Lehe- ja prahiimur Billy Goat KV650SPH

Lehe- ja prahiimur Billy Goat KV650SPH

Lihtne ning töökindel kompaktne ja võimas tööriist prahi ja lehtede kogumiseks. Võimas imemine ja lihtne kasutamine (lehed, seemned, multš, oksad, prügi jne.. NB! Iseliikuv mudel.
Imuril on 151l vastupidavast materjalist kogumiskott, mida on lihtne tühjendada ja hooldada. Masin on varustatud võimsa Honda äriklassi mootoriga. Tule vaata masinat Aiatäht Tallinn kaupluses!

 • Mootor – 187cc Honda GSV190
 • Võimsus – 4,9 kW, 6,5hj
 • Kaal – 61 kg
 • Kogumiskott 151 l
 • Pikkus x laius x kõrgus: 158 x 68 x 110 cm
 • Kõva pinna või rohutööde jaoks muudetava kõrgusega
 • Garantii – 1 aasta (äriklass)

Loe lähemalt…

Nutijuhtimisega Robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300

Robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300

Vorwerk Kobold on töökindel ja täielikult uue ajastu robottolmuimeja, millele on lisandunud nutijuhtimine Android ja iOS (Apple) seadmetega  Mobiilirakendusega on robot ühendatud sinu kodusesse WIFI-võrku ning annab täielikku ülevaadet roboti igapäevasest tööst. Oma telefoni ekraanilt saad vajadusel robotile määrata keelualad, millesse liikumist soovite välistada. NB! Ajakirja “Digi” robottolmuimejate testi võitja!

Tule tutvu tootega Aiatäht Tallinn kaupluses! KAMPAANIA HIND! 

Müratase 70 dBA
Kõrgus 9 cm
Mõõdud PXL 34X34 cm
Kaal 5 kg
Aku Li-ion 14,4V 84Wh
Süsteemne lasernavigeerimine +
Tööaeg ühe laadimisega max 60-90 min (in ECO mode)
Küljehari +
Harjavabad mootorid +
Komplektis harjastega pöördhari, kahekihiline filter, laadimisjaam, magnetpiire

NB! Eestikeelne menüü ja juhtimine läbi telefoni! Lihtne kasutada ning mugav juhtida. Super “koristaja” sinu kodus :)

Mobiilijuhtimisega ehk nutijuhtimisega robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300 nutijuhtimisega robottolmuimejaTelefoniga juhitav robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300 Vorwerk Kobold VR300 kaugjuhitav telefonist robottolmuimeja

Vorwerk VR300 robottolmuimeja kingituseks Robottolmuimeja Vorwerk VR300 mugav lahendus

KÕRGTEHNOLOOGILINE ROBOTTOLMUIMEJA IGAS DETAILIS

Lasernavigeerimissüsteem ning enam kui tosin sensorit, navigeerimaks iga takistuse ümber.

Kobold VR300 navigeerib mööda tube süstemaatiliselt kasutades samaaegselt positsioneerimist ning kaardistamise SLAM tehnoloogiat (simultaneous localisation and mapping).

Kolm esiosas paiknevat ultraheliandurit tuvastavad läbipaistvaid või peegelduvaid takistusi.

Ultraheliandureid assisteerivad omakorda põrkeraua all asuvad kontaktsensorid, mis tagavad minimaalse puudutuse enne takistuse ümber liikumist.

Infrapuna sensorid roboti küljel ning all aitavad robottolmuimejal tuvastada trepiastmeid ja on abiks piki seina liikumisel.

Suudab ületada ka kuni 2 cm kõrgused takistused.

Tänu tugevale imujõule töötab Kobold VR300 veenvalt erinevatel vaipadel ning kõval põrandakattel. Robottolmuimeja suudab koristada kogu elamise, jättes sulle vabaduse tegeleda asjadega, mida sa naudid.

