STIHL esindus Aiatäht Tallinn

STIHL esindus Aiatäht TALLINN uues kuues!

22.05.2020

Kas teadsid, et Aiatäht on üks vanimatest STIHLi edasimüüjatest. Aiatähe esindus ja hooldekoda) asub kohe Tallinna piiril Peetris (Tartu mnt. väljasõidu alguses mnt. ääres). Nüüdsest uuendasime ka kaupluse fassaadi kujundust ning uuendustöid tehtud ka kaupluse sees nii paigutuse kui ka kaubavaliku osas.

Aiatähe esindusest Peetrist leiad kõik vajaliku, mis puudutab robotniidukeid ja nende paigaldamist, lai valik metsa- ja aiatehnikat ning ka tööriided ja muu vajaliku lisavarustuse metsa ja aeda. Samuti ka akutooted ei ole mitte tulevik vaid juba olevik, seega on Aiatäht Tallinn valikus Peetris kõik STIHLi akutoodete sarjad alates väikeaedniku tööriistadest kuni professionaalsete haljastajate tööriistadeni välja.

Oma silm on kuningas, kõige õigem on tulla ja meie Aiatäht Tallinn esindus Peetris üle vaadata! Nii saad kohapeal personaalse nõustamise ning toodetega reaalselt enne ostu tutvuda ja võimaluse korral ka käes hoida/proovida. Aiatähel on ka teine kauplus, mis asub Sakus ning pakub korraliku piirkondliku teenindust nii tehnika müügis kui ka hoolduses.

Aiatäht Tallinn- STIHL esinduskauplus Peetris IMG_6873 (3)

STIHL tehnika MÜÜK – GARANTII – HOOLDUS – KULUOSAD Aiatähest!

Telli või soeta toode, küsi lisainfotAiatäht TALLINN kauplus Peetris (Tallinna piiril, Tartu mnt. ääres Tuleviku  tee 10) või Aiatäht SAKU kauplusest (Tehnika 7, Saku)

Jah, meie koduleht on veidi ajas maha jäänud, aga tegeleme sellega :) Küll aga on Aiatäht professionaalsete aia- ja metsatehnika kauplustega Tallinna piiril Peetris ja Sakus päriselt ja reaalajas oma klientidele olemas!

Aiatäht aitab! Kohtumiseni Aiatähes

Aiataht logo (2)

Minitraktor VARI IV GLOBAL + ANV-400 (VARI XP-200 mootor)

Minitraktor VARI IV GLOBAL + ANV-400 haagis(VARI XP-200 mootor)

Moodul-minitraktor VARI GLOBAL on kasulik abiline aednikele, põllumeestele, haljastajatele jne, et kõik erinevad tööd saaks ise tehtud! Masin on spetsiaalselt loodud mullaharimiseks ja koorma vedamiseks. Minitraktori VARI IV GLOBAL ajami tagab pika kuusnurkse teljega käigukast DSK-317.1 / S ja veoteljetugi TN-GLOBAL. Tutvumiseks väljas Aiatäht Tallinn kaupluses (Tuleviku tee 10, Peetri)!

TEHNILISED PARAMEETRIDMinitraktor VARI motoplokk koos järelkäruga soodne minitraktor

Mootori tüüp OHV 
Mootori tüüp VARI XP-200 
Juhtraua reguleerimine kõrgus ja külg 
Siduri läbimõõt 80 mm
Mootori võimsus 6 hj
Käigukasti tüüp DSK-317.1 / S 
Mootori töömaht 196 cm3

 

Võimsuse edastab käigukastile tsentrifugaalsidur, mis kinnitatakse alati automaatselt, kui mootori pöördeidMinitraktor VARI küttepuude vedamiseks kallutatava käruga tõstetakse juhtraua kangi abil. Uued juhtrauad on vedrustatud, nii et operaator ei tunne vibratsiooni. Need on juhi kohalt reguleeritavad kõrguse ja küljega ning on varustatud väljalülituva ohutusega, mis peatab masina automaatselt juhi kukkumise korral. Masinal on kolm edasikiirust, neutraalne ja üks tagasikäik. Neid nihutatakse, kuni minitraktor seisab paigal.

Vedav telg TN-GLOBAL on varustatud 12-tolliste ratastega, millel on Kallutatav istmega järelhaagis järekäru VARItraktori muster ja väline kaal. Ratta gabariit on 610 mm. Rattad on varustatud teljelukuga kolmes asendis.

Uus kallurhaagis on varustatud suurte 12-tolliste ratastega ja uue lehtmetallist vedrustatud istmega, mille kandevõime on 400 kg. 

Lisateavet uue kallurhaagise ANV-400 kohta leiad: SIIT!

VARI IV GLOBAL Kallutatav istmega järelhaagis järekäru VARI

Tutvu  VARI tootja kogu tootevalikuga kodulehel: WWW.VARI.CZ/EN

VARI seadmete MÜÜK, GARANTII, HOOLDUS Aiatähest!

NB! KÜSI Aiatähest personaalset pakkumist ja lisainfot kogu komplektile ja erinevale lisavarustusele (kultivaator, mullafrees, ader, järelhaagis, kartuliistutaja jne!

