Robotniidukite HOOLDUS + TALVINE HOIUSTAMINE

ROBOTNIIDUKITE HOOLDUSPAKETID AIATÄHES 2018/2019viking robotniidukite hooldus ja talvine hoiustamine

Viking ja Worx erinevad mudelid.

Pakett I – hind 49.-

 • robotniiduki puhastus (+katte eemaldamine),
 • diagnostika + tarkvara uuendamine,
 • masina üldkontroll,
 • laadimise kontroll ja aku laadimine,
 • veermiku ja teramootori kontroll,
 • terade vahetus vastavalt vajadusele,

Pakett II – Hind 79.-

 • robotniiduki puhastus (+ katete eemaldamine),
 • diagnostika + tarkvara uuendamine,
 • masina üldkontroll,
 • laadimise kontroll ja aku laadimine,
 • veermiku ja teramootori kontroll,
 • terade vahetus vastavalt vajadusele,
 • talvine hoiustamine.

Pakett III – Hind 99.-

 • robotniiduki puhastus (+ katete eemaldamine),
 • diagnostika + tarkvara uuendamine,
 • masina üldkontroll,
 • laadimise kontroll ja aku laadimine,
 • veermiku ja teramootori kontroll,
 • terade vahetus vastavalt vajadusele,
 • talvine hoiustamine,
 • transport töökotta ja kliendile*,
 • masina seadistamine krundil*.

*Väljaspool Harju- ja Raplamaad on transpordi hind eraldi kokkuleppel.

Lisanduvate varuosade maksumus ei sisaldu hoolduspaketi hinnas.  Paketi hinnad sisaldavad käibemaksu.

NB! Sügisel robotniiduki Aiatähte hooldusesse toojale on robotniiduki lisavarustus hinnaga –15%!

 

Miks peab robotniidukit hooldama?

Robotniiduk kulutab hooaja jooksul 300–600 h niitmisele. Selle aja jooksul sõidab ta maha 500–1000 km ja seda nii vihma, lõõskava päikese kui ka tormise tuulega. Seega võib öelda, et robot teeb tööd ka siis, kui inimene seda meelsasti ei teeks, mis ongi ju tegelikult robotite mõte. Sellest hoolimata vajavad ka robotid veidike hoolt alustades lihtsamast mustuse puhastusest ja lõpetades keerukamate komponentide testidega.

Kõik mis liigub, see ka kulub. Keskmiselt sõidab üks robot vähemalt korra Tallinnast Võrru ja tagasi ning seda mitte mööda siledat maanteed nagu me inimesed auto või bussiga oleme harjunud tegema. Eesti kodudes on niidupinnad eri kuju ja suurusega, kuid robotid sõidavad, keeravad ja põrkuvad kõik ühtemoodi. Iga läbitud meeter, tehtud pööre ja põrge vastu takistust tähendab roboti jaoks kõikide liikuvate osade kulumist. Lisaks eelnevale sõidab robot aeg-ajalt ka üle ja läbi erinevate juhuslike asjade, olgu selleks siis õunad, lohakile jäetud mänguasjad või midagi muud taolist. Ühesõnaga tera ja rattad ei ole ainukesed detailid, mis vajavad regulaarset kontrolli ja vajadusel vahetust.

Eestis on vähe aedu, kus puuduksid põõsad või puud ja tihti on mõni nendest krundi piiril. Aeg-ajalt kasutatakse paigaldusel ära ka robotite põrkumist ehk näiteks jäetakse mõni suurem puu traadiga piiramata ja lastakse robotil nn vastu põrkuda. Sellisel juhul robotid tuvastavad takistuse ning pööravad ringi ja sõidavad teise suunda edasi. Selline põrge enamasti osalistele otseselt liiga ei tee, kuid kuna üks robot võib hooaja jooksul teha lausa 32 000 põrget, siis tasuks aeg-ajalt kontrollida põrkeandurite ja seotud detailide tööd, et ka järgmine kokkupuude oleks ohutu. Lisaks puu ja põõsa vastu põrkumist lisandub tavaliselt ka murdunud oksi ning käbide ja viljade langemist niidupinnale. Iga oks, käbi ja õun mõjutab roboti liikumist ning tera tööd ja teravust. Mõnikord tuleb ette ka tugevamaid lööke tera pihta, mis võivad selle kõveraks väänata ja tasakaalust välja viia. Tasakaalust väljas tera suurendab kogu robotile mõjuvat vibratsiooni, mis ei ole halb üksnes tera mootorile, vaid kogu robotile terviklikult, sh elektroonika komponentidele.

