Stihl BG 56 lehepuhur

LEHEPUHUR STIHL BG 56 KAMPAANIA HINNAGA!

28.aug: Mis siin salata, sügis tuleb nii või naa ja sellega hulganiselt lehti ning muud prahti. Nüüd Aiatähes korralik LEHEPUHURSTIHL BG 56 püsikliendile hea hinnaga!

Lehepuhur- ja imurite valik aga üsna lai, et ka nõudlik kodukasutaja ning profid saaksid mugavalt koristustööd tehtud. Vaata kõiki seadmeid:http://aiataht.ee/tooted/puhastustehnika/lehepuhurid-ja-imurid

Kui sa veel ei ole Aiatähe püsiklient, siis saad selleks kaupluses kiirelt ja lihtsalt!

Ilusat lähenevat sügist! (ehk tuleb ikka ka kuivemat aega) :)
Aiatäht

Mootorsaag Stihl MS 661 C-M

Mootorsaag Stihl MS 661C-M

August 2014: Tegemist on täna Eestis müügis oleva kõige võimsama STIHL mootorsaega. Väga mugav ja vastupidav professionaalne kettsaag. UUDIS! Antud mudel taas klientidele saadaval!

Okste purustamine ja kompostimine

Roheline taaskasutus, aiajäätmed looduslikuks kullaks!

Roheline taaskasutus (10 reeglit õigeks kompostimiseks)

VIKING oksa- ja aiajäätmete purustajad on parimad tööriistad aia koristamiseks. Nende innovatiivne tehnoloogia, usaldusväärsus ja kasutusmugavus on rohkem, kui 25 aastase tehnilise know-how vili. VIKING’i kvaliteetsed lõikesüsteemid purustavad ja hekseldavad läbi igasugused jäätmed, mida aias võib tekkida. Seega VIKING purustajad ei ole mõeldud mitte ainult okste purustamiseks, nendega saab edukalt peenestada ka lilli, juurikaid, lehti ja muid pehmeid aiajäätmeid. Kohmakad ja jändrikud oksad või hoopis kohevad ja pehmed taimejäägid purustatakse kiiresti kergelt käideldavaks peenmaterjaliks, mida on oluliselt lihtsam hävitada või kasutada hoopis kompostimisel!

Kompostimine on tark lahendus

Taimejääke saab kasutada loodussõbraliku komposti tootmiseks. Kompostitud taimejäägid on aga omakorda väärtuslik looduslik väetis. Seega, taimejäätmetest saab kodune väetis. Multsitud muru ja kompost sisaldavad mitmeid väärtuslikke toormaterjale, mis toidavad aiamulda täiesti looduslikul teel.

10 reeglit õigeks kompostimiseks

1. Kogu erinevaid jäätmeid õiges koguses. Oleks hea, kui suhe oleks lämmastikku sisaldavate (rohelised) ja süsinikku (pruunid) sisaldavate taimejääkide vahel umbes 50-50. Näiteks on ideaalne segada omavahel kokku niidetud muru ja purustatud oksad.
2. Kompost vajab õhku! Kompostihunnikut ei tohi rajada kraavi või kinnisesse kasti.
3. Kompostikasti või -hunnikut ei tohi teha kõva pinnase peale, nagu kivi, betoon vms. Kompost vajab ühendust maapinnaga, et vihmaussid ja muud väikeorganismid pääseksid kompostile ligi.
4. Vihmaussid on väga kasuliku komposti õhutajad, neid meelitavad ligi näiteks floksi- ja leedritaimed. Kellel nii eksootilisi taimi aias ei leidu, siis meeldivad vihmaussidele ka sibulakoored, kuivanud sibulapealsed, kohvipaks ja teelehed.
5. Kompostihunnik olgu korras. Alumiseks kihiks peaks kasutama jämedat purustatud materjali (purustatud jämedamad oksad), seda umbes 20cm paksuse kihina. Selle peale võib panna segatud peenemaid jäätmeid, purustatud taimejäätmed, lilled, juured ja/või puulehed.
6. Niidetud muru ei tohi panna komposti paksu kihina, paks murukiht ei lase õhku läbi ja kompostihunnik võib hoopis mädanema minna.
7. Köögis tekkivad toidujäätmed võib samuti komposti hulka visata, küll aga tuleks see alati mullaga katta. Toidujäätmed meelitavad ligi erinevaid kahjureid.
8. Vältida tuleb kompostihunniku kuivamist, kuna mikroorganismid kompostihunnikus vajavad niiskust.
9. Komposti hunnikut ei tohi ka üle kasta, kuna liigne niiskus tekitab omakorda mädanemist
10. Valmis kompostihunnik tuleb katta näiteks kilega.

