võsalõikur fs 131 2

Võsalõikur STIHL FS 131

Uue generatsiooni 4-MIX võsalõikur on mugav, tugev, sirge varre, jäiga veovõlli ja ergonoomilise kahekäekäepidemega võsalõikur sitke rohuga aladel töötamiseks. Suuremahuliseks trimmerdamistööks koduhoovis või talupidamises. Sobib ka väiksemahuliseks võsalõikustööks. Komplektis on mugavad traksid ning lõiketarvikutena kolmiknuga ja trimmipea koos kaitsega. Seadmele on võimalik lisavarustusena paigaldada saeketas.

  • Tööorgan Kolmiknuga
  • Töömaht (Cm3) 36,3
  • Mootori Seeria 4-MIX
  • Võimsus (KW) 1,4
  • Kaal (Kg) 5,8

  • Kolmiknuga – võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamistvõsalõikur fs 131 4
  • Trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt.
  • Saeketas – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid ca 5 cm paksustest puudest. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga

STIHL 4-MIX®

Revolutsiooniline STIHL 4-MIX® mootor on esimene kütteseguga määritav neljataktiline mootor STIHLilt ja selles on ühendatud nii kahe- kui ka neljataktiliste mootorite eelised. Erinevalt tavalistest neljataktilistest mootoritest, mis vajavad eraldi süsteeme kütuse juhtimiseks ja mootori õlitamiseks, kasutab uus STIHL 4-MIX® mootor uut 4-MIX® küttesegu. Nagu kõik STIHLi mootorid, vastab ka STIHL 4-MIX® mootor põhilistele STIHLi mootorite nõuetele: kerge, lihtne, töökindel ja tugev.

Antivibratsioonisüsteem – tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele.võsalõikur fs 131

STIHL trimmitamiilid

STIHL trimmitamiilid on valmistatud polüamiidplastist. See teeb need kulumiskindlamaks, elastsemaks ning tamiilid ei hakka kuumenedes sulama. Valikus on mitmesuguse läbimõõduga ning profiiliga trimmitamiile. Iga STIHLi trimmipea jaoks on STIHLi trimmitamiilide valikus olemas ka vastav trimmitamiil.

Võsalõikur STIHL FS 131. Esmaklassiline ja kvaliteetne tööriist peab olema töövalmis ja toimetama maksimaalsel võimsusel juba esimesest käivitamisest alates, olenemata eesseisva töö raskusastmest – just seda FS 131 võsalõikur pakubki. See on tugev ja võimas valik STIHLi universaalsete võsalõikurite tootevalikust, mis sobib iseäranis hästi töödeks, kus on vaja niita ja lõigata paksu umbrohtu, võsa või teha korda rohtukasvanud maatükk.

Suur kütusepaak võimaldab teha tööd pikemat aega

STIHL 4-MIX võsalõikuritel, seda ka FS 131 võsalikuril, on suur 710 ml kütusepaak, mis tänu 4-MIX tehnoloogia poolt pakutavala madalale kütusekulule võimaldavad seadmega teha tööd pikemat aega. Paak on ka osaliselt läbipaistev, mis võimaldab töö ajal kontrollida kütusetaset.

STOP lülitiga saab seadme jätta stardivalmisZoom

STOP-lüliti jätab masina peale väljasuretamist uuesti käivitusasendisse

STOP-lüliti asub seadme kontrollkäepidemel, mis võimaldab seadme kiiret väljasuretamist näiteks ohuolukorras. Samas on see ka mugav, kuna masina väljasuretamiseks peale töö lõpetamist ei pea tegema ühtegi lisaliigutust ega masinat selleks maha panema. Peale STOP-lüliti vajutamist liigub lüliti koheselt tagasi tööasendisse, mis tähendab, et sooja mootori korral piisab masina käivitamiseks peale tankimispausi ainult starterinööri tõmbest. Ühtegi lisalülitit vajutama ei pea.

Lukustusega stipperpulk tööorgani vahetamiseksZoom

Eraldi lukustusega stopperpulk tööorgani vahetamiseks

Võsalikur STIHL FS 131 seadmel on lukustusega stopperpulk, mis lihtsustab tohutult tööorgani vahetamise protsessi. Kui võsalõikur tööorgani vahetamiseks tagurpidi pööratakse, ei pea selle lahti keeramiseks enam stopperpulka teise käega oma pesas hoidma. Kummist klamber stopperpulga lukustuspesa sees hoiab pulka ise kinni. See võimaldab tööorgani vahetamisel kasutada mõlemat kätt, mis muudab kogu vahetamise protsessi kiiremaks, mugavamaks ja turvalisemaks.

STIHL tehnika MÜÜK – GARANTII – HOOLDUS – KULUOSAD Aiatähest!

Telli või soeta toode, küsi lisainfotAiatäht TALLINN kauplus Peetris (Tallinna piiril, Tartu mnt. ääres) või Aiatäht SAKU kauplusest (Tehnika 7, Saku)

  • Tel: 55585709, e-mail: tallinn@aiataht.ee 
  • Tel: 53244296, e-mail: saku@aiataht.ee