiks.

VARI niidutehnika müük, garantii, hooldus Aiatähest!

Tule tutvu tootega Aiatäht Tallinn kaupluses!

 

STIGA BIO MASTER 2200 elektriline oksapurustaja

Oksapurustaja STIGA BIO MASTER 2200

Kompaktne elektrimootoriga oksapurustaja  koduseks kasutuseks, mis purustab kuni 40 mm oksamaterjali. Harjadeta mootor 2200W ja 50 l tekstiilist kogumiskastmida on lihtne tühjendada. Tänu transpordiratastele on see hõlpsasti liikuv ja varustatud käitusseadmega turvalisemaks kasutamiseks. Loe lähemalt…

Kodukasjutaja oksapurustaja STIGA BIO Silent 2500

Oksapurustaja STIGA BIO SILENT 2500

Kompaktne elektrimootoriga oksapurustaja  koduseks kasutuseks, mis purustab kuni 40 mm oksamaterjali. Harjadeta mootor 2500W ja 60 l mahukas plastikust kogumiskast, mida on lihtne tühjendada. Tänu transpordiratastele on see hõlpsasti liikuv ja varustatud käitusseadmega turvalisemaks kasutamiseks. Loe lähemalt…