FS 360 võsalõikaja metsatöödeks

Võsalõikaja Stihl FS 360 C-EM

Vastupidav ja ergonoomiline võsalõikur, mis sobib suurepäraselt sitke rohu niitmiseks. Ideaalne raskete, ulatuslike niitmistööde jaoks põllumajanduses ja aianduses või ulatuslikeks töödeks talupidamises. NB! Komplektis kolmiknuga 300-3 ja lisana trimmipea Autocut 46-2 + trimmikaitse.

  • Mootori võimsus 37,7 cm3/1,7 kW
  • 2-MIX mootor
  • Tööorgan – kolmiknuga
  • Kaal 8,5 kg
  • Tööorgan – Kolmiknuga
  • Antivibratsioonisüsteem
  • Garantii, hooldus- ja remonditööd Aiatähest!

 

Mugav, vastupidav ja tugev võsasaag. Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator ja STIHL FS 360ErgoStart-starter. Varustatud STIHLi 2-MIX mootoriga kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse tagamiseks võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. Standardvarustuses uued kanderihmad universaal ADVANCE.

Seadmele on võimalik paigaldada trimmipea AutoCut 46-2, kolmiknuga või saeketast. Kolmiknuga komplektis.

Jämedam võlli toru – tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordades

Kolmiknuga – võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist

AutoCut 46-2 trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt.

Saeketas – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja FS 360 võsalõikaja metsatöödeksterituseks mõeldud teritusraamiga
M-Tronic – Lisaks süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse

4-punkti Antivibratsioonisüsteem – tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Eriterasest antivibratsioonivedrud ning uuest materjalist vibratsioonipuksid (sisaldab näiteks tsellofaani). Saag on töötamisel piisavalt jäik kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

 

Küsi SIIT lisainfot! tel. 53 244 296