Uus lehepuhurite lipulaev – STIHL BR 800 – võimas, vastupidav ja mugav!

Suur puhumisjõud!
Ergonoomiline kandesüsteem!
Mugav käivitus, ilma seljast maha võtmata!
Kiire puhumistoru seadistus!
 
 
Selleks, et masinat käivitada, ei pea seda enam seljast võtma. Käivitushoob on toodud masina küljele, kust seda on käega mugav haarata ja seade lihtsasti käivitada. Eriti mugav on lahendus siis, kui töödes on pausid ja käivituskordi on palju. Poleks ju mugav iga kord masin seljast võtta, see käima tõmmata ja siis taas mugavaks töötegemiseks seadistada!
 
             
 
Töötegemise juures on oluline mugavus ja töö efektiivsus. Selleks on STIHL välja töötanud ergonoomilise kandesüsteemi.
*S-kujulised õlarihmad
*Rinnakinnitus
*Puusavöö
 
 
Kasutajamugavust täiustab veelgi puhumistoru lihtne reguleerimine. Toru pikkust saab tööriistadega muuta lihtsalt ja kiirelt!
 
 
 
Suur puhur võib teinekord võtta palju ruumi, STIHL BR 800 puhul on puhuri hoiustamine muudetud kompaktseks. Puhumistoru ei pea lahti monteerima, selle saab riputada seadme aasaga näiteks seinale mõne konksu külge. Kandesang on hästi tasakaalus ja masina riputamiseks on seadme tagaküljel selleks spetsiaalne konksu pesa.
 
  
 
Puhur on varustatud STIHLi patenteeritud antivibratsioonisüsteemiga, sedasi on töötaja kaitstud liigse vibratsiooni ja ebamugavustunde eest ning see võimaldab seadmega vajadusel pikemalt tööd teha.
 
 
Seadme hooldus on muudetud lihtsaks, välisküljele on lisatud hooldusklapp. Nii saab STIHL hooldetöökojas (nt. Aiatähe esindused SAKUS ja PEETRIS) ühendada masina kiiresti arvutiga ja teha vajalikud häälestused.
 
 
STIHL BR 800
Suurepärane võimsuse ja kaalu suhe – masinat on lihtne kanda
4-MIX mootor – väiksem kütusekulu
Lihtne käivitusloogika – käivituslüliti on alati asendis ON, seda pole vaja kontrollida
Lihtne käivitusprotseduur – automaatne õhuklapi lähtestamine
 
Mis näitab puhuri võimsust?
Parimal viisil seadme võimsust näitab õhu kiiruse ja õhuhulga suhe, lisaks optimeeritud puhumistoru kuju ja selle suurus. Seega ei saa puhuri võimsust määrata ainüksi maksimaalse õhukiiruse või õhu hulga järgi. Samuti pole korrektne see, kui õhuhulk või kiirus on arvestatud otse seadmelt, mitte puhumistoru otsast.