Ahju ja kaminapuude tegemine puulõhkuja VARI 10 tonni Super Force

Puulõhkuja VARI 10TON Super Force (4350)

 VARI 10 TON SUPER FORCE vertikaalne palgilõikur on võimas masin, mis sobib nii kodukasutusse näiteks farmeritele jne kui ka nö. poolprofessionaalseks kasutamiseks.

Tänu reaguleeritavatele tööpositsioonidele, on võimalik lõhkuda palke ehk puuhalge/puunotte pikkuse valikutega: 137 cm / 89 cm / 61 cm. Sobilikud mõõdud erinevate tulekollete ja suuremate boilerite kütmiseks.

Antud palgilõikur on varustatud FORCE (jõu)-süsteemiga, mis võimaldab reguleerida töökaugust täpselt palgi pikkusele. Süsteem salvestab ettevalmistamise algasendi ja seeläbi vähendab lõhkumisperioodi. 

Loe lähemalt…

Vertikaalne hüdrauliline puulõhkuja VARI 10TON bensiinimootoriga (1)

Puulõhkuja VARI 10TON bensiinimootoriga (3683)

VARI 10 tonnise lõhkumisjõuga hüdrauliline vertikaalne puulõhkuja 4-taktilise bensiinimootoriga – sobib ideaalselt tööks ka kohtades, kus puudub juurdepääs elektrile.

Tänu reguleeritavale töölauale on võimalik töödelda/lõhkuda materjali pikkusega 137 cm / 89 cm / 61 cm, mida sobilik kasutada kaminates, suurtes kateldes jne.

Masin tarnitakse koos lõhkamisristiga, mis suurendab töö kiirust ja efektiivsust ning laia kiiluga, mis toimib kõva ja keerdunud puiduga väga hästi. Loe lähemalt…

Puulõhkuja VARI 20TON Super Force 400V

Puulõhkuja VARI 20TON Super Force 400V (4424)

 

Professionaalne VARI 20 TON SUPER FORCE palgilõikur on VARI puulõhkujatest tippemudel hybriid juhtimisega, mis on mõeldud kõige nõudlikumale professionaalsele kasutajale.

Tänu võimsale 3-faasilisele elektrilisele mootorile, mille võimsus on 5400 W, on 400 V puulõhkuja Vari 20 tonni Super Force puulõhkuja hüdrauliline vertikaalne 2lõhkumisjõud 20 tonni. Peale selle on võimalik antud puulõhkujat juhtida traktori kardaanvõlli pööretega 540 pööret minutis ning transportida seda kolmepunkti haakes. Nii et puitu saab lõhkuda kohe otse platsil kus toimus metsaraie. 

Puidulõikuril 20TON Super Force on kaks lõhkumise kiirust, nii kahekäe opereerimise ehk kahekäe töötamise võimalus kui ka madalad alus. Integreeritud palgi/puupaku tõstmine aitab mugavalt tõsta raskemat materjali. Palk stabiliseeritakse vastava piigiga, mis hoiab palgi tööasendis. 

Loe lähemalt…

Halumasin VARIMATIC 300

Halumasin VARI VARIMATIC 300

VARIMATIC 300 küttepuu- ehk halumasin on mõeldud kiireks puidutöötlemiseks, kuna see on kettsaag ja puulõhkuja ühe seadmena. Lihtne ja tõhus puulõhkumine ning kasutajasõbralik seadme ülesehitus. Soodsa hinnaga korralik ja tootlik töömasin!

Horisontaalne automaatne halumasin, kus puuhalgu töödeldakse korraga nii kettsaega kui ka Kettsaega halumasin Varimatic 300puulõhkujaga. Võimas Varimatic 300 masin on võimeline töötlema puitu kuni 8 m³ tunnis.
Mõlema seadme ehk tööorgani töö kindlustab 3-faasiline elektrimootor võimsusega 4 000 W (kettsaag) ja 5 000 W (puulõhkuja), 400 V. Lõhkumisjõud 7 tonni. Antud halumasin on sobilik puidu töötlemiseks halupuude müügi eesmärgil.

Loe lähemalt…

HÜDRAULILINE PUULÕHKUJA VARI 5TON 230V (4355), koos tugijalgadega

HÜDRAULILINE PUULÕHKUJA VARI 5TON 230V (4537)

Horisontaalne hüdrauliline puulõhkuja sobib palkidele pikkusega kuni 52 cm ja diameetriga 25 cm. Ideaalne, kel puuküttega ahi või kamin. Lõhub hõlpsasti suuri ja kuivanud halge. Stabiilne, tugev, täiskompleksne korpus. Ehitus on väga lihtne, kompaktne ja vastupidav. Palkilõikurit juhib ühefaasiline elektrimootor 230 V ja lõhkumisjõuga 5 tonni. Töö antud masinaga on lihtne ja turvaline. Varustatud käepideme ja kahe transportrattaga. 

TEHNILISED ANDMED: Loe lähemalt…