Võsalõikur Stihl FS 460 C E M K W

Võsalõikaja Stihl FS 460 C-EM KW käepidemesoojendusega

Mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas käepidemesoojendusega võsasaag. Spetsiaalseks metsaharvendustöödeks või võsalõikuseks – seadme komplekti kuulub saeketas. 

  • Mootri võimsus 45,6 cm3/2,2 kW
  • 2-MIX mootor
  • Lõikeketas 200 mm
  • Kaal 8,5 kg
  • Tööorgan – saeketas
  • ErgoStart starter
  • M-Tronic elektrooniline karburaator

Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStart starter ja STIHLi 2-MIX mootor.Töötamiseks metsahooldussaena metsatöödes. Standardvarustuses uued kanderihmad ADVANCE PLUS-nüüd uued mugavad kanderõngaga võsasae kiireks külge- ja lahtiühendamiseks.

Spetsiaalseks metsaharvendustöödeks või võsalõikuseks – seadme komplekti kuulub saeketas. Lisaks on seadmel lühem võll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ning suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Seadme spetsiaalselt metsatööks mõeldud Advance Plus kandetraksid võimaldavad seadet endast eemale lükata – nii on võimalik võsas paremini endale ruumi teha. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust.

Jämedam võlli toru – tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordadesVõsalõikaja Stihl FS 460 võsatöödeks

Saeketas – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga

M-Tronic – Lisaks süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse

4-punkti Antivibratsioonisüsteem – tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele.

Seadmele garantii-, hooldus- ja remonditööd Aiatähest!

Küsi SIIT lisainfot!