Aiatäht logoAiatäht OÜ on pakkunud oma tooteid ja usaldusväärset teenust klientidele juba 12 aastat. Meie tegevusalaks on aia-, metsa-, pargi ja kommunaaltehnika ning puidutööseadmete müük,  hooldus ja remont. Aiatähe klientideks on ettevõtted kui ka eraisikud, kes hindavad head omavahelist koostööd ja korraliku ning kiiret töö tulemust. Samuti pakume valikuliselt ka seadmeid renti. 

Aiatähe esindused/hooldekojad Harjumaal: SAKUS ja PEETRIS (Kohe Tallinna piiril, mnt. ääres)
Tehnikat mugav soetada ka järelmaksuga!

Esindame kaubamärkeSTIHL, JOHN DEERE, ECHO, FERRIS, CUB CADET, METABO, WORX, VARI, LASKI, LOGOSOL, LOGOX, NILFISK-EGHOLM, TEXACO jne. Tehnikale saadaval originaal-, varu- ja kuluosad, tarvikud, käsitööriistad ning isikukaitsevahendid. Kõikidele müüdavatele seadmetele garantii, hooldus ja remont Aiatähest!

Aiatäht Tallinn - John Deere murutraktoridMurutraktorid Stiga

Ainult isiklik teenindus on hea teenindus – autoriseeritud edasimüüjad nõustavad ja teenindavad Teid asjatundlikult. Võite professionaalset nõu, abi või hooldust küsida Aiatähest kõigi pakutavate toodete kohta. Ükskõik, kas vajate neid seadmeid kodus, aias või professionaalsel metsatööl.

Ostes seadme müügikohast, mis ei ole ametlik edasimüüja, siis puudub antud seadmel garantii, autoriseeritud järelhooldus ja originaalvaruosad ning väljakoolitatud müügipersonal!” 
Kui soovid küsida Aiatäht OÜ toodete või teenuste kohta, siis Tel. 55585709 või info@aiataht.ee 

JÄLGI MEIE UUDISEID: www.facebook.com/aiataht

AIATÄHT OÜ on maaletoojaks ka kvaliteetsele ja mitmekülgsele Tšehhi tehnikale:

  • LASKI haljastus- ja kommunaaltehnika WWW.LASKI.EE Kännufreesid, puiduhakkurid, oksapurustajad, leheimur-hekseldid, trassifreesid, murukamara lõikurid.
  • VARI tehnika WWW.VARI.CZ/EN Puulõhkujad, niidutehnika, mullafreesid, kartulipaneku masinad, oksapurustajad, tänavapuhastusharjad, moodul-väiketraktorid jne.

Aiatäht tegeleb robotniidukite STIHL, JOHN DEERE, WORX, CUB CADET, VIKING müügi – hoolduse – paigalduse – talvise hoiustamisega. Järgnevalt videoklipp STIHL robotniidukitest:

Alljärgnevalt väike ülevaade Aiatähe tootevalikust 2018 aasta alguses, ühtteist on aja jooksul muutunud ning täienenud, kuid tootepõhiselt valdkond ikka sama :)

Aiatäht Haljastus- ja munitsipaaltehnika deompäevad 28.-29.mai 2016 Aiatäht Tallinn esinduse sees ja ees Peetris, Tartu mnt. alguses Tallinna piiril:

Mõnus vaadata ka aastate tagust videot aastast 2012: Aiatäht: võsatrimmerid, lehepuhurid ja oksapurustajad (Kodusaade, 25.08.2012)