Robotniidukid ei ole mõeldud lume lükkamiseks, seetõttu tasuks masinad talveks sooja ruumi hoiule panna. Robotniiduk ei lähe tööle, kui välisõhu temperatuur on alla +5 kraadi, samuti ei toimu sellise temperatuuri juures aku laadimist. Selleks, et robot talve ilusti üle elaks, tuleb selle automaatika välja lülitada, aku täis laadida ja sooja ruumi hoiule panna. Laadimisjaama võib jätta niidupinnale. Lahti tuleks ühendada voolukaabel ja katta laadimisjaama torn selliselt, et lumi ja vihmavesi peale ei sajaks. Laadimisjaama välimuse säilimiseks on mõistlik see talveks siseruumi tõsta. Enamiki esindusi pakub lisaks hooldusteenusele ka talvist hoiustamisteenust. Sellise teenuse kasuks otsustamisel ei pea muretsema, et roboti aku võiks talvel liigtühjeneda, sest Teie robot on spetsialistide hoole all.

Kokkuvõetult võib öelda, et robotid käivad läbi tule ja vee, et inimesi teenida. Seega tuleks kord aastas robotile põhjalikum hooldus ja kontroll teha, et ta oleks valmis tõrgeteta kõike uuesti taluma ka järgmisel hooajal. See on vähim, mida üks inimene saab roboti jaoks teha.

Ootame Sind Aiatähte oma ROBOTNIIDUKIGA HOOLDUSESSE + pakume ka TALVIST HOIUSTAMIST!

AVATUD: E-R 9:00-18:00, L 10:00-13:00

Aiatäht TALLINN – Tuleviku tee 10, Peetri alevik, Rae vald (Kohe peale Peetri Selveri ristmiku esimene sissesõit paremale, mnt.  ääres) Tel. 55585709

Aiatäht SAKU – Tehnika 7, Saku alevik (Saku keskel, E-Tehno auto ülevaatuspunkti ja Samat hoone kõrval) Tel. 53244296

stihl hooldus

“STIHL ANNAB TASUTA ÄRA” Hoolduskampaania

Just nüüd sügisel õige aeg teha oma masinale hooldus Aiatähes kampaania korras!

 • Kampaania Aiatähe esindustes kestab 01.10-30.11.2018
 • Aiatäht teostab hoolduse bensiinimootorga STIHL seadmetele ja vastavalt vajadusele vahetame TASUTA õhufiltri, kütusefiltri + süüteküünla, puhastame seotud sõlmed, teeme kontrollkäivituse ja reguleerime pöörded.
 • Osade vahetus toimub Aiatähe hooldekojas. Tööraha vaid 16.- eurot / tavahind alates 28.- eurost (koos käibemaksuga) 
 • Kui hoolduse käigus selgub, et seadmel on midagi korrast ära ja vajab lisaks hooldusele ka remonti, siis teavitame sellest eelnevalt klienti. Eraldi remonttöödeks kuluva tööaja- ja vastavate varuosade maksumus/lisatööd (sh remonttööd, puhastus, teritustööd, kulumaterjalid) kooskõlastatakse kliendiga. Koostame eelnevalt vajaliku remondikalkulatsiooni ja kliendi nõusolekul teostame ka remonttööd.
 • Kampaanias võib osaleda mitu korda, õhufilter, kütusefilter ja küünal vahetatakse ainult vastavalt vajadusele.
 • Kampaania kehtib kõikidele STIHL seadmetele: mootorsaed, võsalõikurid, trimmerid, lehepuhurid, hekipügajad, ketaslõikurid jne.

stihl_kaanekas_hooldus_aiataht (2)

STIHL hoolduskampaanias osalejale on oktoobris ja novembris -15% soodsamad*:

 • Kõik STIHL 2T õlid ja saeketiõlid
 • Kõik STIHL saeketid ja lõikeorganid (juhtplaadid, kolmikud, võsakettad, muruterad)
 • Kõik STIHL teritustarvikud

STIHL hoolduskampaanias osalejale kuni novembri lõpuni STIHL  seadmed -10% soodsamad*.

