kombimootor kma 130 r pro

Akutoitega kombimootor STIHL KMA 130 R PRO + AP Akukott kaabliga

Kerge ja vaikne akutoitel töötav kombimootor, mis mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

Kombimootoril on STIHLi harjavaba EC mootor, mis tagab väikse energiatarbe ja sellega kindlustab pika tööaja. LED näidikult saab valida kolme astmeliselt töökiirust (1. ~ 6300 p/min, 2. ~ 7200 p/min, 3. ~ 8500 p/min). Kasutamiseks sobivad kõik STIHLi valikus olevad kiirühendusega kombitööriistad, mis teeb sellest seadmest ühe tõeliselt ainulaadse tööriista.

Komplektis: Kombimootor KMA 130 R + AP Akukott kaabliga väärtusega 179€

Lisavarustus: Aku AP 300 S PRO (281Wh, 7,8 Ah / IEC 7,2 Ah), aku AR 3000 (1148Wh, 31,9 Ah / IEC 29,3 Ah) ja akulaadija AL 500, kombitööriistad.

Loe lähemalt…

AKU OKSAKÄÄRID ASA 85 PRO

Akutoitega oksakäärid STIHL ASA 85 PRO

Oksakäärid ASA 85 puukoolidesse ning puuhooldusega tegelevatele inimestele.

Aku oksakäärid ASA 85 on võimas ja juhtmevaba. Lõikab kuni 45mm oksi. Tugev, alumiiniumist ja ergonoomne käepide ning kaalub 980g, lisaks ainulaadne elektrooniliselt reguleeritav tera avamine. Aku käib seljas olevasse kotti kus on lisaks seadme juhtblokk. Kaasas komplektis veel oksakäärihoidik vööle ja juhtpult.

Lisaks kui tera kulub siis on kaasas teraluisk ning masinal on transpordiks kaasas kohver.

 • Komplektis Aku Ei
 • Kompletis Laadija Ei
 • Maks. Oksa Jämedus (MM) 45
 • Tööpinge (V) 36
 • Kaal (Kg) 0,98
akuhekipügaja hla 85 pro

Akuhekipügaja STIHL HLA 86 PRO

Väga suure lõikeulatusega uus akuhekipügaja.Teleskoophekilõikur, mis on pööratava teraga, ergonoomiline ja hästi tasakaalustatud. Hekipügaja säilitab püsiva mootori kiiruse sõltumata töökoormusest tänu STIHLi harjabava EC mootrile, mis seirab lõikekoormust igal ajahetkel. Harjavaba mootor on eriti energiatõhus, kergekaaluline ja väike. Lisaks madala vibratsioonitasemega ja hooldevaba. Teleskoopvarre pikkus on 260-330 cm, transportasendisse kokkuklapitult 180 cm.

Hekilõikur on kohandatav vertikaalseks lõikamiseks ja pügamiseks pea kohal, seetõttu sobib suurepäraselt väga kõrgete ja laiade hekkide pügamiseks. Suurepärane lõikeulatus seinte või muude objektide taga asuvate hekkide pügamiseks. Lõiketerade vahe on 33 mm.

Lisavarustus: Aku AP 300 S PRO (281Wh, 7,8 Ah / IEC 7,2 Ah),  aku AR 3000 (1148Wh, 31,9 Ah / IEC 29,3 Ah), akulaadija AL 300 ja AL 500 ning terade puhastamiseks ja määrimiseks hekipügaja määrdesprayd.

Loe lähemalt…

AKUHEKIPÜGAJA HSA 86 PRO

Akuhekipügaja STIHL HSA 86 PRO

Võimas ja vaikne PRO seeria akutoitel töötav hekitrimmer, mis on suure käikude kiiruse ja spetsiaalsete lõiketeradega, mille lõikepikkus on 62 cm. Kahepoolse teritusega stantsitud lõikehambad lõikavad võrdselt hästi nii horisontaal- kui ka vertikaalsuunal. Lai lõikehammaste samm ja suur hambapikkus on mõeldud okste lõikamiseks läbimõõduga kuni 33 mm.

Lõiketera otsas on kaitse, mis on heaks abiliseks siis, kui lõiked tuleb teha näiteks vastu maja seina või aeda. Mootori korpus on siledate pindade ja ümarate kontuuridega. See hoiab ära tööriista okste külge takerdumise. Hekilõikureid on lihtne puhastada ja riputusaasaga on seda mugav seinale panna.

Sobib suurepäraselt kasutamiseks kodumajapidamises ja ka professionaalses haljastuses.

Lisavarustus: Aku AP 300 S PRO (281Wh, 7,8 Ah / IEC 7,2 Ah),  aku AR 3000 (1148Wh, 31,9 Ah / IEC 29,3 Ah), akulaadija AL 500 ning terade puhastamiseks ja määrimiseks hekipügaja määrdesprayd.

Loe lähemalt…

ROHULÕIKUR FSA 130PRO

Akutoitega rohulõikur STIHL FSA 130 PRO

Väga kerge, vaikne ja ainulaadne akutoitel töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud reduktoriga rohulõikur-võsalõikur. 

Varustatud lõikenoaga 260-2 ning lisavarustusena on võimalik kasutada trimmipead AutoCut C 26-2 nailonjõhviga 2,4mm ja lisaks võsalõikur FSA 130 on esimene akuseade, millel saab juba kasutada meiselhammastusega võsaketast(vajalik lisavarustusena saekettakaitse komplekt).
Sobib suurepäraselt harvendusraieks aedades ja töötamiseks müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja lasteaiad.