Kompostimine ehk taimejäätmete lagunemine võtab aega mitu kuud, olenevalt aastaajast ja välistemperatuurist. Kui kompost on valmis, peaks see lõhnama meeldivalt niiske seenemetsa moodi. Tõestatud.

Nõuanne: Kui viskate purustatud oksi kompostihunniku peale, ei ole kompostihunniku läbikeeramine, ehk kobestamine vajalik

Nõuanne: Kui purustatud aiajäätmeid mitu korda läbi oksa- ja aiajäätmete purustaja kallata, siis toimub kohe ka optimaalne erinevate aiajäätmete segunemine ja õhutamine. Aiajäätmete purustamine enne kompostihunnikusse panemist kiirendab nende lagunemisprotsessi, kuna on palju rohkem avatud taimepinda, kus mikroorganismid ja erinevad lagundajad saavad toimetada.

Aiatähest lai valik erinevaid oksapurustajaid (müük/hooldus):
- oksapurustajad koduaeda: vaata SIIT!
- oksapurustajad talupidamisse või teenuse osutamiseks: vaata SIIT!

Allikas: farron.ee

Taasiseseisvuspäev

20.august kolmapäev on riigipüha ja vaba päev (taasiseseisvumispäev), seega Aiatäht kauplus/hooldekojad suletud.
Neljap. 21.august teenindame teid taas tavapäraselt.

Puhake ja veetke aega pere ja sõprade seltsis ning leidke aega mõtiskleda ka ajaloo üle.

Aiatäht
aia- ja metsatehnika müük-hooldus

mahlapressid ja õunapurustajad

Marja- ja õunahooaeg alaku!

Aiatäht on Teie jaoks valmis! Marjad juba valmivad täie hooga ning õunad kosuvad jõudsasti. Mahla tegemiseks ja säilitamiseks Aiatähe kauplustest säilituspakendid, õunapurustajad ja mahlapressid.

Täpsem info toodete kohta: SIIT!

Kõrgsurvepesur Stihl RE 143 PLUS

Ühele heale asjale teine hea tasuta juurde!

Et kõik saaks laitmatult puhtaks mugavalt ja kiirelt, saad SURVEPESURILE Aiatähest kaasa TASUTA VEE- JATOLMUIMEJA!
Aiatäht – STIHL seadmete MÜÜK ja HOOLDUS!
Esindused Sakus ja Tallinna piiril, Tartu mnt. alguses

Lisaks Aiatähes käimas olevale survepesuri ja vee- ning tolmuimeja kampaaniale, pane oma “õnn proovile” ja võta osa ka Stihl survepesuri ning vee-/tolmuimeja LOOSIMISEST! Metsikut suve ja pöidlad pihku!

STIHL ja Team Ghost loosivad oma parimate fännide vahel välja väga asjaliku STIHLI survepesuri ning tolmuimeja komplekti. Võta mängust kindlasti osa, sest võiduvõimalus on suur. Lisaks pääsmetele ja särkidele läheb loosi veel sõit 630 hobujõulise driftiauto kõrvalistmel (CRAC: uskuge mind, Jarmo auto koos uue mootoriga on päris mõnus kompott – tasub proovida) — koos kasutajatega Desiree Reintak ja Sergei Zjuganov Art&Media. Loosis osalemiseks vajuta SIIA!

