Meie valikus aia-, metsa-, pargi ja puidutööseadmed profile ja kodukasutajale. Kommunaal- ja haljastustehnika teenusepakkujale. Seadmetele garantii- ning hooldus, saadaval kulu- ja varuosad.

  • Aiatähe püsiklientidele väga head PÜSIKLIENDIPAKKUMISED, tule registreeri end meie kliendiks!
  • Tehnikat lihtne soetada JÄRELMAKSUGA või LIISINGUGA, lepingu saab sõlmida mugavalt kauplustes.

AIATÄHT ESINDAB MÜÜDAVA TEHNIKA NÄOL JÄRGMISI KAUBAMÄRKE:

 

Stihl logoOma 90 aastase ajaloo jooksul on Stihl välja teeninud esmaklassilise tehnoloogia sünonüümi staatusesse, seda mitte ainult Euroopas, vaid ka Venemaal ja USA-s. Stihl tooteid kasutatakse rohkem kui 160-s riigis. Stihl tööstuse nurgakiviks on olnud algusaegadest saadik kettsaag ning Stihl on tänaseks tõusnud nr. 1 mootorsae tootjaks. Stihl seadmed pakuvad oma kvaliteetsete toodetega: keskonna- ja ohtusstandarditele vastavust, samuti täidetakse erinevate riikide kehtivaid õigusnorme ja eeskirju.

TOOTEVALIKUS: kettsaed, elektrisaed, akutoodete sari, võsalõikajad, trimmerid, hekilõikurid, aiakäärid, survepesurid, vee- ja tolmuimejad, isikukaitsevahendid, ketaslõikurid, pinnasepuurid, tööriided, õlid- ja määrdeained jne. Korralik Stihl seadmete väljapanek nii Aiatäht Tallinn (Peetris) kui ka Saku esinduses. STIHL seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii.

 Vari-logoVARI on edukas Tšehhi tootmisettevõtte, kelle alguslugu pärineb 1969 aastast. Oma pika ajaloo vältel on toodud turule erinevaid tootegruppe aia-, põllumajandus-, haljastus- ning puhastustehnika valdkonnas. Aiatäht OÜ esindab VARI tooteid Eestis, pakkudes antud kaubamärgi tehnikaga klientidele kvaliteeti, mugavaid ja tootlike lahendusi mõistliku hinnaga. Loomulikult pakume ka toodetele garantiid, järelhooldust ning kulu- ja varuosasid.

VARI toodete nimistusse kuuluvad näiteks: puulõhkujad, halumasinad, kreissaed, oksapurustajad aga ka muruniidukid, kõrge heina niidukid, murutraktorid, tänavapuhastusharjad, mullafreesid jne.

Ferris logo

Ferris toodab niidutehnikat professionaalseks maastikuhoolduseks. Masinad, mis aitavad Sinul saavutada kiiremini paremaid tulemusi! Ferris´e seadmetes kasutatakse innovatiivseid lahendusi ega tehta järeleandmisi kvaliteedis ja efektiivsuses. Ferris oli esimene firma, kes võttis kasutusele hüdrostaatiliselt sõitva niiduki, et selle kasutajad saaksid nautida mugavat niidukit, mida on lihtne kasutada ja juhtida.

TOOTEVALIKUS: nullpöörderaadiusega professionaalsed niidumasinad, pealseistavad niidukid ja järelkäidavad niidukid. Ferris seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii.

 stiga_logo kollasegaStiga on Rootsi niidumasinate tootja, üle 80 aastase ajalooga. Stiga masinad on hea hinna ja kvaliteedi suhtega, omades ka kaasaegset disaini. Enimtuntud on Stiga raider tüüpi niidumasinad. 

TOOTEVALIKUS: muruniidukid, murutraktorid, raiderid ja nullpöörderaadiusega suuremateks niidutöödeks masinad. Samuti ka oksapurustajad, hekipügajad jne. STIGA tootevalikuga saad tutvuda Aiatäht SAKU kaupluses. Stiga seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii.

john-deere-logoTootevalikusse, mida Aiatäht müüb ja hooldab, kuulub John Deere kvaliteetne aiatehnika väikeaedade, suvekodude, parkide ja muude haljasalade hooldamiseks.

TOOTEVALIKUS: nullpöörderaadiusega niidukid ehk zero-turn niidukid, aiatraktorid ja muruniidukid, aeraatorid ehk samblaeemaldajad/muruõhutajad jne. JOHN DEERE seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii.

Metabo_Claim_neg_pantone567_white_on_greenMetabo aku- ja elektritööriistad nii kodukasutajale kui ka professionaalile igapäevatööks. Tule tutvu seadmetega Aiatäht SAKU kaupluses. 

