STIHL

STIHL annab TASUTA ära! HOOLDUSKAMPAANIA

Kampaania:
1. STIHL annab püsikliendile TASUTA õhufiltri, TASUTA kütusefiltri ja TASUTA süüteküünla.
2. Püsiklient maksab Aiatäht kauplus/hooldekojale  vaid 8€ tööraha vahetatavate varuosadega seotud sõlmede puhastamiseks, uute osade vahetamiseks ja seadme kontrolliks (kontrollkäivitus).
3. Kõik vajalikud lisatööd kooskõlastatakse kliendi ja Aiatähe vahel ning lähtuvalt kliendi soovile teostatakse vastavalt Aiatähe kehtivale hinnakirjale ja tööde teostamise ajatabelile (masina üldpuhastus, ketiteritus jms). Hoolduskampaania ei sisalda eraldi remonttöid.
4. Kliendile, kes omab STIHL seadet, kuid ei ole püsiklient: kehtib käesolev kampaania peale püsikliendiks
registreerumist.
Püsikliendiks tuleb registreerida STIHL maaletooja Farron Tehnika kodulehel (vaata registreerumise juhendit SIIT) või meil STIHL esinduskeskustes Aiatäht Tallinn ja Aiatäht Saku.
5. Kampaania kehtib kuni 31.10.2015

mahlapress ja mahlasäilituse kotid bag in box

Mahla säilituse pakendid, õunapressid ja -purustajad!

Marjad valmivad usinasti ning mahlategu täies hoos! Samuti on peagi ukse ees ka õunte aeg. Eks oma kodumahl ole ikka tervislik ja hea.
Aiatähe kauplustes Tallinna piiril Peetris ja ka Sakus saada: mahla säilitamiseks kotid/pakendid bag in box (hea säilitada ja väga mugav hiljem tarvitada), õunapressid, õunapurustajad jne. Vaata lisa ja tule meile külla: http://aiataht.ee/tooted/varia/mahlategu

NB! Pressi- või purustaja soetamiseks ning kulude jagamiseks võimalus kasutada ka Aiatähe JÄRELMAKSU! Kiire info ja lepingu sõlmimine kauplustes kohapeal.

STIHL MOOTORSAAG MS 211

SAKU Aiatähes super pakkumine mootorsaele STIHL MS 211!!!

07.aug – Nüüdsest Aiatäht SAKU kauplus avatud uuel ja suuremal pinnal (samas hoones, 35 m vasakule). Ühtteist on küll veel toimetada (kaupuse fassaad jne), aga  müük ja hooldusteenus juba igati toimib.
Seoses sellega SAKU kaupluses kuni 31.augustini (või kuni kampaania partiid  jätkub) avamis- ehk VÄGA hea SOODUSHINNAGA STIHL mootorsaag MS 211!
Jaehind koos KM-ga:

  • 389.- tavahind
  • 359.- püsiklient (kliendi võit - 30.- EUR)
  • 319.- Aiatäht SAKU avamise kampaania Saku Aiatähes püsikliendile!!! (kliendi võit - 70.- EUR)

Kuni 31.august või kuni kaupa jätkub!

SAKU MARATON 2015 TRASS

SAKU MARATON 2015 – Tule osale või ela kaasa!

18.juuli 2015 kell 10-16 kiire asfaldimaraton Saku valla kergliiklusteedel, otse Tallinna külje all.
Jookse nii, et tolmu lendab… Aiatäht annab võitjatele auhinnaks STIHL vee- ja tolmuimeja!
Võimsad ning mitmekülgsed masinad, mis leiavad kasutust nii kodus, kontoris, garaažis, ehitusel jne.

AUHINNAD ESIKOHTADELE:
1.)     TÄISmaratoni raja rekordiomanikule: STIHL vee-ja tolmuimeja SE 62 E (väärtusega 179.- eur)
2.)     POOLmaratoni raja rekordiomanikule: STIHL vee- ja tolmuimeja SE 62 (väärtusega 149.- eur)

Lisaks paneb Aiatäht auhinnad välja ka M ja N esikohaomanikele täis- ja poolmaratonil: spordikotid, mis sisaldavad STIHL ja VIKING brändikaupa.

Aiatäht – STIHL ja VIKING SUURIM ESINDUSKESKUS PÕHJA-EESTIS (SAKUS ja TALLINNA piiril)!

