Tänavapuhastushari Laski ZK 8500

Tänavapuhastuse hari LASKI ZK 8500

Puhastushari õuealadele – kõnniteed, parklad, mänguväljakud, siseõued jne. Puhastab lehtedest, porist jt ning on ka talvel lumekoristusel abiks. 

  • Honda GSV 160 4-taktiline õhk-jahutusega
  • bens. mootor 5,5hj / 4,1 kW
  • Harja diameeter 900mm, pöörleb mõlemas suunas Loe lähemalt…
Tänavakoristushari VARI cb-80 lehtede koristus, kogumispunker

Tänavapuhastushari VARI CB-80 (4440)

Puhastushari Vari CB-80 on aastaringne abimees puistematerjali, mustuse, lehtede või langenud lume pühkimisel. See on varustatud neljataktilise HONDA GCV 160 mootoriga, võimsusega 5,5 HP.VARI CB-80 hari on kompaktne, lihtne käitada, mugav ladustada, suure pühkimisjõudluse ja laia lisaseadmete valikuga. Loe lähemalt…

VARI Raptor hydro

Raptor Hydro juhtorgan (4470) + tänavapuhastushari RKV-1000 (4508)

RAPTOR Hydro on multifunktsionaalne juhtorgan, mida on tänu aastaringsele adapterite valikule võimalik kasutada aastaringselt. RAPTOR Hydro on ennekõike disainitud nii, et see sobiks ideaalselt kätele ja oleks kasutajale mugav, selle masina arendamisel olid peamised prioriteedid masina ergonoomika ja tasakaalustamine. See on varustatud võimsa neljataktilise B&S 950E mootoriga, hüdrostaatilise käigukastiga koos automaatse diferentsiaalilukuga ning NORAM-VARI tsentrifugaalse siduri ja piduriga. Tule tutvu Aiatäht Tallinn kaupluses!

RAPTOR HYDRO TEHNILISED ANDMED

Mootor B&S 950E SeriesTM 
Käepideme reguleerimine height and sight 
Masina pidur teenindus ja automaatne
Mootori võimsus 8 hj
Käigukasti tüüp TUFF TORQ K-46ED hüdrostaatiline
Kiiruste arv edasi: 0 – 8,0 / tagasi: 0-1,5 km/h 
Soovituslik ala piiramatu m2
Võimalik lisavarustus trummelniiduk, multšer, haagis, iste, harja, tera
Kaal 71 kg
Article no. 4470 

Raptor Hydro juhtorgan tuleb toime igasuguste toimingutega, mis on seotud rohu hooldamise ja vajaliku materjali transportimisega. Võimalik on lisavarustusena kinnitada trummelniiduk või multšer, heinakaaruti, pühkimishari, sahk või ühendada iste või haagis.

Adapterite vahetamine on väga lihtne ja võtab aega kuni 10 minutit. Palun vaadake lisatud videot: Loe lähemalt…

Lehepuhur ECHO PB-2620

Lehepuhur ECHO PB-2620

Suure puhumisvõimsusega käeskantav kasutajasõbralik lehepuhur. Hästi tasakaalustatud õhujuga väsitab vähem kasutajat ning lisab töömugavust. Teine käepide aitab kaasa masina käsitlemisel ja õhujoa soovitud suunas juhtimisel. Ideaalne platside, kõnniteede, terrasside pühkimiseks lehtedest, okastest, rohulibledest, liivast, kivikestest. SOODUSHIND!

Tehnilised andmed:
Mootori töömaht: 25,4 cm3
Võimsus: 0,91 kW/ 1,24 PS
Kaal: 4,4 kg
Kütuse paagi maht: 0,6 l
Maksimaalne kütusekulu: 0,55 l/h
Kütuse eeltäitepump Loe lähemalt…

puhur ecp

Akuga lehepuhur ECHO ECPLB-58V2AHEUC, koos aku ja laadijaga

ECHO ECPLB-58V2AHEUC on aku toitel lehepuhur, mis on eriti efektiivne tänu turbole. Kasutusvõimalustel pole piire, olgu see lehtede, lume, vilja või kas või graanulite puhumiseks. Õhu liikumiskiirus TURBO kasutamisega kuni 230 km/h ja õhuhulk turbrežiimiga 15,4 m³/min. SOODUSHIND!

