bga56

VÕIDA akulehepuhuri komplekt STIHL BGA 56!

Hei-hei, LOOSIME sügise hakul Aiatähe FB sõprade seas välja STIHL Akulehepuhur BGA 56 Compact komplekti aku ja laadijaga (väärtuses 269.-€ + TASUTA aku väärtusega 119.-€).🍁🍃

20.10.2020: Head Aiatähe sõbrad! 📣Hea meel teatada, et nüüdseks on loosimine toimunud ja Akutoitega lehepuhur STIHL BGA 56 Compact KOMPLEKT + AKU AK 20 komplekti võitjaks osutus: Tiiu Ermann. Palju õnne!🎉🎁Täname kõiki Aiatähe lehepuhuri loosis osalejaid!

Loosis osalemiseks:
☑️Like Aiatäht – metsatehnika ja aiatööriistad FB leht
☑️Jaga seda pilti oma FB seinal
☑️Märgi antud FB pildi kommentaaris sõber, kellele samuti lehepuhur heaks abiliseks oleks
 
 STIHL BGA 56
Loosimine toimub 20.10.2020 ja võitja kuulutame välja Aiatähe FB ning kodulehel. Loosimises osalemiseks täida ära kõik kolm eelnevalt nimetatud punkti.
 
Auhinna lehepuhuri saab kätte Aiatähe esindusetest (Tallinna piiril Peetris või Sakus).
Loomulikult saad Aiatähest ka juba praegu soetada endale sobiliku lehepuhuri, olgu selleks siis akuga, bensiinimootoriga, käes- või seljaskantav ning kasvõi imemisfunktsiooniga: Lehepuhurite valik: SIIT!
 
🍁🌿Akulehepuhur vaikse mootoriga – sobib kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikus piirkonnas, näiteks elamurajoonis ja lasteaias jne. Lehepuhur on abiks kõnnitee, terrassi, hooviala ja mistahes platsi koristamisel või seal, kuhu rehaga ei pääse või pole mugav töötada. Ideaalne pühkimiseks alad lehtedest, okastest, väiksematest käbikestest, liivast, kivikestest või rohulibledest.
 
LEHEPUHURI LOOS – AIATÄHE FB SÕPRADE VAHEL!
VÕIDA ENDALE STIHL LEHEPUHUR!
 
 
Aiatäht aia- ja metsatehnika FB loosis osalemise täpsemad tingimused:
1. vajuta „Meeldib“/”Like” Aiatähe Facebooki lehel (kampaanias saavad osaleda Aiatähe sõbrad Facebookis, enne osalemist peab klikkima meeldib/like).
2. jaga oma seinal loosimise infot oma Facebooki sõpradega.
3. märgi kommentaaris sõber, kellel võiks ka lehepuhurit vaja minna
• Loosimine toimub 20.oktoober 2020
• Loosimisest osavõtmine toimub Aiatähe Facebook lehel.
• Loosimise auhinnaks on akulehepuhur STIHL BGA 56 Compact komplekt (väärtusega 269.- €) + aku (väärtusega 119.- €). Reklaampildil on illustreeriv tähendus.
• Võitja nime avalikustame Aiatähe Facebookis ja kodulehel.
• Võitjal palume oma kontaktandmed saata hiljemalt kuu aja jooksul peale loosimist e-posti aadressile: info@aiataht.ee, et saaksime võidu kättesaamise kokku leppida.
• Võidu väljastame Aiatähe Saku või Tallinna kauplusest kuni 20.november 2020 (k.a). Kui võitja ei ole antud kuupäevaks võidule järgi tulnud või kui võitjaga ei ole olnud võimalik ühendust saada kaotab võit kehtivuse.
• Võitu ei väljastata rahas.
• Loosimise korraldab Aiatäht OÜ, registrikood 11554463
 
Head Loosiõnne!
Aiatäht
 
Aiataht logo (2)