 • *Eelolevad pakkumised lisasoodustuste näol -15% ja -10% kehtivad koos kampaaniahoolduse arvega ühekordselt kauba ostmiseks.
 • *Allahindlust arvestatakse tavahinnaga toodetele, mitte juba kampaania hinnaga toodetele.
AIATÄHT SAKU kauplus/hooldekoda
Tehnika 7, Saku, 75501 Harjumaa
Tel: (+372) 53 244 296
E-post: saku@aiataht.ee
Asume Saku keskel, autode ülevaatuspunkti E-Tehno ja SAMAT hoonete kõrval – jälgi E-Tehno suunaviitasid). 
AIATÄHT TALLINN (Peetris) 
Tuleviku tee 10, Peetri, Rae vald, Harjumaa
Tel: (+372) 555 85 709  
E-post: tallinn@aiataht.ee
Kohe Tallinna piiri, Tartu mnt väljasõidu alguses, paremal pool tee ääres (hall maja STIHL valgusreklaam seinal), peale Selveri ristmiku järgmine sissesõit paremale.
KAUPLUS AVATUD ja HOOLDUSE VASTUVÕTT:
E-R 9:00 – 18:00   10:00 – 13:00
KAUPLUS AVATUD ja HOOLDUSE VASTUVÕTT:
E-R 9:00 – 18:00   10:00 – 13:00
TULE MEILE KÜLLA!  


Miks kasutada professionaalset hooldusteenust?

Mootorsaag, võsalõikaja või mis tahes muu mootorseade, olgu ta igapäevane töövahend või pühapäeviti kasutamiseks, kulub ja vajab hooldust. Lihtsamaid ja elementaarseid hooldusvõtteid saab igaüks ise kodus teha, ilma et vajaks selleks erilist ettevalmistust.

Regulaarselt tuleb puhastada:
*Õhufiltrit
*Juhtplaadi õlikanalit
*Mootorsae õlikanalit
*Juhtplaadi ketisoont
*Mootori jahutusribisid

Kuid sellele vaatamata on oluline lasta töövahendid regulaarselt üle kontrollida ja hooldada professionaalsel hooldetehnikul margiesinduses. Külastades ainult autoriseeritud esindusi võib kindel olla kvaliteetses teenuses ning originaalvaruosades! STIHLi tööriistad on unikaalsed ning esialgu kokkuhoiuna tunduv ise remontimine ei too soovitud tulemust ja suur võimalus on seade lõplikult rikkuda.

STIHLi autoriseeritud hooldetöökoda – töökoda, mille töötingimused, hooldustarvikud ja tööriistad vastavad STIHL standarditele, hooldetehnikud on läbinud STIHL hooldekoolitused ning sooritanud STIHL hooldustööde eksamid.

Kuldreegel on, et hooldada on odavam kui remontida, sellest tulenevalt on STIHL juba mitu aastat pakkunud oma headele klientidele kord aastas võimaluse osa saada professionaalsest hooldusest kampaania hinnaga.

Kohtumiseni Aiatähes!

Aiatäht logo

lehepuhur Stihl akuga - lehtede koristuseks

Suur valik lehepuhureid- ja imureid STIHL ning LASKI!

10.09.18

Aiatähes suur valik lehepuhureid- ja imureid nii kodukasutajale kui profile igapäevatööks:

STIHL valik: SIIT    ja    LASKI valik: SIIT

NB! Lehepuhur ehk õhuluud – talvel lumepuhur, aidates kiirelt ja lihtsalt pühkida autolt, terrassilt, ilupõõsastelt, kõnniteelt või parklast kergema lume.

Ja loomulikult külasta Aiatähe esindusi (pakume välja hea hinnaga sobiliku mudeli):

 • PEETRIS (Tallinna piiril, Tartu mnt alguses, kohe maantee ääres)
 • SAKUS (Saku keskel E-Tehno autoülevaatuspunkti kõrval)
 • … või saadame soovitud kauba POSTIGA sinna kuhu vaja!

