Võsalõikur Stihl FS 460 C E M K

Võsalõikaja Stihl FS 460 C-EM K

Mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas võsasaag. Ideaalne töötamiseks sitke rohuga piirkondades ja kasutamiseks saena metsatöödes metsaharvendustöödeks.

  • Mootir võimsus 45,6 cm3/2,2 kW
  • 2-MIX mootor
  • Lõikeketas 200mm
  • Kaal 8,4 kg
  • Tööorgan – saeketas

Saeketas – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada Stihl võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga.

Standardvarustuses uued kanderihmad ADVANCE PLUS – nüüd uued mugavad kanderõngaga võsasae kiireks külge- ja lahtiühendamiseks.

Lisaks on seadmel lühem võll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ning suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Seadme spetsiaalselt metsatööks mõeldud Advance Plus kandetraksid võimaldavad seadet endast eemale lükata – nii on võimalik võsas paremini endale ruumi teha. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust.

Jämedam võlli toru – tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordadesVõsalõikaja Stihl FS 460 võsatöödeks

Saeketas võsatöödeks – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga

M-Tronic – Lisaks süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse

4-punkti Antivibratsioonisüsteem – tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele.

Küsi SIIT lisainfot! Tel. 53 244 296