FS 490

Võsalõikaja Stihl FS 490 C-EM

Mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas võsasaag. Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStartstarter ja STIHLi 2-MIX mootor. Ideaalne töötamiseks sitke rohuga piirkondades ja kasutamiseks saena metsatöödes. Standardvarustuses uued kanderihmad ADVANCE PLUS – nüüd uued mugavad kanderõngaga võsasae kiireks külge- ja lahtiühendamiseks.. KAMPAANIA – TASUTA KAASA TRIMMIPEA ja TRIMMIKAITSE!  

  • 2-taktiline 2-MIX bensiinimootor
  • 51,6 cm³ , 2,4 kw, 2-MIX
  • Ergostart kergkäivitus
  • 4-punkti antivibratsioonisüsteem
  • M-Tronic
  • kaal 9,1 kg
  • Komplektis kolmiknuga 300 mm, kolmiknoa kaitse
  • Standardvarustuses uued kanderihmad ADVANCE PLUS.
  • reduktor 35°
  • Garantii-, hooldus- ja remonditööd Aiatähest!

Sobilik trimmitamiil 2,7 – 3,0 mm, olenevalt lõigatavast materjalist. Suuremate pindade puhul optimaalne kasutada pigem 3,0mm. Kui aga muru lõigatakse puude ümbert ja põõsaste alt, siis sobib hästi 2,7 mm tamiil.

Madal vibratsioonitase tänu neljapunktilisele vibratsioonivastasele süsteemile. Standardvarustuses on lihtne käivitustehnoloogia, seiskamisnupp ja täielikult elektrooniline M-Tronic karburaator. Varustatud STIHLi 2-MIX mootoriga kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse tagamiseks võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. tandardvarustuses uued kanderihmad ADVANCE PLUS.

Jämedam võlli toru – tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordades.FS 460 võsalõikaja metsahooldustöödeks võsatöödeks

Kolmiknuga – võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist

AutoCut C 40-2 trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

Saeketas – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga

M-Tronic – Lisaks süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuseFS 460 Stihl võimas võsalõikaja võsatöödeks koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse

4-punkti Antivibratsioonisüsteem – tagab väiksema vibratsiooni FS 460 Stihl võsalõikur saekettaga võsatöödekskasutaja kätele. Eriterasest antivibratsioonivedrud ning uuest materjalist vibratsioonipuksid (sisaldab näiteks tsellofaani). Saag on töötamisel piisavalt jäik kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Uus tooreklapisüsteem
Kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soe käivitus ja tööasend.

Garantii-, hooldus- ja remonditööd Aiatähest!FS 460 Stihl võsalõikur metsahooldustöödeks võsas

Küsi SIIT lisainfot! Tel: (+372) 53 244 296