Foto: Kas Sina oled enda oma ikka korralikult puhtaks pesnud? ;) STIHL ja Team Ghost loosivad oma parimate fännide vahel välja väga asjaliku STIHLI survepesuri ning tolmuimeja komplekti. Võta mängust kindlasti osa, sest võiduvõimalus on suur. Lisaks pääsmetele ja särkidele läheb loosi veel sõit 630 hobujõulise driftiauto kõrvalistmel (CRAC: uskuge mind, Jarmo auto koos uue mootoriga on päris mõnus kompott - tasub proovida)
Lintsaeraam Wirex CZ-1/small

Uuendustega lintsaeraam Wirex CZ-1/small

Aiatäht Tallinn kauplusesse jõudsid hiljuti kohale Wirex CZ-1/small lintsaeraamid, millest üks veel tutvumiseks väljas kuni E 16.juuni.2014, mil klient ka sellele järgi tuleb.

Uus laotäiendus antud mudelite näol saabub juulis! Pilte CZ-1/small lintsaeraamist vaata SIIT!
Peagi lisame uued andmed ka kodulehele Wirex CZ-1/small mudeli juurde üles. Seni lisainfo kauba tarne ja tehniliste uuenduste kohta: info@aiataht.ee, tel.53803495

Saku Kevadlaat 2014

Saku Kevadlaat 17.mai!

Ootame Sind juba homme 17.mai L kell 9-14 Saku Kevadlaadale! Aitäht väljas messialal aia- ja metsatehnikaga, nii ka teised Saku aktiivsed ettevõtted tooteid/teenuseid tutvustamas!

 • Lisaks: kauplemisala, lasteala, peoala, spordiala, vallaala jne.
 • Kohal: Tsirkus ja toimub: Kirbukas”
 • Peaesinejaks OTT LEPLAND! 

Kohtumiseni! Aiatäht

Luige Kevad 2014- Aiatäht - Stihl ja Viking

Luige Kevadlaat!

Ootame tänasest LUIGE MAAELU NÄITUSLAADALE 9.-11.mai. Aiatäht koos maaletooja Farron Tehnikaga STIHL ja VIKING aia- ning metsatehnikat tutvustamas: niidukid, traktorid, trimmerid, võsalõikajad, oksapurustajad, mullafreesid, mootorsaed, hekilõikurid, survepesurid jpm!

Põnevat vaatamist kogu perele! Kevadel aias vaja ikka lilli-, seemneid ja loomulikult AIATEHNIKAT! Tule, saad väärt teadmisi ja professionaalseid nõuandeid aia- ja metsatehnika valiku ning kasutamise osas.

Reede hommikust paar PILTI SIIT!
Vaata kuidas kohale tulla?http://www.luigelaat.ee/?page_id=73

Kohtumiseni, Aiatäht!

Stihl akuseadmed

Uued Stihl akuseadmed

Stihl akuseadmete põlvkond saadaval Aiatähe kauplustest.

 • Aku kettsaag MSA 160 C-BQ
 • Akuhekipügaja HSA 65 (50cm)
 • Akutrimmer FSA 65
 • Aku õhuluud puhur STIHL BGA 85
 • Akumuruniiduk MA 339.0 C (ilma akuta)
 • Akuga tänavapuhastushari KGA 770
 • Aku AP 160 akutehnikale
 • Akulaadija AL 300

Stihl akuseadmed saab tööle panna kõik ühe akuga ning akulaadijaga. Viimased kuuluvad seadmete lisavarustusse.

Vaata kuidas akutööriistad töötavad: VIDEO!

Vaata pildigaleriid akuseadmete tööst Nurgakivi saates: SIIT!

Lehekülg 1 / 912345...Viimane »