– Akutrellid, tikksaed, ketassaed, nurklihvijad, otsikute ja puuride komplektid, saekettad, föönid jne. Küsi lisainfot: 53244296 või saku@aiataht.ee 

Laski_logo

Laski sai alguse pereettevõttena Tšehhis, mis loodi 1992a. Ettevõte toodab munitsipaal-, aia-, metsa-ja põllumajandusvaldkonnas kasutatavaid seadmeid. Tooted on kõrge kvaliteedi ning hea tehnilise tasemega. Laski tooteid müüakse 40 riigis ja ettevõte kuulub juhtivate kommunaalseadmete tootjate hulka maailmas. Samuti on Laski seadmed positiivset vastukaja saanud ka Eestis (erinevad kommunaal- ja haljastussektoris teenust pakkuvad ettevõtted ja organisatsioonid). Ning LASKI seadmeid kohtad julgelt tänavapildis või on võimalik rentida erinevatest rendipunktidest.

TOOTEVALIKUS: kännufreesid, oksapurustajad, puiduhakkurid, leheimur-hekseldid, trassifreesid NB! Kogu tootevalikuga saad tutvuda: WWW.LASKI.EE

LASKI seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii.

toro_logo.cdr

Toro kõik masinad omavad patendeeritud tehnoloogilisi lahendusi ja funktsioone, mis teevad nende kasutamise väga mugavaks. Aiatäht on Toro volitatud edasimüüja ja hooldustööde teostaja. Kogu tootevalikut vaata esialgu: www.toro.ee

TOOTEVALIKUS: nullpöörderaadiusega niidukid ehk zeroturnid, murutraktorid, elektri- või bensiinimootoriga niidukid.  Lisaks on ka hea valik lumefreese.

TORO seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii + kulu- ja varuosad!

 
cub-cadet-logoCub Cadet on Ameerika aiatehnika bränd, mida iseloomustab võimsus, jõudlus ja vastupidavus. Aiatähes saad tutvuda Cub Cadet toodetega Aiatäht Tallinn kaupluses Peetris. TOOTEVALIKUSmuruniidukid, murutraktorid ja nullpöörderaadiusega niidutehnika ehk zeroturn masinad.

Cub Cadet seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii + kulu- ja varuosad!

Echo_logoECHO on Jaapani korporatsiooni Yamabiko 2- ja 4-taktiliste mootoritega seadmete rahvusvaheline kaubamärk. Täna kasutatakse põldudel, metsades, aedades ja kodudes miljoneid ECHO tooteid. Yamabiko korporatsioon on üks väheseid tootjaid oma tööstusharus, kes valmistab enamiku peamistest komponentidest ise või oma tütarettevõtetes. Tema tehastes tegutsetakse keskkonnateadlikult ja püütakse toota ülemaailmseks kasutamiseks üha keskkonnasõbralikumaid tooteid. Aastast 1963 alates, millal toodi turule esimene ECHO mootorsaag, on ECHO olnud oma innovatiivsusega metsa- ja aiatehnika tootjate hulgas teerajajaks. Paljud tänased igapäevased tehnilised lahendused on esimesena just ECHO poolt kasutusele võetud. ECHO on veendunud oma toodete kvaliteedis ning annab eraisikutele 5-aastase ja ettevõtetele 2-aastase garantii. Tule tutvu Echo toodetega Aiatäht Tallinn esinduses Peetris.

TOOTEVALIKUS: Mootorsaed, võsalõikajad, trimmerid, hekilõikurid jne.

ECHO seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii + kulu- ja varuosad!

nowe-logo-wirex

Wirex on juhtiv Poola ettevõte saeraamide ja puidutöö seadmete osas, alustas tegevust 1990 a.  Seadmed on kõrge efektiivsusega ning vastupidavad ning pärjatud mitmete auhindadega nii kodumaal kui mujal messidel. Saeveskite ja puidutöö seadmete tootmine sai alguse 1993 aastal, kui toodeti esimene Wirex saeraam vastavalt oma vajadustele ja nõudmistele. Praegu moodustab juba 95% toodangust erinevate saeraamide tootmine, mis on mõeldud väikese ja keskmise suurusega saetööga tegelevatele ettevõtetele. Seadmeid iseloomustab kõrge kvaliteet ja mõistlik hind. Wirex saeraamid leiad Aiatähe kodulehelt saeraamide tootekategooria alt. Küsi lisa, mudelite valik on laiem.

TOOTEVALIKUS: statsionaarsed ja mobiilsed lintsaeraamid, saelindi terituspingid ja -räsajad, seimerid ja muud puidutööseadmed + saelindid.

Lisainfo: WWW.SAERAAM.EE

WIREX seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii + kulu- ja varuosad!

LogOX-LogoLogOx tarvikud on tõhusad ja suured abimehed puiduga tegelemisel, nt. metsas puude tegemisel või saeraamiga töötamisel lisatarvikuks. Samuti vajalikud vahendid ka arboristidele, kes igapäevaselt puude hooldamise ja haljastusega tegelevad. Tegu on kvaliteetsete, vastupidavate ning eronoomiliste tööriistadega, mis tootedud Ameerikas.

Aiatäht on LogOx toodete ametlikuks maaletoojaks Eestis. Vaata LogOx tooteid tutvustavat videot: SIIT!

