Stihl_survepesur

STIHL kõrgsurvepesurid

STIHL survepesurid – hea valik nii kodukasutajale kui teenuse osutamiseks. Tänu kvaliteedile, suurele võimsusele, vähekuluvatele komponentidele, lisatarvikutele ja kasutajasõbralikusele teed STIHL survepesurit soetades hea valiku. Võta esmalt ühendust tel. 55585709 või, e-maili teel.  Kauplusesed SAKUS ja Tallinna piiril PEETRIS  – pakume välja sulle sobiliku mudeli. Saadame ka kontaktivabalt postiga survepesuri kohale!

Survepesur STIHL RE 90

Survepesur STIHL RE 90

Väiksemateks kodusteks puhastustöödeks mõeldud väike ja tõhus survepesur. Survepesur on alumiinium pumbaga, mis tagab survepesurile pika kasutusea. Pesuril on 6 meetri pikkune survevoolik ja 5 meetri pikkune elektrikaabel. Mugavust ja mobiilsust lisavad suured rattad. Pikk, keeratav ja kiirühendusega pesupüstol võimaldab mugavalt ja ise kuivaks jäädes tööd teha. Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs), pesudüüs, mille surve on reguleeritav, raskema mustuse eemaldamiseks ja pesuaineotsik paagiga. SOODUSHINNAGA!

  • Mootori võimsus 230V/1,8kW
  • Max veesurve 120 bar
  • Maksimum veetemperatuur 40°C 

Loe lähemalt…

Survepesur STIHL RE 130 PLUS

Survepesur STIHL RE 130 PLUS

Suure veehulga ja survega alumiiniumpumba, harjavaba induktsioonmootori, voolikurullil optimaalse pikkusega hästi painduva metallarüüsiga kummist tekstiilkattega survevooliku ja väga hea pesuvõimekusega pesur väga nõudlikule kodukasutajale kodusteks suuremateks puhastustöödeks. 

STIHL pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta ehk imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugevaseinalist imuvoolikut ja filtriga põhjaklappi. STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada pikk kasutusiga. SOODUSHIND! Loe lähemalt…

Survepesur Stihl RE 109

Survepesur Stihl RE 109

Väga hea varustusega kompaktne pesur kodusteks pesutöödeks. Sobib hästi auto-, terassi-, katuse-, põllumajandusseadmete ning muu vajaliku pesuks ning puhastuseks. SOODUSHIND 

  • Mootori võimsus 230V/1,7kW
  • Surve  110-120 max bar
  • Maksimum veekogus 380-440 l/h
  • Maksimum veetemperatuur 40°C Loe lähemalt…
Stihl ringpesuhari survepesurile

Stihl survepesurite lisatarvikud

Ringpesuhari – Harjal pöörlev siseosa, läbimõõt 160 mm, seadistatav töönurk. Sobib Stihl survepesuritele RE 108-RE 142 Plus.

Pöördhari terassi pesuks – Mõeldud kiireks ja pritsmevabaks suurte pindade puhastuseks, sisaldab toru pikendust. Sobib Stihl survepesuritele RE 108 – RE 142 Plus.

Universaalne pesuhari – Sobib pesuritele RE 142 ja RE 142 Plus


Pesuhari suurtele pindadele – Sisseehitatud kummiribaga ja kõrgsurve otsikuga. Sobib ka õrnade pindade puhastamiseks. Laius 280 mm. Pesuritele RE 108 – RE 128 Plus.


Liivaprits – Telliste, betooni, metalli ja muu materjali efektiivseks ja kiireks puhastamiseks. Kasutamiseks spetsiaalse pritsliivaga, mis on saadaval hästivarustatud ehituskauplustes. Antud liivaprits sobib kasutamiseks Stihl survepesuritega RE 108 – RE 142 Plus.

Survevooliku pikendused – Võimaldab tööd teostada suuremal territooriumil, ilma et peaks pesurit liigutama. Vastupidavad metallarmeeringuga voolikud. (7m , 10m, 20m)


Pesutoru 90° nurgaga – raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks. Sobib pesuritele RE 108 – Re 142 PlusTorupuhastuskomplekt – väga hästi painduv otsadüüsiga torupuhastusvoolik 15 m. Saab kasutada ka väikese läbimõõduga torude sisepesuks. Sobib pesuritele RE 108 – RE 142 Plus.


Veefilter – kaitseb pesuri survepumpa veetrassis leiduva mustuse eest. Kõikidele survepesuritele.

STIHL tehnika MÜÜK – GARANTII – HOOLDUS – KULUOSAD Aiatähest!

Telli või küsi lisainfotAiatäht TALLINN kauplus Peetris (Tallinna piiril, Tartu mnt. ääres) või Aiatäht SAKU kauplusest (Tehnika 7, Saku)

  • Tel: 55585709, e-mail: tallinn@aiataht.ee 
  • Tel: 53244296, e-mail: saku@aiataht.ee