Võimas Liitiumioonaku suudab töötada ühe laadimisega kuni 60 minutit ja ECO režiimis kuni 90 minutit ning koristada kuni 120m2 ala. Aku tühjenemisel liigub robot ise laadija juurde ning jätkab peale laadimist tööd sealt, kus see pooleli jäi.

See intelligentne robot ei avalda muljet mitte ainult oma täpse navigeerimistehnoloogiaga. See saavutab ka suurepärase tulemuse. Ülimalt efektiivne ja vastupidav mootor tekitab tugeva imemisjõu ning uue ehitusega hari võimaldab isegi senisest paremat puhastustulemust. 1800 pööret minutis pöörlev peahari tagab süvapuhastuse vaipkatetel.

NUTIRAKENDUSE VÕIMALUSED

RUUMI PLAAN
Esmase töötamise ajal uurib robottolmuimeja elamist rida rea järel ning salvestab tulemused ruumi plaani. Järgmiste koristamiste käigus järgib Kobold VR300 sama rada ning tagab optimaalse koristustulemuse igal korral.

VIRTUAALSED KEELUJOONED (NO-GO LINES)
Mõned alad võivad olla isegi robotile raskesti ligipääsetavad. Need saad mobiilirakenduse abil märkida selliselt, et on koristamise alast välja jäetud.

TEAVITUSED MOBIILILE
Soovi korral saab Kobold VR300 teavitada koristamise lõpetamisest, saates teate otse mobiilse seadme ekraanile. Teavitus sisaldab infot, millised alad on koristatud ja kui kaua kulus selleks aega. Seega oled soovi korral alati kursis, mida robot teeb. Samaviisi teavitab robot võimalikest vigadest ning annab otseviite võimalikele lahendustele.

KOHTPUHASTUS
Külaliste või mõne tegevuse ja sündmuse järel on mõned kohad eriti mustad? Pole probleem! Kohtpuhastuse ‘Spot Cleaning’ funktsiooniga püsib Kobold VR300 väiksemal alal (2 m x 2 m või 4 m x 4 m).

Tule tutvu tootega Aiatäht Tallinn kaupluses! Tuleviku tee 10, Peetri (tel. 55595709, tallinn@aiataht.ee)

Või saadame soovi korral postiga otse koju.

Lehe- ja prahiimur Billy Goat KV650H

Lehe- ja prahiimur Billy Goat KV650H

Lihtne, kompaktne ja võimas tööriist prahi ja lehtede kogumiseks.

Lihtne, kompaktne ja võimas tööriist prahi ja lehtede kogumiseks.
Imuril on 151l vastupidavast materjalist kogumiskott, mida on lihtne tühjendada ja hooldada. Masin on varustatud võimsa Honda äriklassi mootoriga. Loe lähemalt…

Lehe- ja prahiimur Billy Goat MV650H

Lehe- ja prahiimur Billy Goat MV650H

Kompaktne ja võimas tööriist tõelisele professionaalile lehtede ja prahi koristamiseks.

Tänu muudetavale imemisavale, saab imurit kasutada nii kõvemal pinnasel kui murul, tagades samal aja efektiivse tulemuse. Imuril on 151l vastupidavast materjalist kogumiskott, mille eemaldamine ja tagasipanek võtab aega vaid mõned sekundid. Masin on varustatud võimsa Honda äriklassi mootoriga. Loe lähemalt…

Lehe- ja prahiimur Billy Goat QV550H

Lehe- ja prahiimur Billy Goat QV550H

Maailma vaiksem lehe-ja prahiimur. Tänu QUIETVAC ja Dust Stuck tehnoloogiale, vähendatakse oluliselt töötamisel tekkivat heli ning tolmu tekkimist. Tegemist on asendamatu masinaga kohtades, kui eriliselt pööratakse rõhku tekkivale mürale ja prahi eemaldamisel tekkivale tolmule. Kogumiskoti maht 136 l.