Lisainfo Saku maratoni facebook lehelt: SIIT! või Saku maratoni kodulehelt: SIIT!
Saku  Maratoni trassi kaart: SIIT!

Head sportlikku suve ja liikuvat eluviisi,
Aiatäht

Tallinn - Tartu mnt rekonstrueerimine

Liikluskorralduse muutus Tallinn-Tartu mnt Mõigu-Jüri teelõigul

Hea Aiatäht Tallinn klient! Remonttöödeks suleti alates T 7. juulist Tallinn-Tartu sõidusuund ning liiklus suunati ümber Tartu-Tallinnsõidusuunale. Endiselt avatuks jääb pääs AIATÄHT TALLINN kauplusesse (Tuleviku teele), selleks sinna paigaldatud ka suur kollane viitav silt ja infotahvlid.

Eeltoodud muudatus kehtib kuni novembri alguseni 2015 ja kogu lõigu rekonstrueerimine lõpeb 2016. aasta septembris. Aiatäht on endiselt avatud ja töötab täiel võimsusel aia-, metsa- ja kommunaaltehnika müügi ning hoolduse osas.
Loe kõikidest muudatustest täpsemalt Rae valla kodulehelt: SIIT!

Muruniiduk Viking MB 448

Suvised soovitused muru hooldamiseks

01.07.15 / Kasta, niida, kasta, niida, vahepeal väeta – kas nii lihtne see suvine muruhooldus ongi? Kuidas säilitada ilus muruvaip ka palavate suveilmadega ning milliseid töövõtteid selleks kasutada? Miks on multsimine kasulik ja mida see endast kujutab? Milline on õige niitmiskõrgus?

Kuumal ja kuival ajal ei tohi muru niita liiga lühikeseks, kuna nii võib rohutaim kaotada kõik oma toitained. Väga kuumal ajal peaks niitmist teostama pilvistel päevadel. Jäta muru vähemalt 5cm kõrguseks ja kasta seda ohtralt. „Suvilamurud“ peaks niitma mitmes astmes (kõrget muru ei tohi kohe minimaalsele tasemele niita). Kasutama peaks ka multsimist, mis on Viking niidukitel saadaval MB 448, 545, 650 ja 655 niidukitel lisavarustusena, või eraldi multsniidukit MB 2R, MB 3RC või MB 4RT. Multsimisega toetate oma muru kasvu ideaalse loodusliku väetisega

Nõuandeid muruniiduki kontrollimiseks niiduhooajal

Suvisel niiduhooajal ei ole otstarbekas suuri hooldustöid teha, kui muidugi selleks konkreetne vajadus ei peaks tekkima. Näiteks masin saab vigastatud mõne kivi vms kõva objekti näol või tekib mootorisse mõni kotermann. Masinat tasub hoida puhtana suuremast tolmust ja mustusest. Eelkõige peab olema tagatud mootori maksimaalne jahutus, ehk siis mootori ümbruses peab valitsema puhtus (eriti jahutusribid). Muruniidukeid ja –traktoreid võib täiesti vabalt loputada veevoolikuga. Mõningal määral ka survepesuriga, kuid jälgida tuleb, et survet ei suunata otse tihendite, summuti, karburaatori, küünla jms tundlike osade peale. Aeg-ajalt tasub kontrollida ka niidukorpust altpoolt, ehk siis eelkõige niidutera teravust ja seda vajadusel teritada kas kodus või hooldetöökojas. Samuti ei tee paha ka aeg-ajalt niidukorpuse puhastamine niidujääkidest. Seda võib teha täiesti rahulikult ka puust või plastist labidaga kraapides (metalltööriista mitte kasutada, kuna see kraabib korpust!) või veevoolikuga pestes.

Suvine muru õhutamine

Muruõhutamine on muruga kaetud pinnasesse vertikaalsete sisselõigete või sälkude tegemine spetsiaalsete seadmete abil (näiteks Viking LB540). Selline tegevus parendab muru aluspinna hingamist, veeomastust ning eemaldab sambla, kuivanud murujuured ning kuivanud kulu. Murupinnal, mida regulaarselt õhutatakse (kord-paar aastas), kasvab muru oluliselt kiiremini, murutaimed on tervemad ja tugevamad ning murupind üldiselt näeb oluliselt parem välja. Muru võib õhutada suve teises pooles, kuid väiksema intensiivsusega, kui kevadel. Muru aluspind on siis veel piisavalt tugev, et talviseks puhkeperioodiks taastuda. Parim aeg muru õhutamiseks on mai ja juuli teine pool kuni september.

