logosol smart-splitter manuaalne puulõhkuja

Puulõhkuja Logosol Smart-Splitter

Logosol Smart-Spliter on manuaalne puulõhkuja, mis toodetud Rootsi patendi alusel. Toode disainimisel on silmas peetud just ennekõike ohutust ning seda saab kasutada pea iga pereliige. 

  • Võimaldab lõhkuda ka suuremaid puid ja teha tulehakatust.
  • Igati tõhus abimees!
  • Sobib hästi eramajja või suvilasse
  • Lihtne ja kerge kasutada ka vanematel inimestel
  • Ei vaja elektrit

SEADME ÜLDANDMED

Loe lähemalt…

Hüdrauliline puulõhkuja VARI 18TON Super Force (3703)

Hüdrauliline puulõhkuja VARI 18TON Super Force (3703)

Professionaalne VARI 18 TON SUPER FORCE palgilõikur on sobilik ka kõige nõudlikumale kliendile, ületab kodus kasutatava puidu tükeldamise tavapärased üldised nõudmised. Tänu võimsale kolmefaasilisele elektrimootorile võimsusega 4500 W 400 V on antud puulõhkujal 18-tonnine tükeldusjõud. 

TEHNILISED ANDMED: Loe lähemalt…

Hüdrauliline puulõhkuja VARI 22ton Super Force (4525)

Hüdrauliline puulõhkuja VARI 22ton Super Force (4525)

Professionaalne vertikaalne VARI 22 TON SUPER FORCE palgipurustaja on VARI palgilõikurite tippmudel, mis on loodud kõige nõudlikumale professionaalseks kasutamiseks. Tänu võimsale 3-faasilisele elektrimootorile võimsusega 5100 W 400 V on antud puulõhkuja tükeldusjõud 22 tonni. 

TEHNILISED ANDMED: Loe lähemalt…

Hüdrauliline puulõhkuja VARI 8ton 230V Super Force (4513)

Vertikaalne hüdrauliline puulõhkuja. Reguleeritav töölaud võimaldab töödelda palke pikkusega Hüdrauliline vertikaalne puulõhkuja VARI 8tonkuni 55 cm ja diameetriga 8-30 cm, mida sobib kasutada näiteks kaminate ja suurte katelde puhul . Vastab EU standarditele. Mõlema käega juhtimine, palgilõikur on palgi tugevama haardumisega lõhestamise ajal ja laiendatud tööplaadiga.

Seade tarnitakse koos lõhestusristiga, mis suurendab kiirust ja töö efektiivsust, ning laia kiiluga, mis saab hakkama kõva ja keerdunud puiduga.

TEHNILISED ANDMED: Loe lähemalt…

Hüdrauliline puulõhkuja VARI 14TON Super Force (4524)

Hüdrauliline puulõhkuja VARI 14TON Super Force (4524)

Vertikaalne hüdrauliline puulõhkuja sobib palkidele pikkusega kuni 104 cm ja diameetriga 30 cm. VARI 14 TON SUPER FORCE puulõhkuja sobib nii koduseks kasutamiseks, põllumeestele, talupidamisse kui ka nö. kaubanduslikuks kasutamiseks kui on vaja suuremaid puidukoguseid lõhkuda. Vastab EU ohutusstandarditele. Varustatud võimsa 400 V elektrimootoriga, võimsusega 3500 W ja purustusjõuga 14 tonni. Masin on kahe lõhkumiskiirusega. Varustatud integreeritud palgitõstukiga, mis aitab tõsta raskeid palke. 

TEHNILISED ANDMED: Loe lähemalt…

HÜDRAULILINE PUULÕHKUJA VARI 5TON 230V (4355), koos tugijalgadega

HÜDRAULILINE PUULÕHKUJA VARI 5TON 230V (4537)

Horisontaalne hüdrauliline puulõhkuja sobib palkidele pikkusega kuni 52 cm ja diameetriga 25 cm. Ideaalne, kel puuküttega ahi või kamin. Lõhub hõlpsasti suuri ja kuivanud halge. Stabiilne, tugev, täiskompleksne korpus. Ehitus on väga lihtne, kompaktne ja vastupidav. Palkilõikurit juhib ühefaasiline elektrimootor 230 V ja lõhkumisjõuga 5 tonni. Töö antud masinaga on lihtne ja turvaline. Varustatud käepideme ja kahe transportrattaga. Tule tutvu Aiatähe kauplustes Sakus ja Tallinna piiril Peetris!

TEHNILISED ANDMED: Loe lähemalt…

Halumasin VARIMATIC 300

Halumasin VARI VARIMATIC 300

VARIMATIC 300 küttepuu- ehk halumasin on mõeldud kiireks puidutöötlemiseks, kuna see on kettsaag ja puulõhkuja ühe seadmena. Lihtne ja tõhus puulõhkumine ning kasutajasõbralik seadme ülesehitus. Soodsa hinnaga korralik ja tootlik töömasin! Loe lähemalt…

Puulõhkuja vertikaalne hüdrauliline Vari 8ton

Hüdrauliline puulõhkuja VARI 8ton 400V Super Force (4514)

Vertikaalne hüdrauliline puulõhkuja. Reguleeritav töölaud võimaldab töödelda palke pikkusega kuni 55 cm ja diameetriga 8-30 cm, mida sobib kasutada näiteks kaminate ja suurte katelde puhul. Vastab EU standarditele. Mõlema käega juhtimine, palgilõikur on palgi tugevama haardumisega lõhestamise ajal ja laiendatud tööplaadiga.

Seade tarnitakse koos lõhestusristiga, mis suurendab kiirust ja töö efektiivsust, ning laia kiiluga, mis saab hakkama kõva ja keerdunud puiduga. Tule tutvu 8ton mudeliga Aiatäht Tallinn kaupluses!

TEHNILISED ANMDED: Loe lähemalt…