STIHL on lehepuhur

Enamus eramajaomanikke, kommunaalhooldusettevõtteid, pargihooldajaid ja koristusfirmasid seisavad sügisel silmitsi leheuputusega. Selle likvideerimiseks on kõige loogilisem lahendus lehed kokku puhuda, kasutades selleks STIHL-i lehepuhureid või teise nimetusega ka õhuluudasid. STIHL-i puhuritel on aga ka mitmeid teisi kasulikke funktsioone ja tootevalikust leiab omale õige masina iga huviline. Alljärgnevalt toome välja erinevad tööd, mida STIHL-i puhurite abil on veel võimalik teha ja ka valikujuhise masina valimiseks.

 

Lisaks lehtede puhumisele saab puhureid kasutada ka järgmisteks töödeks:

 • Terrassi puhastus liivast, lehtedest ja muust lahtisest mustusest
 • Auto vms tehnika kuivatus pärast pesu
 • Vagunelamu, bussi, kaubaauto kaubaruumi jms pindade sisepuhastus
 • Garaaži, ehitusobjektide, lao puhastus
 • Lumekoristus
 • Vihmaveerennide puhastus
 • Katuse puhastus
 • Staadionite, parklate, parkide, väljakute jms avalike kohtade ürituste järgne või tavapärane koristus

Võimalike tööde nimekiri on lai ja tõenäoliselt on nutikamatel STIHL-i puhurite kasutajatel siia nimekirja nii mõndagi huvitavat lisada. STIHL-i puhuritele on olemas ka mitmesugust lisavarustust, mis ülalmainitud tööd veelgi lihtsamaks teevad. Näiteks spetsiaalne vihmaveerennide puhastuskomplekt käeshoitavatele BG 56 ja BGE 71 puhuritele. Imukomplektid lehtede kokkukogumiseks ja samaaegseks purustamiseks käeshoitavatele puhuritele BG 56 ja BGE 71. Samuti erinevad otsikud suurematele ja väiksematele puhuritele õhujoa suunamiseks või efektiivsemaks muutmiseks, näiteks lumekoristusel või suuremate pindade koristamisel.

Kuidas valida omale kõige õigem lehepuhur?

Põhimõtteliselt jagunevad puhurid kahte leeri, kodukasutaja puhur ja professionaalne puhur.

Kodukasutajale sobivad puhurid on BG 56 ja BR 200 seljaskantav puhur, professionaalseks kasutamiseks sobib BR 600 puhur. Valikus on olemas ka akutoitel puhur BGA 85, BGA 56, BGA 45 ja elektriline puhur BGE 71. Viimased sobivad eriti hästi kasutamiseks kohtades, kus on oluline vaikne töö (koolid, lasteaiad, haiglad, avalikud pargid, kortermajade ümbrus jne).

Akupuhurite valimisel on oluline hinnata reaalset tööaega, mis kulub lehtede koristamisele. Kui elektrilise kaabliga puhuri puhul läheb oluline osa ajast juhtmete vedamisele ja võib tunduda, et aeg, mis töö tegemisele kulub on päris pikk ja akuseade ei sobi, siis tegelikult akupuhurite puhul ettevalmistustöid ja juhtmete vedamisi pole ning aeg, mis kulub puhumisele ei olegi nii pikk. Seega võibolla on just akupuhur Teile õige valik. Akupuhur on mõistlik valik koduseks kasutuseks, väiksem maatükk ja väiksemahulised tööd; koolide, lasteaedade, haiglate jms müratundlike kohtade ümbruse koristuseks. Akupuhur sobib hästi ka keerukamatesse aedadesse, kus puid-põõsaid palju ja juhtme vedamine tülikas, kuid pind samas pole suur.

Akupuhurite soetamisel on hea võimalus neid esindustes testida, nii saab parima ettekujutuse puhuri võimekusest ja kui algselt võis tundub, et akupuhur pole piisavalt võimas, siis selle eelarvamuse saab lihtsasti ümber lükata.

Bensiinimootoriga puhurid sobivad talumajja või suurematesse aedadesse, kus pinnad suured ning võimu rohkem vaja. Kui lehti koristatakse 1-2 korda sügise jooksul, siis maha jäänud lehevaip on paksem ja kindlasti ka märg ja raske, sellisel juhul on võimsus oluline ning tööaeg ka kindlasti pikk.

