Avatud:
E-R 9-18 L 10-13

3-LIITRINE BAG-IN-BOX MAHLA SÄILITUSKOTT

3-LIITRINE BAG-IN-BOX MAHLA SÄILITUSKOTT

Tootekood: kott3
0,90
Saadaval esinduspoes
Tallinna esinduspood
Tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva

Tootest

3-liitrine läbipaistev liblikkraaniga mahla säilituskott, ilma karbita.

*Kraani asukoht koti alumises nurgas 

*Sertifitseeritud kuumalt täitmiseks temperatuuril kuni 85 °C

*Valmistatud kahekihilisest materjalist mis tagab tõhusa hapnikubarjääri

​*Originaalne lekkekindel Vitop® liblikkraan

*Kraani pesa on valmistatud eriti deformeerumiskindlast materjalist

 

Bag-in-Box säilituskotid on mõeldud mahla pakendamiseks. Säilituskoti eeliseks on mahla parem säilimine avatud pakendis. Mahla väljavalamiseks on koti allosas kraan ning iga valamise järel tõmbub kott kokku. Hapnik ei pääse kraani kaudu mahlani ja mahl säilib ka pärast avamist 2 kuni 3 kuud ehk oluliselt kauem kui tavalises purgis.

Mahlakotte tuleb täita 78-80 °C kraadini kuumutatud mahlaga. Õunamahla keetmine ei ole vajalik, kuna juba 78°C kraadi juures hävivad kõik mahlas olevad ja käärimist põhjustavad pärmi rakud. Täitmiseks tuleb koti küljest eemaldada kraan, mida on võimalik lihtsalt pesast välja tõmmata. Koti täitmine käib tekkinud ava kaudu, mille läbimõõt on 30 mm. Täitmist lihtsustab koti hoidja ja lehtri kasutamine. Peale täitmist lükake kraan lõpuni koti pessa tagasi. Enne sulgemist tuleb koti sees olev õhk kotist välja lasta. Täidetud ja suletud kotid jätke jahtuma kraaniga ülespoole kuni need on jahtunud 35 °C kraadini. Kui mahlakotid on jahtunud, asetage kotid karpidesse. Nüüd säilib teie mahl kotis vähemalt 1 aasta ka toatemperatuuril. Kotte saab hoida ka lahtiselt ilma karbita, maksimaalselt kahes kihis üksteise peal. Lahtiseid ilma karbita kotte tuleb kaitsta valguse eest.

Kottide täitmisel tuleb jälgida, et mahla ei läheks üle etteantud normi. Näiteks mahub 5-liitrisesse kotti kuni 7 liitrit mahla, kuid selliselt täidetud kott ei mahu enam karpi. Bag-in-Box säilituskotid on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.

Bag-in-Box süsteemi eelised:

Pole vaja pesta ja kuumutada purke

Karbid võtavad vähem ruumi

Karbid võib asetada üksteise peale

Mugav transportida

Karbid on taaskasutatavad

Õunamahl säilib koti sees vähemalt 12 kuud

Juba avatud kotis säilib õunamahl vähemalt 4 nädalat

  • Tootekood
    kott3
  • Tootja
    Riksman
Avatud: E-R 9-18 L 10-13