Tehnilised andmed:
Pinge: 51,1V / max 58V
Turborežiimi nimivool: 21 A
Õhukiirus turborežiimil: 230 km/h
Ventilaatori pöörete arv turbo režiimil: 22000 rpm/min
Tühimass: 2,5 kg
Mass koos 2Ah akuga: 3,7kg

Loe lähemalt…

265

Lehepuhur ECHO PB-265ESLT

Väga kerge kaaluga seljaskantav lehepuhur ei väsita käsi. Madal müratase võimaldab teha pikki tööpäevi häirimata ümbritsejaid.

Tehnilised andmed:
Mootori töömaht 25,4 cm3
Võimsus 0,70 kW
Kaal 6,05 kg
Õhuhulk 618 m3/h (10,3 m3/min)
Maksimaalne õhu kiirus 68,7 m/s
Loe lähemalt…

puhur 250

Lehepuhur ECHO ES-250ES+ kogumiskott

Multifunktsionaalne lehepuhur-imur, millega on hea teid ja platse pühkida ning puulehti kogumiskotti koguda.
Tänu puulehtede purustamisele vähendab puulehtede mahtu kuni 12 korda (tihedamas hunnikus kiireneb lagunemisprotsess ja tuul ei kanna väikeseid leheosakesi laiali).

Tehnilised andmed:
Mootori töömaht 25,4 cm3
Võimsus 0,72 kW
Kaal 4,5 kg (5,7 kg koos imutorude ja kotiga)
Õhuhulk 576 m3/h (9,6 m3/min)
Maksimaalne õhu kiirus 81,7 m/s
Loe lähemalt…

Stihl_survepesur

STIHL kõrgsurvepesurid

STIHL survepesurid – hea valik nii kodukasutajale kui teenuse osutamiseks. Tänu kvaliteedile, suurele võimsusele, vähekuluvatele komponentidele, lisatarvikutele ja kasutajasõbralikusele teed STIHL survepesurit soetades hea valiku. Võta esmalt ühendust tel. 55585709 või, e-maili teel.  Kauplusesed SAKUS ja Tallinna piiril PEETRIS  – pakume välja sulle sobiliku mudeli. Saadame ka kontaktivabalt postiga survepesuri kohale!

Lehe- ja prahiimur Billy Goat KV650SPH

Lehe- ja prahiimur Billy Goat KV650SPH

Lihtne ning töökindel kompaktne ja võimas tööriist prahi ja lehtede kogumiseks. Võimas imemine ja lihtne kasutamine (lehed, seemned, multš, oksad, prügi jne.. NB! Iseliikuv mudel.
Imuril on 151l vastupidavast materjalist kogumiskott, mida on lihtne tühjendada ja hooldada. Masin on varustatud võimsa Honda äriklassi mootoriga. Tule vaata masinat Aiatäht Tallinn kaupluses!

  • Mootor – 187cc Honda GSV190
  • Võimsus – 4,9 kW, 6,5hj
  • Kaal – 61 kg
  • Kogumiskott 151 l
  • Pikkus x laius x kõrgus: 158 x 68 x 110 cm
  • Kõva pinna või rohutööde jaoks muudetava kõrgusega
  • Garantii – 1 aasta (äriklass)

Loe lähemalt…

Nutijuhtimisega Robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300

Robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300

Vorwerk Kobold on töökindel ja täielikult uue ajastu robottolmuimeja, millele on lisandunud nutijuhtimine Android ja iOS (Apple) seadmetega  Mobiilirakendusega on robot ühendatud sinu kodusesse WIFI-võrku ning annab täielikku ülevaadet roboti igapäevasest tööst. Oma telefoni ekraanilt saad vajadusel robotile määrata keelualad, millesse liikumist soovite välistada. NB! Ajakirja “Digi” robottolmuimejate testi võitja!

Tule tutvu tootega Aiatäht Tallinn kaupluses! KAMPAANIA HIND! 

