Nutijuhtimisega Robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300

Robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300

Vorwerk Kobold on töökindel ja täielikult uue ajastu robottolmuimeja, millele on lisandunud nutijuhtimine Android ja iOS (Apple) seadmetega  Mobiilirakendusega on robot ühendatud sinu kodusesse WIFI-võrku ning annab täielikku ülevaadet roboti igapäevasest tööst. Oma telefoni ekraanilt saad vajadusel robotile määrata keelualad, millesse liikumist soovite välistada. NB! Ajakirja “Digi” robottolmuimejate testi võitja!

Tule tutvu tootega Aiatäht Tallinn kaupluses! KAMPAANIA HIND! 

Müratase 70 dBA
Kõrgus 9 cm
Mõõdud PXL 34X34 cm
Kaal 5 kg
Aku Li-ion 14,4V 84Wh
Süsteemne lasernavigeerimine +
Tööaeg ühe laadimisega max 60-90 min (in ECO mode)
Küljehari +
Harjavabad mootorid +
Komplektis harjastega pöördhari, kahekihiline filter, laadimisjaam, magnetpiire

NB! Eestikeelne menüü ja juhtimine läbi telefoni! Lihtne kasutada ning mugav juhtida. Super “koristaja” sinu kodus :)

Mobiilijuhtimisega ehk nutijuhtimisega robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300 nutijuhtimisega robottolmuimejaTelefoniga juhitav robottolmuimeja Vorwerk Kobold VR300 Vorwerk Kobold VR300 kaugjuhitav telefonist robottolmuimeja

Vorwerk VR300 robottolmuimeja kingituseks Robottolmuimeja Vorwerk VR300 mugav lahendus

KÕRGTEHNOLOOGILINE ROBOTTOLMUIMEJA IGAS DETAILIS

Lasernavigeerimissüsteem ning enam kui tosin sensorit, navigeerimaks iga takistuse ümber.

Kobold VR300 navigeerib mööda tube süstemaatiliselt kasutades samaaegselt positsioneerimist ning kaardistamise SLAM tehnoloogiat (simultaneous localisation and mapping).

Kolm esiosas paiknevat ultraheliandurit tuvastavad läbipaistvaid või peegelduvaid takistusi.

Ultraheliandureid assisteerivad omakorda põrkeraua all asuvad kontaktsensorid, mis tagavad minimaalse puudutuse enne takistuse ümber liikumist.

Infrapuna sensorid roboti küljel ning all aitavad robottolmuimejal tuvastada trepiastmeid ja on abiks piki seina liikumisel.

Suudab ületada ka kuni 2 cm kõrgused takistused.

Tänu tugevale imujõule töötab Kobold VR300 veenvalt erinevatel vaipadel ning kõval põrandakattel. Robottolmuimeja suudab koristada kogu elamise, jättes sulle vabaduse tegeleda asjadega, mida sa naudid.

Võimas Liitiumioonaku suudab töötada ühe laadimisega kuni 60 minutit ja ECO režiimis kuni 90 minutit ning koristada kuni 120m2 ala. Aku tühjenemisel liigub robot ise laadija juurde ning jätkab peale laadimist tööd sealt, kus see pooleli jäi.

See intelligentne robot ei avalda muljet mitte ainult oma täpse navigeerimistehnoloogiaga. See saavutab ka suurepärase tulemuse. Ülimalt efektiivne ja vastupidav mootor tekitab tugeva imemisjõu ning uue ehitusega hari võimaldab isegi senisest paremat puhastustulemust. 1800 pööret minutis pöörlev peahari tagab süvapuhastuse vaipkatetel.

NUTIRAKENDUSE VÕIMALUSED

RUUMI PLAAN
Esmase töötamise ajal uurib robottolmuimeja elamist rida rea järel ning salvestab tulemused ruumi plaani. Järgmiste koristamiste käigus järgib Kobold VR300 sama rada ning tagab optimaalse koristustulemuse igal korral.

VIRTUAALSED KEELUJOONED (NO-GO LINES)
Mõned alad võivad olla isegi robotile raskesti ligipääsetavad. Need saad mobiilirakenduse abil märkida selliselt, et on koristamise alast välja jäetud.

TEAVITUSED MOBIILILE
Soovi korral saab Kobold VR300 teavitada koristamise lõpetamisest, saates teate otse mobiilse seadme ekraanile. Teavitus sisaldab infot, millised alad on koristatud ja kui kaua kulus selleks aega. Seega oled soovi korral alati kursis, mida robot teeb. Samaviisi teavitab robot võimalikest vigadest ning annab otseviite võimalikele lahendustele.

KOHTPUHASTUS
Külaliste või mõne tegevuse ja sündmuse järel on mõned kohad eriti mustad? Pole probleem! Kohtpuhastuse ‘Spot Cleaning’ funktsiooniga püsib Kobold VR300 väiksemal alal (2 m x 2 m või 4 m x 4 m).

Tule tutvu tootega Aiatäht Tallinn kaupluses! Tuleviku tee 10, Peetri (tel. 55595709, tallinn@aiataht.ee)

Või saadame soovi korral postiga otse koju.