ketasloikur toos

Stihl ketaslõikur

Stihl võimsad ketaslõikurid on kõrgelt nõutud, need on rohkete praktiliste varustusdetailidega ja laitmatu töökindlusega. Antud seadmed on välja töötatud ehitusplatsi äärmiselt rasketesse tingimustesse. Suur võimsus, pikk kasutusiga ja pikad hooldus-ja teenindusintervallid muudavad töötamise Stihl ketaslõikuritega eriti ökonoomseks. 4-kordne innovatiivne filtrisüsteem. 

TS420

Ketaslõikur Stihl TS 420

  • Mootori võimsus 66,7 cm3 3,2 kW / 4,4 hj
  • Kaal 9,6 kg
  • 350 mm lõikeketas
  • 125 mm lõikesügavus
  • veeühendus.
  • Tootekood: 42380112810
  • Garantii, hooldus- ja remonditööd Aiatähest!

Loe lähemalt…

TS800

Ketaslõikur Stihl TS 800

Jõuline ja väga võimas 5,0 kW ketaslõikur 400 mm läbimõõduga lõikeketastele. STIHLi suurim ketaslõikur, mis võimaldab sügavaid lõikeid. 

Innovatiivne ja vastupidav õhuvoolu tsüklilise juhtimisega õhufiltrisüsteem tagab, et filtrit tuleb harva vahetada ja tööriist vajab vaid väga harva hooldust. Madal vibratsioonitase, et lõikamine oleks vähem väsitav. Töötamine seadet käes hoides või kasutades vankrit FW 20. 

Ergonoomiline käepide muudab töötamise mugavaks igas asendis. Magneesiumist kettakaitse annab suure kaaluvõidu ja lisaks on kettakaitsele installeeritud veeühendus. Poolautomaatne rihmapingutussüsteem tagab ülekanderihma pideva õige pingsuse ja pikendab rihma eluiga. Integreeritud veeühendus tagab kasutaja töömugavuse ja maksimaalse tolmuvabaduse. Ühendus on võimalik standardsete veeühendusotsikutega. Pikaealine filtrisüsteem annab õhufiltrile kuni aastase eluea (oleneb seadme kasutuskeskkonnast) ja vähendab filtri regulaarset puhastamisvajadust. Kütusepump tagab kerge käivituse. 

Lisavarustus: Ketaslõikuri käru, ketaslõikuri kärule ühendatav veepaak, seguõlid, kanistrid, lai valik isikukaitsevahendeid ja hoolduskomplekt TS800

Loe lähemalt…

Betoonilõikur Stihl GS 461 2

Betoonilõikur Stihl GS 461

Uus ketaslõikur Stihl GS 461 on käsitsetav nagu kettsaag, kuid omab ketaslõikuri võimsust. Antud seadmega on võimalus lõigata sügavamale kui eales varem! Sobib ideaalselt betooni, tuhaplokkide, tellismüüritise, tugevate malmtorude ja pehmete kivide lõikamiseks. Loe lähemalt…

FW20

Ketaslõikuri käru FW20

Käru on mõeldud ketaslõikuriga horisontaalsel pinnal sirge augu lõikamiseks nt asfalti jne. Tagab seadme (ketaslõikuri) eriti hea püsivuse ja paigaloleku töökäigus. Ilma veepaagita ja ketaslõikuri kiirkinnituseta.