Töö tegemisel on alati oluline ergonoomika. STIHL pöörab suurt rõhku oma seadmete arendamisel just kasutaja mugavusele ja lihtsusele. Puhuri ostmisel on oluline jälgida, kas seade on hästi tasakaalus või vajab see kuidagi ebaloomulikku hoidmist ja pidevat sättimist töö ajal, mis käe kiiresti ära väsitab. Seljaskantavate puhurite juures on oluline see, et kui mugavalt ja hästi ta seljas istub ning kas joatoru on lihtne suunata või nõuab see ebaloomulikku keha asendit. 

 • BG 56 bensiinimootoriga käsipuhur – 249.- eur – SOODUSPAKKUMINE 219.-
  • Puhur, mis sobib nii kodu- kui ka äri- ning kaubandushoonete ümbruse koristamiseks. Lehtede, liiva, kergkruusa ja muu lendleva sodi kokku puhumiseks. Hea võimsuse ka kaalu suhe. Väga lihtne kasutada, poolautomaatne tooreklapp, manuaalne kütuse eelpump ja uus tagasilülitav STOP-nupp teevad selle masina käivitamise väga lihtsaks ja kasutamise mugavaks.
Lehepuhur BG56
 
 • Müravaba BGE 71 elektriline puhur – 99.- eur
  • Väga lihtne, vaikne, kerge, aga samas võimas elektripuhur, mille kasutamisega saab hakkama igaüks. Spetsiaalne juhtmekinnitus ei lase tööajal juhtmeühendusel lahti tulla.
Lehepuhur BGE71
 
 • Müra- ja juhtmevaba BGA 85 akupuhur – 259.- eur
  • Tehnika kõige viimasem sõna. Ei bensiinile, juhtmele, mürale ja heitgaasidele. Ja seda kõike väga madala kaalu ja bensiinimootoriga puhuriga võrdse õhuhulga juures. Õhuvoolu kiirus on reguleeritav samamoodi nagu tavapuhuritel, puhuri ehitus sarnaneb reaktiivmootori tööpõhimõttele. Puhur töötab täisvõimsusel kuni aku tühjenemiseni, aku tühjenemisega kaasnevat võimsusekadu ei ole. Parim valik kvaliteeti, mugavust, vaikust ja innovatsiooni hindavale kasutajale. NB! Aku ja laadija ei kuulu komplekti. Sama akut saab kasutada ka teistes STIHL-i akuseadmetes!
Lehepuhur BGA85

 

 • Müra- ja juhtmevaba BGA 45 akupuhur – 129.- eur
  • Uus STIHL akupuhur, mis mõeldud kodukasutajale väiksemateks töödeks. Puhur on koos integreeritud 18V/2,0Ah Lithium-Ion akuga. Ideaalne raskuskese muudab seadme kasutamise mugavaks ja kergeks. Keskkonnasõbralik, vaikne ning väga madala vibratsiooniga puhur, millega töötades ei väsi selg ega käed. Kõigi STIHLi lehepuhurite arendamisel on suurt rõhku pööratud töö ergonoomikale.

Akupuhur

Komplektis on seadme laadija

Integreeritud aku
Kaal 2.5 kg
Tööpinge 18 V

 

 • Müra- ja juhtmevaba BGA 56 akupuhur – 149.- eur
  • Kompaktne, vaikne, kerge ja mugava käepidemega akutoitel töötav puhur. Madal vibratsioonitase ja parim tööergonoomika ning ideaalne raskuskese. Kolm puhumistoru pikkust. Tööaeg vastavalt STIHL Compact seeria AK akule: AK 10 ~ 10min, AK 20 ~ 20min, AK 30 ~ 30min. Harjadeta elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Võimsad seadmed, mis töötavad 36 V liitiumioonakudega. Ideaalne müratudlikes piirkondades ja koduaedades. Sama aku sobib ka teistele Compact seeria aiatööriistadele – 9 erinevat seadet 

