Elektrisaag_MSE140C

Elektrisaag

Elektrisaag sobib neile, kel vaja töötada mürale tundlikes piirkondades. Elektrisaed on vaiksed, suure võimsusega ja heitgaasideta, sobivad ideaalselt kasutamiseks siseruumides, näiteks ehitustöödel ja ehitusviimistlustöödel. Edukalt saab  ka väljas kasutada, kuid siin on teatavad piirangud.

Elektrisaed kaalult kerged ning lihtsad käsitleda ka naisterahval. Kõik Aiatäht OÜ tootevalikus olevad STIHL elektrisaed on varustatud täiendava ketipidurdussüsteemiga QuickStop Super. Samuti on meie valikus ka soodne ja käepärane VARI elektriline kettsaag.

eLEKTRILINE KETTSAAG vARI saagimine

Elektriline kettsaag VARI 2,3kW (4329)

Elektriline kettsaag varustatud vastupidava elektrimootoriga 2300 W. Terasest hammasülekanded ja käivitatav sidur, mis peatab keti kohe kui masin on välja lülitatud/vooluvõrgust väljas (uus turvaelement suurendab mugavust ja peamiselt sae ohutust). Saag on varustatud turvpiduriga, automaatse keti määrimisega ja manuaalkäepidemega pingesüsteemiga Quick Tension. Kettsae saab monteerida ilma tööriistadeta. KAMPAANIA HIND! Hinnavõit 80.- !!! Loe lähemalt…

Elektriline kettsaag Stihl MSE 210 C-BQ

Elektriline kettsaag Stihl MSE 210 C-BQ

Väga kerge ja mugav käsitseda elektriline kettsaag. Sobilik ehitustöödeks ja küttepuude lõikamiseks.

Elektriline kettsaag ECHO CS-2400

Elektriline kettsaag ECHO CS-2400

Lihtne käivitada! Võimas elektrisaag erinevateks töödeks: küttepuude saagimine, palkmajade ehitamine jne. Hea lahendus siseruumides kasutamiseks (ei tekita heitgaase). 

Tehnilised andmed:
Võimsus 2,4 kW
Kaal 4,4 kg
Keti kiirpingutus küljelt
Automaatne ketiõlitus Loe lähemalt…