Miks on multsimine kasulik ja kuidas see käib?

Multsimine toimub sellisel viisil, et muru niitmisel lõiketera lõikab niidetud muruosad korpuse all väga peeneks. Selleks on vajalik muruniidukil spetsiaalne korpus, mis tekitab vajaliku õhuvoolu, et niidetud muru oleks niidutera kohal pidevalt ringluses. Viking R-seeria multserniidukitel on selline korpus ja lõiketera spetsiaalselt multsimise tarbeks välja töödatud, kasutades Viking kogujaga muruniidukitel multskomplekti lisavarustusena, peab niidutera välja vahetama. Viking kogujaga muruniidukite korpus sobib sellegipoolest ideaalselt ka multsniitmiseks. Peale niidetud muru purustamist laotatakse see murupinnale ühtlaselt tagasi (mida väiksem on murutükk, seda vähem on sellel õhuvoolust tulenevat inertsi, seega tera ei aja teda enam korpuse all ringi), kus ta osaliselt ära laguneb ja lagunemise käigus väärtuslikku looduslikku väetist eraldab.

Muruniitmine multsmeetodil omab mõningaid kindlaid eeliseid tavaniitmise ees. Regulaarne multsniitmine muudab muru oluliselt tihedamaks ja rohelisemaks ning elimineerib lisaväetamise vajaduse, kuna muru saab pidevalt niitmise käigus looduslikku väetist. Lisaks puudub vajadus riisuda niidujäätmeid või tühjendada muruniiduki kogumiskasti.

Multsitud niidujäätmed ei kao pinnaselt suurema veevooluga ära, seetõttu saab multsmaterjalis sisalduv orgaaniline lämmastik järk-järguliselt ja ühtlaselt pinnasesse imenduda. Säästate rahaliselt eraldi väetise pealt ning multsniitmine on ka väga loodussõbralik.

Nagu eelnevalt mainitud, on Viking tootevalikus olemas nii spetsiaalseid multserniidukeid (MB 2RMB 3RCMB 4RTMB 4RTPro), kui ka eraldi multskomplekte, millega kogujaga muruniidukid multsima saab panna (MB 448T,MB 545TMB 650TMB 655V).

Õige muru kastmine

Murutaim koosneb 80% ulatuses veest, seega on õige kastmine kõige esimene samm terve, tiheda ja tugeva murupinna saavutamiseks – eriti suvekuudel. Valed kastmisviisid võivad kõik eelnevatel kuudel teostatud raske töö ideaalse murupinna saamiseks ühe hooga ära nullida, rikkudes sellega unistused lopsakast murupinnast ja rahustavatest soojadest suveõhtutest oma rohelises aias. Muru kastmise kuldreegel: parem kasta harvemini ja pikaajaliselt (rohke veega), kui tihti ja lühiajaliste sutsakatega. Kuivadel perioodidel peaks muru kastma tavaolukorras korra või kaks nädalas. Millisel ajal päeval muru kasta, on samuti väga oluline. Eriti kuumal perioodil peab muru kastma kas hommikul vara või õhtul. Otsene päiksekiirgus värskelt kastetud murule võib murupinna hoopis ära kõrvetada, kuna päike kuumutab rohukõrrel olevat vett kuni aurustumiseni, mis toimub murutaime jaoks kaugelt liiga kõrgel temperatuuril. Reeglina vajavad puudealused murupinnad ning liivane pinnas rohkem vett, kui tavaline murupind. Muru kastmisvajaduse määramiseks on tegelikult olemas üks lihtne nipp: kui murul kõndides jäävad murule selgelt näha jalajäljed on õige aeg muru kasta (kuiv murutaim ei ole nii paindlik ja murdub kergemini). Suvekuud on ka parim aeg muru väetamiseks, kuid nagu eelnevalt kirjutatud, säästab lisaväetamisest multsniitmine!