Akupuhur

Max õhuhulk 600 m3/h

Max õhukiirus 45 m/s
Kaal 2.1 kg
Tööpinge 36 V

 • BR 200 seljaskantav bensiinimootoriga puhur  – 449.- eur SOODUSPAKKUMINE 389.- EUR
  • Mugav, kerge, taskukohane ja võimas puhur kodukasutajale. Mugavad laiad reguleeritavad traksid, ühe käega juhtimine, professionaalne antivibratsioonisüsteem. Sobib hästi pikemaajaliseks tööks, ka kütusepaak on suurem, et tööaeg oleks võimalikult väheste katkestustega.
Lehepuhur BR200

Mugav komplekteerida koos lisavarustuses oleva aku kandevöö või seljaskantava akuga

 • Lisaks eelnevalt mainitud omadustele saab akuvööd või seljaskantavat akut kasutades selle masina veel eriti kergeks muuta, mis võimaldab BGA 85 akupuhurit veelgi pikema aja vältel kasutada. Kasutades AP 300 akut on maksimaalne tööaeg ca 25 min, kuid kasutades seljaskantavaid akupakke on võimalik järjestikust tööaega pikendada kuni 90 minutini!
Seljas kantav aku      Seljas kantav aku
 • BR 700 seljaskantav bensiinimootoriga puhur – 749.- eur SOODUSPAKKUMINE 659.- EUR  
  • NB! Suurima puhumisjõuga lehepuhur turul! Võimas! 35 N puhumisjõuga võib STIHL BR 700 puht arvutuslikult hoida õhus 3,5 kg lehti – rohkem kui ükski teine STIHL puhur. Nii saab kevaditi ja sügiseti lehed kiiresti ja puhtalt kokku puhuda – isegi niisked lehed saavad kergesti ära koristatud. Seega sobib BR 700 eelkõige kasutamiseks suurtel pindadel, nagu näiteks avarad parkimisplatsid, taluõued, pargid, haljasalad. Selleks vajamineva energia annab jõuline 4-MIX-mootor, mis veenab töötamisel väikese kütusekuluga ja meeldivalt kõlava heliga. Vaatamata muljetavaldavale võimsusele kaalub seljas kantav seade 10,8 kg – ja osutub seega omas klassis kergeimaks. Professionaalid hindavad selle puhuri juures eelkõige selle võimsust, kütusesäästlikku ja madala müratasemega 4-MIX mootorit ning ülisuurt õhuhulka ja –kiirust. 4-MIX mootor on nagu mainitud madala müratasemega ja kütusesäästlik ning samas ka väga madalate heitgaasinäitajatega, mistõttu sobib see ideaalselt kasutamiseks ka parkides jms linnades asuvates avalikes kohtades. Ei ole vahet, mida parajasti koristada, puhastada, kokku puhuda, laiali puhuda vms teha vaja. Lehepuhur BR 700 saab kõikide töödega vaevata hakkama.
Lehepuhur BR600
 

lehepuhur STIHL leheimur STIHL Leheimur-hekseldi Laski VD 500 P lehtede koristus koduaias lehepuhuriga lehekoristus - lehtede kogumine - leheriisumine - lehepuhur

Viking-iMow-robotniidukid STIHL

Tasus oodata! VIKING robotniidukite hinnad kukkusid!

18.06.18

VIKINGi robotniidukite hinnad madalamal kui muru! 

Hinnad all kuni 450€!!! Innovaatilised, nutikad, ilusad ja töökad – VIKING robotniidukite valikus mudeleid väikestele ja suurtele aladele. Aiatähest nii müük kui paigaldus + hilisem hooldus ning vajadusel ka seadme hooajaväline turvaline  hoiustamine! Kas teadsid, et “Oranž annab rohelisele tuld!” Viking kaubamärk kuulub STIHL grupi ettevõttesse ja järgmisel hooajal muutub ka roheline VIKING oranžiks STIHL´iks. Seega kasuta usinasti võimalust saada osa laolõpu müügistsaad väga hea hinnaga väga hea ja võimeka robotniiduki! … sest küsimus ei ole ju värvis, vaid selles, milleks masin võimeline on :)

Tutvu VIKING ROBOTITE mudelivaliku ja hindadega: SIIT!

Viking robotniidukite kampaania soodushind

NB! Loomulikult on soovi korral võimalik robotniiduki eest tasumine ka mõistlikult osadeks jagada. Osamaksetega tasumise osas võta ühendust Aiatäht PEETRI  või  SAKU kauplusega. Vastus järelmaksu osas kiire ja lepingu sõlmimine lihtne.