Müratase 70 dBA
Kõrgus 9 cm
Mõõdud PXL 34X34 cm
Kaal 5 kg
Aku Li-ion 14,4V 84Wh
Süsteemne lasernavigeerimine +
Tööaeg ühe laadimisega max 60-90 min (in ECO mode)
Küljehari +
Harjavabad mootorid +
Komplektis harjastega pöördhari, kahekihiline filter, laadimisjaam, magnetpiire

NB! Eestikeelne menüü ja juhtimine läbi telefoni! Lihtne kasutada ning mugav juhtida. Super “koristaja” sinu kodus :)

Mobiilijuhtimisega ehk nutijuhtimisega robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300 nutijuhtimisega robottolmuimejaTelefoniga juhitav robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300 Vorwerk Kobold VR300 kaugjuhitav telefonist robottolmuimeja

Vorwerk VR300 robottolmuimeja kingituseks Robottolmuimeja Vorwerk VR300 mugav lahendus

KÕRGTEHNOLOOGILINE ROBOTTOLMUIMEJA IGAS DETAILIS

Lasernavigeerimissüsteem ning enam kui tosin sensorit, navigeerimaks iga takistuse ümber.

Kobold VR300 navigeerib mööda tube süstemaatiliselt kasutades samaaegselt positsioneerimist ning kaardistamise SLAM tehnoloogiat (simultaneous localisation and mapping).

Kolm esiosas paiknevat ultraheliandurit tuvastavad läbipaistvaid või peegelduvaid takistusi.

Ultraheliandureid assisteerivad omakorda põrkeraua all asuvad kontaktsensorid, mis tagavad minimaalse puudutuse enne takistuse ümber liikumist.

Infrapuna sensorid roboti küljel ning all aitavad robottolmuimejal tuvastada trepiastmeid ja on abiks piki seina liikumisel.

Suudab ületada ka kuni 2 cm kõrgused takistused.

Tänu tugevale imujõule töötab Kobold VR300 veenvalt erinevatel vaipadel ning kõval põrandakattel. Robottolmuimeja suudab koristada kogu elamise, jättes sulle vabaduse tegeleda asjadega, mida sa naudid.

Võimas Liitiumioonaku suudab töötada ühe laadimisega kuni 60 minutit ja ECO režiimis kuni 90 minutit ning koristada kuni 120m2 ala. Aku tühjenemisel liigub robot ise laadija juurde ning jätkab peale laadimist tööd sealt, kus see pooleli jäi.

See intelligentne robot ei avalda muljet mitte ainult oma täpse navigeerimistehnoloogiaga. See saavutab ka suurepärase tulemuse. Ülimalt efektiivne ja vastupidav mootor tekitab tugeva imemisjõu ning uue ehitusega hari võimaldab isegi senisest paremat puhastustulemust. 1800 pööret minutis pöörlev peahari tagab süvapuhastuse vaipkatetel.

NUTIRAKENDUSE VÕIMALUSED

RUUMI PLAAN
Esmase töötamise ajal uurib robottolmuimeja elamist rida rea järel ning salvestab tulemused ruumi plaani. Järgmiste koristamiste käigus järgib Kobold VR300 sama rada ning tagab optimaalse koristustulemuse igal korral.

VIRTUAALSED KEELUJOONED (NO-GO LINES)
Mõned alad võivad olla isegi robotile raskesti ligipääsetavad. Need saad mobiilirakenduse abil märkida selliselt, et on koristamise alast välja jäetud.

TEAVITUSED MOBIILILE
Soovi korral saab Kobold VR300 teavitada koristamise lõpetamisest, saates teate otse mobiilse seadme ekraanile. Teavitus sisaldab infot, millised alad on koristatud ja kui kaua kulus selleks aega. Seega oled soovi korral alati kursis, mida robot teeb. Samaviisi teavitab robot võimalikest vigadest ning annab otseviite võimalikele lahendustele.

KOHTPUHASTUS
Külaliste või mõne tegevuse ja sündmuse järel on mõned kohad eriti mustad? Pole probleem! Kohtpuhastuse ‘Spot Cleaning’ funktsiooniga püsib Kobold VR300 väiksemal alal (2 m x 2 m või 4 m x 4 m).

Tule tutvu tootega Aiatäht Tallinn kaupluses! Tuleviku tee 10, Peetri (tel. 55595709, tallinn@aiataht.ee)

Või saadame soovi korral postiga otse koju.

Lehekülg 1 / 612345...Viimane »