Loe lähemalt…

Lehepuhur Billy Goat F601V

Lehepuhur Billy Goat F601V

Kerge ja võimas lehepuhur nõudlikule kasutajale. See masin on 2,5 korda võimsam kui seljaskantavad lehepuhurid, nii et saate oma töö kiiremini tehtud ja väiksema väsimusega. 

 • Mootor – 205 cc Vanguard
 • Võimsus – 4,1 kW (2,3 seljakott puhurit)
 • Tootlikus – 2000 m² tunnis
 • Müratase – 89dBA
 • Kaal – 40 kg
 • Garantii – 1 aasta, mootorile 3 aastat

Loe lähemalt…

Lehepuhur Billy Goat F1002V

Lehepuhur Billy Goat F1002V

Lehepuhur professionaalile, kelle jaoks on oluline efektiivsus, mugavus ja kiire tulemuse saavutamine. Ideaalne keskmise suurusega hooldusettevõtjatele ja suurtele kinnisvaraomanikele.

F1002V on varustatud professionaalse Vanguard® mootoriga.  Suurem võimsus ja kiirem tulemus. Selle seadmega saad lehed koristatud näiteks 2000 m² alla 45 minuti. Loe lähemalt…

Lehepuhur Billy Goat F1302SPH

Lehepuhur Billy Goat F1302SPH

Lehepuhur professionaalile, kelle jaoks on oluline efektiivsus, mugavus ja kiire tulemuse saavutamine. Väga hea lahendus suuremate alade koristuseks.

Need Honda jõul töötavad puhurid pakuvad suurepärast lahendust maastikukujundajatele, koolidele, parkide hoolduseks, kalmistutele, kuurortidele, golfi- ja kinnisvaraomanikele ning hooldajatele. Selle seadmega saab lehed koristatud näiteks 2000m2 alla 30 minuti. Loe lähemalt…

Lehe-ja prahiimur Billy Goat MV650SPH

Lehe-ja prahiimur Billy Goat MV650SPH

MV seeria lehe- ja prahiimur sobib ideaalselt suuremate kinnistute, äripindade lehtede  ja prahi koristamiseks. Samuti rendiettevõtete jaoks, parkide, linnatänavate, koolide või linnaosade koristamiseks. Võimas 6-teraline hammastega tiivik maksimaalse imemise ja prahi vähendamiseks (mahub kompaktsemalt kogumiskotti). Korjab hõlpsalt purke, pudeleid, rohutükke, prügi ja muud prahti. Kulumiskindlad komposiitkorpuse komponendid vähendavad kaalu ja ei roosteta ning peavad tänu tugevusele paremini vastu.

See MV650SPH vaakum on iseliikuv, 3-käiguline ja varustatud võimsa Honda mootoriga.

AKU LEHEPUHUR BGA 56 COMPACT

Akutoitega lehepuhur STIHL BGA 56 Compact KOMPLEKT

Komplektis: Laadija AL 101 ja aku AK20 (3,2Ah)

Kompaktne, vaikne, lihtne, väikse kaaluga ja mugava käepidemega akutoitel töötav puhur. SÜGISKAMPAANIA!  Sinu võit 30.- eur

Lehepuhur BGA 56 pakub 3 puhumistoru pikkust ja seda 16 cm ulatuses, mis tagab võimalikult maapinnalähedalt puhumise. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib see ideaalselt kasutamiseks kodukasutajatele kui ka juhukasutajatele näiteks majahoidjad. Eelkõige kasutatakse kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu elamurajoonid. Sobib ideaalselt lehtede, rohu, paberi ja muu prahi kokkupuhumiseks nii haljasaladel nagu pargis, parklates ja sissesõiduteedel.

 • Maks. Õhuhulk (M3/H) 600
 • Maks. Õhu Kiirus (M/S) 45
 • Komplektis Aku Jah
 • Kompletis Laadija Jah
 • Imemisvarustus Ei
 • Tööpinge (V) 36
 • Kaal (Kg) 2,1

Loe lähemalt…

Lehekülg 1 / 512345