Stihl profivõsalõikurid Aiatähest!

Võsalõikaja Stihl FS 410 C-EM Ergo Start

Professionaalne kommunaalettevõttele või nõudlikule kliendile suuremateks töödeks: metsahooldus, võsalõikus, heina ja muru niitmine-trimmerdamine. Suurepärane sitke rohu niitmiseks. Komplektis kolmiknuga 300-3 ja lisana trimmipea Autocut 46-2 + trimmikaitse. KAMPAANIA – TASUTA KAASA TRIMMIPEA ja TRIMMIKAITSE!  

  • 2-taktiline bensiinimootor
  • Mootori võimsus 41,6,3cm3 / 2,0kW
  • kaal 8,5 kg
  • Komplekteeritud kolmiknoaga 300 mm 
  • Standardvarustuses uued universaalsed ADVANCE kandetraksid mugavaks kasutamiseks.
  • kaitseprillid samuti varustuses kaasas
  • 4-punkti antivibratsioonisüsteem
  • Lisa lõikeorganite valikul (trimmipea, murutera, saeketas jne) küsi kauplusest nõu.
  • Garantii, hooldus- ja remonditööd Aiatähest!

Sobilik trimmitamiil 2,7 – 3,0 mm, olenevalt lõigatavast materjalist. Suuremate pindade puhul kasutada pigem 3,0mm. Kui aga muru lõigatakse puude ümbert ja põõsaste alt, siis sobib hästi 2,7 mm tamiil.

Mugav, vastupidav, tugev ja võimas võsalõikur. ErgoStart-starteriga. Varustatud M-Tronic elektroonilise karburaatoriga ja STIHLi 2-MIX mootoriga, mis tagab kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. Seadmele on võimalik paigaldada lisavarustusena trimmipea AutoCut 46-2 või saeketas.

Kolmiknuga – võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist

AutoCut 46-2 trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. 

Saeketas – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada saeketta terituseks mõeldudFS 410 võimas võsalõikur Stihl profitööks ja metsatöödeks teritusraamiga. Saadaval ka räsaja ehk abinõu saetee ette tegemiseks.

4-punkti antivibratsioonisüsteem – tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ning kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Uus tooreklapisüsteemStihl FS 410 võsalõikaja
Kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soe käivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ning see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi oluliselt mugavamaks.

Trimmi- ja kettakaitsed
Nüüd on igaks tööks olemas oma kaitsekate. Kõik kaitsmed kinnitatakse reduktori külge kolme kruviga. Kruvid on kraega kaitse külge fikseeritud, mis takistab nende väljakukkumist ja ärakadumist.

Lihtne, töökindel ja mugav võsalõikur.

 

Küsi SIIT lisainfot! tel. 53 244 296