TIMBERY LOGO (timbery blue)

Timbery tootevalik on soodne ja käepärane valik eratarbijale (talunikele, erametsa omanikele jne).

TOOTEVALIKUS: lintsaeraamid bensiini- ja elektrimootoriga, seimerid ehk servalõikajad. Lisainfo: WWW.SAERAAM.EE 

TIMBERY seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii + kulu- ja varuosad!

 

serra logo

Kõrge kvaliteediga mobiilsete, statsionaarsete ning tööstuslike saeraamide/saeveskite tootja. Saksamaa pereettevõtte, mis asutati 1990 aastal. Serra edasimüüjaid leiab rohkem kui 40 riigist üle maailma. Serra toodang on mõeldud ennekõike puidualase teenusepakkujale, puidutööstustele tänu oma täpsusele ja sepetsiifilistele võimalustele kliendist lähtuvalt. Osa mudeleid juba meie kodulehel üleval, peagi täiendame: WWW.SAERAAM.EE Rohkem mudeleid leiad tootja kodulehelt: SIIT!

SERRA seadmetele Aiatähest remont, hooldus ja garantii + kulu- ja varuosad!

 

logosol

Sajandeid on Rootsi olnud maailmas tuntud oma leidlike, uuenduslike ja kõrge kvaliteediga toodete poolest, nii ka Logosol. Logosoli tooted on tuntud 60 riigis üle maailma. Logosol´il on 3 peakontorit, asukohaga Saksamaal, USA´s ja Norras. Ettevõte on juhtiv väikeste puidupinkide ja saeraamide tootja maailmas. Logosoli masinad on mõeldud väikeettevõtjatele puidutöötluse alal ning tuntud oma kasutuslihtsuse poolest.

TOOTEVALIKUS: väikesaeraamid talunikule, erametsaomanikule. Vaata: WWW.SAERAAM.EE

 

Remet CNC company logo

Aiatäht OÜ esindab REMET kaubamärgi tehnikat Eestis, tuues maale puidutööseadmeid nagu näiteks puidutükeldajad, halumasinad, pliidipuu masinad (küttepuude tegemiseks) jne. Remet CNC Tehnology on tunnustatud ja tänapäeva uuel tehnoloogial põhinev Poola ettevõte, kes pakub mitmesuguseid teenuseid metallelementide mehaanilise töötlemise valdkonnas, pakkudes teenuseid mitmete nüüdisaegsete CNC masinate baasil. Kõik on vastavuses EN ISO 9001: 2008 Euroopa normidele.

TOOTEVALIKUS: puidutükeldajad, halumasinad, pliidipuumasinad jne. Vaata: WWW.SAERAAM.EE  või kogu tootevalikut tootja lehelt: SIIT!

Nilfisk kommunaaltehnika

Taani kaubamärk Nilfisk-Egholm kommunaalseadmete valdkonnas, mis on alguse saanud 1989 aastal ning tuntud ja tunnustatud kogu Euroopas. Masinad on spetsiaalselt disainitud ja loodud aastaringseks kommunaaltöödeks, tähtis on kvaliteet, vastupidavus ja multifunktsionaalsus. Seadmed on võimalik komplekteerida vastavalt vajadusele ja töö iseloomule ning jooksvalt lisaseadmete näol täiendada: tänavapuhastus, lumekoristus, haljasalade hooldus jne. Peagi lisame kodulehele üles tootevaliku ja tehnilise info.

 Seni Küsi SIIT lisainfot! Egholm VIDEO

Fratelli Baesso

Fratelli Baesso on Itaalia kaubamärk, mis sai alguse 1895 aastal. 100 aastase ajaloo jooksul on pereettevõttest kasvanud välja korralik tootmisüksus, mis toodab veini- ja mahla valmistamiseks erinevaid seadmeid.

TOOTEVALIKUS: Fatelli Baesso mahlapressid- ja õunapurustajad, millele on omistatud kõrge kvaliteedi tunnus üle maailma. Lisaks saad Aiatähest ka mahla säilitamise pakendeid Bag in Box (kott karbis).

 

Texaco õlid ja määrdeained

TEXACO on tüks kolmest maailmasuurimast määrdeainete tootjas, kelle tooted on saadaval enam kui 180 riigis. Tootevalikusse kuulub üle 700 nimetuse autode mootoriõlidest kuni tuulegeneraatorite erimääreteni. TEXACO määrdeaineid on põllumajandusmasinates kasutatud juba üle saja aasta. Pidevalt muutuvas maailmas on TEXACO üks teerajajatest määrdeainete tehnoloogia väljatöötamisel. Texaco teadlased ja insenerid teevad pidevalt tööd, et välja töötada selliseid tooteid, mis oleksid optimaalsed nii täna kui ka tulevikus. Meile lähim Texaco tehas asub Rootsis, kus varustatakse kogu Skandinaaviat ja Baltikumi.

TOOTEVALIKUS: ketiõlid, seguõlid 2- ja 4-taktilistele mootoritele, määrdeained