Kallurhaagis VARI ANV-400

Kallutatav istmega järelhaagis järekäru VARI

Kallurhaagis on kasulik abiline kõigile aednikele, istutajatele, põllumeestele või munitsipaalasutustele. Haagisel on suurem kandevõime, nii et seda saaks kasutada puidu transportimiseks metsast, ehitusmaterjalidest, laotustest jms.

TEHNILISED PARAMEETRID

Masinapidur käsi- ja jalatsipidur 
Rehvid 5.00-12 VARI teerada 
Pikkus x laius x kõrgus 2853x1334x987 mm
Haagise ratta gabariit 1174 mm
Kandevõime 400 kg
Kaal 125 kg
Artikli nr 4410 
EAN 8591039060551 

Tänu madalamale raskuskeskmele, mugavale vedrustusega reguleeritavale lehtmetallist istmele ja suurtele 12-tollistele VARI ROAD TRACK mustriga ratastele on väga hea töömugavus antud kallurhaagisel. Suured rattad tagavad hea läbitavuse maastikul, märkimisväärselt laiem ratta gabariit ja madalam koormamise raskuskese suurendavad VARI minitraktori stabiilsust maastikul. Rataste kuullaagrid pikemaks kasutuseks ja ratta parem veeremine on muidugi ka maksimaalse kandevõime kasutamisel. Haagis on varustatud jalgpedaaliga trummelpiduritega, käsipiduriga, eemaldatava tagumise küljega kallutatava kerega ja peegeldavate klaasidega. Uued on neli korpuse küljes olevat korki, et last hõlpsalt kinni hoida.

Antud kallurhaagis sobib ühendamiseks VARI motoplokiga (vaata motoplokk DSK-317.1/S infot: SIIT), et saaksid kasutada seda moodul-minitraktorina ning ära teha väga erinevaid töid oma majapidamises või talutöödes.

 

Tutvu  VARI tootja kogu tootevalikuga kodulehel: WWW.VARI.CZ

VARI tehnika MÜÜK, GARANTII, HOOLDUS Aiatähest!

NB! KÜSI personaalset pakkumist ja lisainfot kogu komplektile ja erinevale lisavarustusele!