VIKING robotniidukite HOOLDUSPAKETID ja TALVINE HOIUSTAMINE. Loe:  SIIT!

Jaanipäeva kampaania - niidukid ja traktorid FB

Jaanipäevaks PLATS PUHTAKS! LAOMÜÜK!!!

14.06.18

Algas niidukite ja traktorite LAOMÜÜK Aiatähe kauplustes SAKUS ja PEETRIS kuni 22.06.2018! Tule vali endale sobilik niidumasin, et juba jaanipäevaks peoplats korda seada. Teeme sulle korraliku “omameheliku” HINNAPAKKUMISE + anname ostuga KAASA KA JAANI JOOGID!

Valikus nii bensiini- kui akutoitel niidukid, murutraktorid ja zeroturn ehk 0-pöörderaadiusega niidukid kaubamärkidelt STIHL, VIKING, TORO, JOHN DEERE, STIGA, CUB CADET, EGO jne.

Aiatäht_128x87mm Saue 11 juuni leht (2)

Ootame Sind Aiatähe esindustes või võta julgelt ühendust telefoni või e-posti teel! Küsi lisainfot: SIIT!

Edasta lähteandmed, et mida ja millisele muruplatsile vajad – ja meie leiame Sulle just selle õige muruniiduki või -traktori ning seda hea hinnaga + jaanijoogid ka kaasa!

Aiatäht logo

Lanroid Worx robotniidukid soodsa hinnaga

Robotniidukid WORX Lanroid kampaania hinnaga!

Landroid on usaldusväärne, erakordselt lihtsalt paigaldatav ja programmeeritav, automaatne viis enda muru eest hoolitsemiseks. Wi-Fi toega – saad rakenduse abil mistahes asukohast programmeerida. Hoolitse enda muru eest rongis, tööl olles või kasvõi puhkusel! Kasuta vaba aega muru nautimiseks, mitte selle hooldamiseks. 

Robotniidukid Worx Landrdoid

Cub Cadet zeroturn ehk nullpöörderaadiusega niiduk

Aiatähest Cub Cadet murutraktorid, zeroturn niidukid ja käsiniidukid

04.05

Peetris Aiatäht Tallinn müügisaali väljapanekus ka nüüd kollast värvi tehnikat: niidukid, traktorid, nullpöörderaadiusega niidukid, jäätmaaniidukid jne. Tegemist Ameerika kaubamärgiga Cub Cadet, mille tehnika on end tõestanud juba pika ajaloo vältel, ulatudes aastasse 1960.

Cub Cadet muruniidukid ja murutraktorid IMG_3073

Tule tutvu masinatega kohapeal Aiatäht Tallinn kaupluses Peetris (Tallinna piiril, Tartu mnt. ääres – Tuleviku tee 10). Tel. 55585709, e-mail: tallinn@aiataht.ee 

 

 

Muruniiduki ja traktori KEVADINE HOOLDUSKAMPAANIA!

Teeme sinu muruniidukile korraliku TÄIShoolduse Aiatähe hooldekodades Peetris või Sakus! Kuni mai lõpuni 29.- eur. Usaldusväärne teenus Sinu kodu lähedal! Loomulikult ootame ka kaugemalt kandist tulejaid :)

MURUNIIDUKI KEVADHOOLDUSE KAMPAANIA 2018 Aiatäht

MURUTRAKTORI KAMPAANIA TÄISHOOLDUS 65.-
• Õlivahetus ja süüteküünla vahetus
• Kütuse- ja õlifiltri vahetus
• Lõiketerade teritus ja tasakaalustamine
• Aku kontroll/laadimine
• Lõikeorgani kontroll ja reguleerimine
• Määrimine, toitesüsteemi puhastus
• Kiilrihmade, rihmaseibide, pingutusrullide kontroll

*Lisatööd ja varuosad vastavalt vajadusele!
* Õhufiltri vahetus lisandub vajadusel, kui puhastamisest ei piisa.
Murutraktori hoolduskampaania 12.04 kuni 31.05.2018.