 • Komplektis Aku Ei
 • Kompletis Laadija Ei
 • Tööpinge (V) 36
 • Kaal (Kg) 3,9

Loe lähemalt…

Akutoitega rohulõikur STIHL FSA 90 PRO

Väga kerge, vaikne ja ainulaadne akutoitel töötav trimmer. 
ROHULÕIKUR FSA 90 PRO 2
Varustatud trimmipeaga AutoCut C 25-2 nailonjõhviga 2,4mm ning lisavarustusena on võimalik kasutada lõikenuga. Jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda. Sobib suurepäraselt harvendusraieks aedades ja töötamiseks müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja lasteaiad.

 • Komplektis Aku Ei
 • Kompletis Laadija Ei
 • Tööorgan trimmipea
 • Tööpinge (V) 36
 • Kaal (Kg) 3,2

Loe lähemalt…

muruniiduk rma 339 c compact

Akutoitega muruniiduk STIHL RMA 339C Compact KOMPLEKT

 

Uuenduslik, keskkonnasõbralik ja kerge kahepoolse juhtrauaga STIHLi Compact seeria akumuruniiduk, millega on hea manööverdada ja mida on lihtne käsitseda. Sobib kodukasutamiseks neile, kes otsivad soodsat ja lihtsat, kuid väga funktsionaalset ja töökindlat akutoodet. 

STIHLi välja töötatud harjadega DC-elektrimootor töötab energiasäästlikult. Nii kasutatakse 36-voldise liitiumioonaku võimsus optimaalselt ära ja rakendatakse muljetavaldava niitmisvõimsuse saavutamiseks. 

Automaatne ECO-Mode’i süsteem võtab automaatselt pöördeid vähemaks, kui murukasv on väiksem ja võimaldab seeläbi pikemalt muru niita. Niitmislaius on 37 cm ja niidupind akuga AK 20 Compact ühe laadimisega kuni u 375 m².

 • Niidukil on tugev ja UV-kindel polümeerniidukorpus. 
 • Kogumiskorvi maht on 40 liitrit. Korv on täituvusanduriga. Seda on kerge avada, tühjendada ja puhastada. 
 • Niitmiskõrgust saab keskselt reguleerida viide astmesse.
 • Vaikse ja keskkonnasõbraliku töötamise eest sai see muruniiduk keskkonnamärgise «Sinine ingel».

Komplektis: Aku AK 20 Compact (144Wh, 4,2 Ah / IEC 3,9 Ah) ja laadija AL 101 + TASUTA aku AK 20 Compact (144Wh, 4,2 Ah / IEC 3,9 Ah) väärtusega 119 €

NB! Akul kuvatakse aku nimivõimsust vastavalt IEC 61960 (Ah)!

Lisavarustus: Multškomplekt AMK039 Loe lähemalt…

Stihl BGA 85 lehepuhur

Lehepuhur Stihl BGA 86 PRO

Innovatiivne, ülivõimas akutoitel töötav puhur. Eriti vaikne mootor, sobib ideaalselt kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja haiglad. Lihtne kasutada. Kasutusmugavust parandab veelgi pehme käepide ja astmeteta reguleeritav kiiruse juhtimine õhuvoolu intensiivsuse reguleerimiseks. 

 • Maks. Õhuhulk 845 m3/hstihl bga 86
 • Maks. õhu kiirus 46 m/s
 • Tööpinge 36 V
 • Kaal 3,2 kg

Loe lähemalt…

Trimmer Stihl FSA 85 3

Akutrimmer Stihl FSA 85 PRO

Kaalult kerge, vaikne ja sujuva kiirusega liitium-ioon akuga murutrimmer, mis varustatud AutoCut C 4-2 nailonjõhviga trimmipeaga, mille lõikekaar on 350 mm. Kaheksa korda vaiksem kui bens.mootoriga trimmer võimaldab tööd teha ka müratundlikus piirkonnas. Uue nailonjõhvi saab trimmipeasse paigaldada ilma, et peaks korpust avama ning jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda. Trimmeril on praktiline distantsklamber, mis võimaldab hõlpsasti niita puid, põõsaid või muid esemeid kahjustamata. Murutrimmer sobib hästi kasutamiseks suuremates aedades, talumajapidamistes ja haljastuses. SOODUSHIND!

 • C 4-2 AutoCut trimmipea
 • Kogupikkus 153 cm
 • Lõikelaius 350 mm
 • Ümarkäepide Loe lähemalt…
stihl BGA 200 PRO

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO

Innovatiivne, kerge ja ülivõimas professionaalseks kasutamiseks PRO seeria akulehepuhur.

Parim töötulemus ja ergonoomika saavutatakse optimeerides omavahel puhumistoru läbimõõdu, puhumisjõu (21 N) ja akupuhuri kohta väga võimsa õhukiiruse (84 m/s) näitajaid. Õhu kiirus tõstab lehed maapinnalt ja õhu hulk puhub need ära. Ainulaadne kandesüsteem muudab lehepuhuri kasutamise suurtel pindadel, kus töötsüklid on pikad, eriti mugavaks. Puhuri tööasend on ergonoomiline ja pehme käepide aitab puhurit kindlalt käes hoida. Mugavust lisab ka võimalus puhuri töövõimsus lukustada, see tähendab, et töötamiseks piisab vaid puhuri suuna juhtimisest, ülejäänu teeb ära elektroonika. Puhuri töövõimsus on reguleeritav LED näidikult. Loe lähemalt…

Lehekülg 1 / 212