Muru väetamine lisaväetisega

Tavaliselt on murupinnale kahest väetamisest aastas täiesti piisav (kevad ja hilissuvi). Seda muidugi juhul, kui ei kasutata multsniitmist. Toitained on murupinna jaoks äärmiselt olulised, eriti lämmastik, mis kiirendab taimerakkude jagunemist ja sellega tugevdab igat taimeosa. Head muruväetised sisaldavad lisaks ka kaaliumit, mis kaitseb taimi haiguste eest ning fosforit, mis kiirendab juurekasvu.

Ideaaljuhul peaks enne väetamist murupinda õhutama, nii pääsevad toitained kiiremini pinnasesse. Soovituslik on väetada ka veidi kõrgemat muru (mitte värskelt niidetud), et väetise efekt oleks maksimaalne.

Arvestama peab sellega, et väetada ei tohi kunagi otsese päiksevalguse käes. Niita tohib kaks-kolm päeva peale väetamist. Väetamise kuldreegel: kõike mõõdukalt, nagu päriseluski.

TÄHELEPANU: lämmastikväetiseid ei tohi sügisesel väetamisel enam kasutada!

Õige niitmiskõrguse määramine

Kui te soovite oma murupinda niita ideaalsel kõrgusel, on selle määramise jaoks olemas üks lihtne trikk. Asetage murupinnale mõni suuremat sorti papitükk (40x40cm piisab) ning mõõtke papitüki ja maapinna vahe. Nii saate mõõta ka muruniiduki tera ja maapinna vahet, mille alusel saate välja arvestada õige niidukõrguse taseme. Põhireegel: koduaias oleva muru kõrguseks olgu 3-5cm, olenevalt ilmastikutingimustest ja/või aastaajast. Kuumaperioodi ajal ärge niitke muru madalamaks, kui 5cm ja kastke seda regulaarselt. Harva niidetavad pinnad (suvilad) tuleks niita mitmes järgus, ehk siis alustada kõrgemalt ja seejärel järgmisel niitmisel madalamale minna. Nii ei rikuta murutaime kasvukuhilat ning taim ei pea oma kasvu taastamiseks nii palju toitaineid kulutama.

Erinevad murupinna probleemid ja kahjustused ning nende lahendused

Ilusal murupinnal on tegelikult suhteliselt raske elu. Igal suvel peab see kannatama tema peal trampimist, kõrvetavat suvekuumust ning erinevaid haigusi, mis võivad üllatada ka kõige paremini hooldatud murupindasid. Allolevalt toome välja mõned tavalisemad murupinda puudutavad probleemid ning lahendused nende elimineerimiseks:

Umbrohi

Võililled, ohakas, ristikhein ja muu umbrohi on kõige tavalisem probleem aias. Peamiselt on umbrohu tekkepõhjuseks murupinna vähene toitainete sisaldus. Tundlikud murutaimed vajavad rohkem toitaineid, kui umbrohutaimed, seega kasvab umbrohi halva kvaliteediga aluspinnasel oluliselt kiiremini, kui rohutaim. Vähene vihm suvekuudel võimendab seda probleemi veelgi, kuna umbrohi on veepuudusele oluliselt vastupidavam, kui muru. Sellistel juhtudel on parim lahendus lisaväetamine. Samuti aitab kaasa tihe madala kõrgusega niitmine, kuna nii piiratakse umbrohutaime kasvu, mida see ei kannata.

Uue muruplatsi rajamisel tuleb tähelepanu pöörata ka hea kvaliteediga muruseemnele. Odavamad muruseemned sisaldavad pahatihti ka umbrohu seemneid, mis idanevad kiiremini takistades sellega murutaime idanemist ja kasvu. Samuti on suhteliselt efektiivne umbrohu eemaldusmeetod ka muru põhjalik õhutamine. Siiski parimaks ja tihti ka ainukeseks lõplikuks lahebduseks jääb umbrohutaime väljajuurimine.

Sammal

Sammal on suur peavalu aiahooldusentusiastile. Sammal tekib ainult sellisele pinnale, kust muru on taandunud – sammal ei teki juba muruga kaetud pinnale. Lahendused, mis hävitavad ainult sammalt, ei ole seega püsiv lahendus, kuna ta tekib kuskile mujale tagasi. Lõigates nõrgad murutaimed liiga lühikeseks, luuakse ideaalne pind sambla vohamiseks, seda saab vältida niidukõrguse tõstmisega ja vajadusel lisaväetamisega. Niiske pinnas ning puude alused pinnad on samuti samblale magusad kohad, mistõttu tuleks neid parendada. See tähendab tavaliselt muru uuestikülvamist kvaliteetse muruseemnega ning põhjalikku ja murukasvule orienteeritud väetamist. Samuti on sammal varmas tekkima liiga happelisele pinnale. Suure happesisaldusega pinnad on tavaliselt väga märjad ja tiheda mullaga, kus õhk ja vesi ei pääse pinnasesse imenduma. Selliste pindade parandamiseks tuleb parandada pinnasealust drenaaži.