AIATÄHT SAKU kauplus/hooldekoda
Tehnika 7, Saku, 75501 Harjumaa
Tel: (+372) 53 244 296
E-post: saku@aiataht.ee
Asume Saku keskel, autode ülevaatuspunkti E-Tehno külje peal ja Samati hoone kõrval – jälgi E-Tehno suunaviitasid).
AIATÄHT TALLINN kauplus/hooldekoda
Tuleviku tee 10, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa
Tel: (+372) 555 85 709  Tel: (+372) 660 5159
E-post: tallinn@aiataht.ee
Asume kohe peale Tallinna piiri, paremal pool tee ääres (hall maja STIHL valgusreklaam seinal), peale Selveri ristmiku järgmine sissesõit paremale.
KAUPLUS AVATUD ja HOOLDUSE VASTUVÕTT:
E-R 9:00 – 18:00    L 10:00 – 13:00       

 
KAUPLUS AVATUD ja HOOLDUSE VASTUVÕTT:
E-R 9:00 – 18:00   L 10:00 – 13:0
Murutraktorid STIGA hooldus ja müük, varuosad

Aiatähest STIGA murutraktorid, niidukid jne

06.04.18

Aiatäht SAKU kaupluse valikus nüüd väljas STIGA aiatehnika: murutraktorid, niidukid, oksapurustajad.

Stiga valikust leiab muruniiduki igasse aeda- alates soodsama hinnaga Combi mudelitest kuni multšivate Multiclip niidukiteni. Samuti on Stiga murutraktorite valik lai, mudelivalikut nii koduaeda kui profile igapäevatööks parkides ja mujal haljasalal. Teostame Aiatähe hooldekeskustes ka Stiga tehnika hooldust ning remonti ning varustame vajadusel ka kulu- ja varuosadega.

Murutraktorid Stiga Muruniidukid Stiga multši kogumisega iseliikuvad Oksapurustaja Stiga kodukasutajale elektriline Murutraktor Stiga Tornado 4108 H

Aiatäht SAKU aia- ja metsatehnika kauplus/hooldekoda:

 • Tehnika 7, Saku keskuses (E-Tehnoülevaatuse ja Samati hoone kõrval)
 • E-R 9-18 ja L 10 – 13
 • Tel. 53244296, E-post: saku@aiataht.ee 
1 Saeraamid Timbery M100, Wirex CZ-1small, mobiilne lintsaeraam

MAAMESS 2018 lintsaeraamid WIREX ja TIMBERY esitlus

19.-21.aprill Tartus MAAMESSil WIREX ja TIMBERY lintsaekaatrid. Ootame sind Aiatähe messipinnale välialal VP-132 kohe Show Arena kõrval. 

MAAMESSIL 2018 VÄLJAS:
• MOBIILNE LINTSAERAAM WIREX CZ-1/M 
Mobiilne täishüdrauliline lintsaeraam, sobilik teenuse osutamiseks või ettevõttesse suurte palkide lahti saagimiseks.
• LINTSAERAAM WIREX CZ-1/small 
Statsionaarne mudel näiteks väikesele puidutööga tegelevale ettevõttele või eraisikule, kes soovib toekat ja tootlikumat saeraami. Lõikekõrguse reguleerimine juhitav elektroonilise programmiga ISP-10 (kiirus ja täpsus töötamisel). 
• LINTSAERAAM TIMBERY M100
Eraisikule mõeldud kompaktne ja lihtne saeraam ise oma metsamaterjali töötlemiseks laudadeks või prussideks. Hea hinna ja kvaliteedi suhe. NB! Hetkel väga hea kampaania hind + 10 TASUTA saelinti boonuseks kaasa!
+ kohapeal näha TERITUS- JA RÄSAPINGID 

LintsaeraamWirex CZ-1_SMALL.1 lintsaeraamTimbery M100 kodukasjutaja saeraam

Enne Maamessi vaata ka Aiatähe SAERAAMIDE DEMOPÄEVA pildigaleriid – 
4.aprill 2018 toimus Wirex ja Timbery LINTSAERAAMIDEGA NÄIDISSAAGIMINE Kurtnas:

10 Võimas mobiilne lintsaeraam Wirex CZ-1 M laudade saagimiseks

maamess2018

Lehekülg 1 / 1912345...10...Viimane »