Aiatäht logo

Aiatähe tegevusalaks on aia-, metsa-, pargi ja kommunaaltehnika ning puidutööseadmete müük,  hooldus ja remont. Meie klientideks on ettevõtted kui ka eraisikud, kes hindavad head omavahelist koostööd ja korraliku ning kiiret töö tulemust. + Lai valik lint- ning kettsaeraame.

Aiatähe esindused/hooldekojad Harjumaal: SAKUS ja PEETRIS (Kohe Tallinna piiril, mnt. ääres)
Tehnikat mugav soetada ka järelmaksuga!

Esindame kaubamärkeSTIHL, VIKING, STIGA, JOHN DEERE, TORO, FERRIS, CUB CADET, ECHO, METABO, WORX, VARI, LASKI, TIMBERY, LOGOSOL, LOGOX, REMET, NILFISK-EGHOLM ja TEXACO. Tehnikale saadaval originaal-, varu- ja kuluosad, tarvikud, käsitööriistad ning isikukaitsevahendid. Kõikidele müüdavatele seadmetele garantii, hooldus ja remont Aiatähest!

Aiatäht Tallinn - John Deere murutraktoridMurutraktorid Stiga

Ainult isiklik teenindus on hea teenindus – autoriseeritud edasimüüjad nõustavad ja teenindavad Teid asjatundlikult. Võite professionaalset nõu, abi või hooldust küsida Aiatähest kõigi pakutavate toodete kohta. Ükskõik, kas vajate neid seadmeid kodus, aias või professionaalsel metsatööl.

Ostes seadme müügikohast, mis ei ole ametlik edasimüüja, siis puudub antud seadmel garantii, autoriseeritud järelhooldus ja originaalvaruosad ning väljakoolitatud müügipersonal!”

Kui soovid küsida meie toodete või teenuste kohta, siis Tel. 55 585 709 või info@aiataht.ee Aiatäht OÜ

JÄLGI MEIE UUDISEID: www.facebook.com/aiataht

  • LISAINFO AIATÄHE TOOTEVALIKUS OLEVATE SEADMETE KOHTA:
    Kännufreesid, puiduhakkurid, oksapurustajad, leheimur-hekseldid, trassifreesid LASKI: www.laski.ee
  • Lintsaeraamid TIMBERY, LOGOSOL jne: www.saeraam.ee 
  • Kommunaaltehnika NILFISK(haljastus- ja tänavapuhastusseadmed): http://www.nilfisk-outdoor
  • Kvaliteetõlid ja määrdeained TEXACO: www.texacobaltic.eu

Sügis-talvised tooted Aiatähe tootevalikust – 05.10.2019 Kanal2 saade Maaelu, VAATA KLIPPI:

Aiatähe üks suundadest on metsatehnika, alustades mootorsaagidest kuni lõpetades lintsaeraamide ja saeliinideni välja. Vaata tutvustavat videolõiku saeraamidest:

Aiatäht tegeleb robotniidukite STIHL, JOHN DEERE, WORX, VIKING müügi – hoolduse – paigalduse – talvise hoiustamisega. Järgnevalt videoklipp STIHL robotniidukitest:

Alljärgnevalt väike ülevaade Aiatähe tootevalikust 2018 aasta alguses, ühtteist on aja jooksul muutunud ning täienenud, kuid tootepõhiselt valdkond ikka sama :)

Aiatäht Haljastus- ja munitsipaaltehnika deompäevad 28.-29.mai 2016 Aiatäht Tallinn esinduse sees ja ees Peetris, Tartu mnt. alguses Tallinna piiril:

Mõnus vaadata ka aastate tagust videot aastast 2012: Aiatäht: võsatrimmerid, lehepuhurid ja oksapurustajad (Kodusaade, 25.08.2012)