Seenhaigused

Seenhaigused on samuti üks levinumaid nuhtlusi hästi hooldatud murule ning mõjutavad oluliselt murupinna väljanägemist. On palju erinevaid seenhaiguseid, mis mõjutavad murupinda, kuid õnneks ainult mõned nendest on väga hävitusliku iseloomuga. Järgmised muru kasvutingimused loovad ideaalse pinnase seenhaiguste levikuks:

-          Liialt tihe pinnas
-          Paks kuivanud muru kiht (eriti kevadel)
-          Kõrge niiskus pinnases
-          Vale murualuse pinnase pH-tase
-          Üleväetamine
-          Paks puulehtede kiht, mida sügisel ära ei koristata

Hästi hoitud ja terve murupind on parim kaitse seenhaiguste leviku vastu. Kus seenhaigus on juba levima hakanud, seal on parimaks abimeheks muruhooldusspetsialist, kes ütleb mis haigusega täpselt tegu ja kuidas sellest lahti saada.

Värvikaotus

Kollased laigud sügavrohelises muruvaibas on tihti aiahooldaja õudusunenägu. Sellistest laikudest saab tavaliselt lahti rauda sisaldava väetisega. Värvi paranemine on tavaliselt näha juba mõne päeva möödudes.

Täpiline murutaim koos vee kogunemisega ühel kindlal alal

Vihmavesi, millel ei ole võimalik pinnasesse korralikult imenduda ja murutaim, mille lehtedel on silmaga näha värvilisi täppe on märk sellest, murupinna alune pinnas on liialt tihe. Seenhaigused ja tsüanobakteri teke on tavaliseks tagajärjeks sellisel juhul. Raviks on pinnase avamine muruõhutaja või ekstreemjuhtudel mullafreesi abil, et üleliigne vesi saaks kergemini pinnasesse imenduda.

Laiguline murutaim ja värvikadu peale talve

Erinevad laigud ja hallitus on soovimatud kõrvalnähud, mis nõrkadel murutaimedel tekivad peale talvist puhkeperioodi. Et takistada nende teket, tuleks augustis või septembris muru väetada, et parandada murutaime vastupidavust. Lisaks, kui septembris või oktoobris koos kõrgema muruniitmisega puistada murupinnale ka lupja, on see piisavalt vastupidav, et talvine puhkeperiood lume all üle elada.

Allikas: www.farron.ee

tuli

Aiatäht jaanipäeval! (lahtioleku ajad)

Olgu vihma või päikest,
tulgu pisut tormi või äikest
… peaasi, et tuju rõõmus ja saad veeta toredat aega pere või sõprade seltsis!
Kõigile head jaanipäeva!
Teie Aiatähe meeskond

Eesti raievõistlused

Laupäeval 6.juunil mootorsaagidega randa!

Eesti Meistrivõistlused raiespordis 6.juuni Viljandi järve rannas. Ka rahvusvahelised Hansapäevad (4-7.juuni) toimuvad samal ajal Viljandis, nii et on mida vaadata ja millest osa saada! Ilmateade lubab päikest ja STIHL vaatemängulist võistlusmöllu. Raiespordi üritus algab 10:00 ja u.18:00 selgub selle aasta Eesti meister.

Lisainfo Raiemeistrivõistlustest Viljandis: SIIT!
Lisainfo Hansapäevadest Viljandis: SIIT!

Aiatäht - STIHL esindus

Tööpakkumine – tule meile tööle! MÜÜGIKONSULTANT Aiatäht TALLINN kauplusesse.

