Pinnasepuur Stihl BT 130

Pinnasepuur STIHL BT 131

Ainuke üheinimese pinnasepuur turul, millega tohib pinnast ppurida, kuna on varustatud QuiskStop kiirpiduriga, see kaitseb kasutajat löökide ja väänamise eest! Sobib mitmesuguste maastikukujundus- ja tee-ehitustööde jaoks. Aega- ja jõudusäästev pinnase- ja taimeaukude puurimine ning mullaproovide võtmine. Sobilik aiaposti aukude puurimisel, taimede istutuspuurina, jääpuurina, segu segamisel või muul sarnasel otstarbel. SOODUSHIND!

Lisavarustusena saadaolevatel puuridel on võimalus vahetada nii puuripead kui ka puuriterasid. See hoiab kulud madalad ning annab eelise mitmete konkurentide ees.

Võimsus (kw) 1,40
Töömaht (cm³) 36,30
Tööorgan Puurid 40 – 300 mm
Kaal (kg) 10,00
Mootori seeria 4-MIX
Kütusepump JAH
Õhufilter Paber
Spindli kiirus (p/min) 200
QuickStop puuripidur JAH
Puurid komplektis Lisavarustus
STIHL Anti-vibratsioonisüsteem JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 1,7
Müratase rõhk/tugevus (dB) 92/100
  • Stihl pinnasepuur PT 131

Ainuke ühemehe puur turul, millega tohib pinnast puurida, kuna ainult sellel seadmel on STIHL poolt patenteeritud puuripidur, mis kaitseb kasutajat tagasilöögi eest! 

Üheinimese pinnasepuur, mis on varustatud QuiskStop kiirpiduriga, see kaitseb kasutajat löökide ja väänamise eest. Sobib mitmesuguste maastikukujundus- ja tee-ehitustööde jaoks. Aega- ja Pinnasepuur STihl PT 131 postiaukude puurimiseksjõudusäästev pinnase- ja taimeaukude puurimine ning mullaproovide võtmine. Varustatud raami tugipolstriga suurema kasutusmugavuse tagamiseks.

Lisavarustusena saadaolevatel puuridel on võimalus vahetada nii puuripead kui ka puuriterasid. See hoiab kulud madalad ning annab eelise mitmete konkurentide ees.

Ergonoomiline käepide – Käepideme kuju muudab töötamise mugavaks igas asendis

Automaatne puuripidur – Rakendub automaatselt vastu kivi või juurikat puurides tekkiva tagasilöögi korral. See tagab selle, et puur ei vääna kasutaja käsi ja ei tekita ohtu kasutajale. Kui puuripidurit ei ole (jääpuurid), siis Stihl PT 131 pinnasepuurpinnase puurimine on keelatud, kuna see võib tekitada kasutajale tõsiseid vigastusi

STIHL antivibratsioonisüsteem – STIHL antivibratsioonipukside ja -vedrudega varustatud ketaslõikuritel kandub oluliselt vähem mootori- ja puurimisvibratsiooni kasutaja kätele. See võimaldab pikemaid tööpäevasid ja vähem väsitavamaid lõikeid

Pikaealine filtrisüsteem – Annab õhufiltrile pikaa eluea (oleneb seadme kasutuskeskkonnast) ja vähendab filtri regulaarset puhastamisvajadust

Kütusepump – Tagab kerge käivituse

STIHL pinnasepuuridel on mitmeid lisavarustusi saadaval:

  • Pinnasepuurid mõõtudes 20, 60, 90, 120, 150, 200mm
  • Taimeistutuspuur spiraalse kujuga 150 mm
  • Taimeistutuspuur rombikujuline 260 mm
  • Trellipadrun – nt. kasutamisel segu segamisel
  • Puuripikendus 250, 450 mm

STIHL tehnika MÜÜK – GARANTII – HOOLDUS – KULUOSAD Aiatähest!

Telli või soeta toode, küsi lisainfotAiatäht TALLINN kauplus Peetris (Tallinna piiril, Tartu mnt. ääres) või Aiatäht SAKU kauplusest (Tehnika 7, Saku)

  • Tel: 55585709, e-mail: tallinn@aiataht.ee 
  • Tel: 53244296, e-mail: saku@aiataht.ee
  • Võimalus tasuda osamaksetena, küsi pakkumist!