Lanroid Worx robotniidukid soodsa hinnaga

Robotniidukid WORX Lanroid kampaania hinnaga!

Landroid on usaldusväärne, erakordselt lihtsalt paigaldatav ja programmeeritav, automaatne viis enda muru eest hoolitsemiseks. Wi-Fi toega – saad rakenduse abil mistahes asukohast programmeerida. Hoolitse enda muru eest rongis, tööl olles või kasvõi puhkusel! Kasuta vaba aega muru nautimiseks, mitte selle hooldamiseks. 

 Landroid Worx robotniidukid kampaania hinnaga parandus

Robotniiduk Worx Landroid S, WR105SI, WIFI, 500m2

Robotniiduk Worx Landroid S, WR105SI, WIFI, 500m2

Landroid on usaldusväärne, erakordselt lihtsalt paigaldatav ja programmeeritav, automaatne viis enda muru eest hoolitsemiseks. WR105SI abil jõuad nüüd uuele tasemele! Värskeim Landroidi mudel on Wi-Fi toega. See tähendab, et saad seda meie rakenduse abil mistahes asukohast programmeerida. Hoolitse enda muru eest rongis, tööl olles või kasvõi puhkusel! Kasuta vaba aega muru nautimiseks, mitte selle hooldamiseks. Landroid S on sinu jaoks, kui sinu muru on kuni 500 m².

KAMPAANIA HINNAGA -20% viimased laos olevad S mudelid!!!
Loe lähemalt…

Robotniiduk Worx Landroid M, 1000m2

Robotniiduk Worx Landroid M, WG796E.1, WiFi, 1000m2

Landroid on usaldusväärne, erakordselt lihtsalt paigaldatav ja programmeeritav, automaatne viis enda muru eest hoolitsemiseks. WG796E.1 abil jõuad nüüd uuele tasemele! Värskeim Landroidi mudel on Wi-Fi toega. See tähendab, et saad seda meie rakenduse abil mistahes asukohast programmeerida. Hoolitse enda muru eest rongis, tööl olles või kasvõi puhkusel! Kasuta vaba aega muru nautimiseks, mitte selle hooldamiseks. Landroid M on sinu jaoks, kui sinu muru on kuni 1000 m².  

KAMPAANIA HINNAGA viimane laos olev M mudel!!!

Loe lähemalt…