STIHL ja VIKING esinduskauplus AIATÄHT TALLINN otsib oma meeskonda MÜÜGIKONSULTANTI

Töökirjeldus:
-          Klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
-          Klientide abistamine kaubavalikul, ostu sooritamisel
-          Kauba müügiks ettevalmistamine ja müügisaali väljapanek
-          Kaupluse toodete laoseisude jälgimine ning uue kauba tellimine
-          Kaupluse igapäevatöö korraldus
-          Valmidus osaleda kohalikel väliüritustel kauplust/ettevõtet esindades

Ootused kandidaadi osas:
-          oled asjalik mees või hoopis antud valdkonnas väljakutseid vastu võtta sooviv naine
-          positiivse ellusuhtumisega ja avatud suhtleja
-          omad tehnilist taipu või isikliku kogemust aiatehnika kasutusel
-          oluline on kiire õppimisvõime ja tähelepanelikkus
-          tulemusele orienteeritus
-          hindad korrektsust ja täpsust
-          oskus töötada meeskonnas
-          valdad eesti keelt ning suhtlustasandil ka vene keelt (hea kui ka inglise keelt)
-          arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb/eelise annab:
-          varasem töökogemus kaubanduses
-          aiandus- või metsandushuvi
-          kokkupuude tehnikaga (ka nö. kodukasutajana)

Ettevõte pakub omalt poolt:
-          ühte hoidvat ja sõbraliku meeskonda
-          põhjalikku tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
-          omatöötaja ostusoodustust
-          stabiilset tööd ja sissetulekut
-          konkurentsivõimelist töötasu
-          arenemisvõimalust ettevõtte siseselt

Töö iseloom:
Asukoht – TALLINNA piiril (Tuleviku tee 10, Peetri küa, Rae vald, Harjumaa/Tartu mnt. alguses tee ääres)
Tööle asumise aeg – niipea kui võimalik
Töö tüüp – täistööaeg, lepinguline
Kanditeerimise aeg – kuni 09.juuni 2015

Lisainfo ettevõtte kohta:
www.aiataht.ee
www.facebook.com/aiataht

Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri e-postiga: info@aiataht.ee
Kontaktisik: Arvi Ratassepp, tel. 5150688

Saad kandideerida ka otse CV KESKUSE vahendusel: SIIT!

Täpsustuseks: Võta julgelt ühendust, see pakkumine võib olla just sulle!
Takistuseks ei ole eelnev tehnika/toodete tundmine, küll aga eelise annab huvi aianduse, metsanduse ja tehnika vastu. Igapäeva müügitöö ning detailsemate tehniliste küsimuste osas pakub alati tuge hooldemeeskond. Kui sul on õppimise tahet, usinust ja valmidust anda panus heale klienditeenindusele ning sujuvale meeskonnatööle, siis kandideeri julgelt!

Aiataht logo

Требуется продавец-консультант в магазин Aiatäht Таллинн

Описание работы:
- обслуживание клиентов в торговом зале и на кассе
- помощь клиентам при выборе товара и при осуществлении покупок
- подготовка товара к продаже и выставление товара в торговом зале
- отслеживание состояния склада и заказ новых товаров
- организация каждодневной работы магазина
-  участие в рекламных мероприятиях вне магазина

Требования и ожидания по отношению к кандидату:
- позитивное отношение к работе и открытость в общении
- техническая грамотность и (или) опыт использования садовой техники
- способность к быстрому обучению и внимательность
- целеустремлённость
-  точность и аккуратность
-  умение и готовность работать в коллективе
-  владение эстонским языком и русским языком на уровне общения (а также хорошo английский)
-  навыки работы с компьютером

Также полезны будут
- предыдущий опыт работы в торговле
- интерес к садоводству и (или) лесничеству

Предприятие предлагает:
- дружный и сплочённый коллектив
-  основательное и дополнительное обучение и подготовку
- скидки при покупке товаров в магазинах Aiatäht
- стабильную работу и конкурентоспособную оплату труда
- конкурентоспособную заработную плату
- возможность карьерного роста

Дополнительная информация:
- местонахождения магазина Aiatäht Tallinn – Тулевику теэ 10, деревня Пеэтри, Харьюмаа
- к работе можно приступить незамедлительно
- характер работы – полная трудовая занятость на основании трудового договора
- конкурс продлится до 09.06.2015

Дополнительная информация о предприятии на сайте www.aiataht.ee или www.facebook.com/aiataht

Заявления и CV просим присылать на адрес электронной почты info@aiataht.ee или по адресу Tuleviku tee 10, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa

Контактное лицо : Арви Ратассепп, тел. 5150688

Lehekülg 1 / 121234510...Viimane »