E-post: info@aiataht.ee või tel. 55585709

Aiatäht aia- ja metsatehnika kauplus SAKU ja PEETRI

OLEME AVATUD

Seoses hetkel kehtivale eriolukorrale Eesti Vabariigis, reageerime Aiatähes kõrgendatud tähelepanuga antud teemasse. Ühtlasi peame oluliseks, et ka vajaminevad kaubad saaks võimaluste piires tarnitud ning kliendid teenindatud. Kindlasti just nüüd tähtis ise teha, mõistlikult varusid koguda ja ette mõelda! Olgu selleks siis küttepuude tegemine, põlluharimine või aiapidamise jätkamine …

 • Aiatähe esindused Sakus ja Tallinna piiril Peetris avatud E-R 9-18 ja L 10-13
 • pöörame suurt rõhku pindade, toodete ja käte desinfitseerimisele ning ruumide õhutamisele.
 • klientidele on desinfitseerimisvahendid koheselt kättesaadavad!
 • kaupluses võib korraga viibida maksimaalselt 2 klienti ning tuleb hoida omavahel vähemalt 2m vahet.
 • palume võimalusel meiega müügi eeltöö ära teha telefoni või e-maili teel suheldes, et saaks kauba kohapeal  ette valmistada, kiirelt üle anda/väljastada. Samuti saadame soovi korral kaupa ka postiga!
 • teostame jätkuvalt teie aia- ja metsatehnikale hooldust ja remonti (et saaksite ka eriolukorras teha kodus vajaminevaid töid).
 • palume meid külastada ainult hea enesetunde ja ilma haigustunnusteta ning lähtuda kõikidest antud olukorras kehtivatest reeglitest.
 • kokkuleppel pakume kauba ning hooldust vajavate masinate kontaktivaba transporti!

Muruniiduki kevadhooldus, murutraktori kevadhooldus, mootorsae remont, muruniiduki remont

 

Mõistvat suhtumist, üksteise hoidmist, kainet meelt ja tervist!

Aiataht logo (2)

Akusaag stihl GTA 26

Akusaag STIHL GTA 26 (komplektis: saag, aku, akulaadija, kohver jne).

UUDIS! STIHL akuoksasaag GTA 26 – Tutvumiseks soodushinnaga!

Väike, vaikne aga töökas! Väga lihtne kasutada, mugav ning kiire saagida või oksi lõigata.

Tegu kompaktse kuid siiski tõsise tööriistaga, millega on võimalik kodus puud ja põõsad ära pügada (teha suurema mahulist okste lõikust) ning väiksemaid puidupõhised ehitustöid. Seadme kompaktsus võimaldab seadet hoiustada oma tööriistakastis või isegi karmimal maastikul sõitva mootorratturi kohvris jne, et oleks alati häda pärast kohe võtta. Loe lähemalt…

Kuidas teritada mootorsae ketti

Kuidas teritada ise mootorsae ketti?

Mootorsae keti teritamine:

Saekett on mootorsae puhul “võtme tähtsusega” tehes mootorsae kasutamisel ära põhitöö. Seega ülekordamine saekettide teritamise osas ei ole kunagi liiast.

STIHL toodab kõik oma saeketid ise Šveitsis asuvas tehases. Kõik STIHL ketid on testitud STIHL seadmetega ning eelvenitatud. See tähendab, et uued ketid esmasel kasutamisel venivad minimaalselt või üldse mitte. Ühtlasi STIHL toodab ise kõik kolm olulist mootorsae komponenti: seadme enda, juhtplaadi ja saeketi, mis tagab nende komponentide omavahelise ideaalse sobivuse.

 

Loe lähemalt…

Kännufrees LASKI F 500H 38

LASKI F 500H hüdrauliline võimas kännufrees

Selle aasta tehing, järgmiste aastate tulu … Veel 2019 aastalõpu viimastel päevadel jõudis Aiatähte kliendile tehasest kohale LASKI kännufrees F 500H/38. Tegu on võimeka kännufreesiga, mille hüdrauliline juhtimine ning operaatori “kaitsekilp” tagavad maksimaalse tööohutuse ning kiire töö tulemuse. 

Antud kännufreesi maks. tükeldatava kännu läbimõõt on tegelikult piiramatu! Valikuliselt on saadaval topeltrehvid esiratastel mitmesuguste põllu- ehk maastiku tingimuste jaoks. Kännufreesi seadme enda 890 mm kogulaius muudab ka piiratud ruumid ja kitsad kohad juurdepääsetavamaks. Tule vaata seadet Aiatäht Tallinn esinduses (Tuleviku tee 10, Peetri), kuni aasta alguse esimestel päevadel läheb usin “tööloom” oma “uude koju” tegusid tegema.

Tutvu kännufrees F 500H/38 tehniliste andmetega: SIIT!

Kännufrees LASKI F 500H 38 hüdrauliline, topeltratastega Kännufrees LASKI F 500H 38 hüdraulilineKännufrees LASKI F 500H 38 hüdrauliline, topeltratastega ja kaitsekilbigaKännufrees LASKI F 500H 38

Mis on LogOX ja kellele?

Vastus lihtne ja kasutusala väga lai. Küll aga toote headuses veendud kindlasti, kui oled seda ise proovida või kasutada saanud. 
LogOX multitööriist – Käepärane ja selga säästev lahendus kasutamiseks taluhoovis, metsas, arboristidele haljastustöödel, puiduga tegelejatele jt. Väärt abiline metsa- ja puidutöödeks!

Eks kõige ausam reklaam ja toote tutvustus tule ikka kasutajalt endalt, siit üks LogOX kasutaja video:
Ja loomulikult tutvu  ka tootja enda tehtud LogOX multitööriista tutvustava videoga:

LogOX 3in1 multitööriist on ideaalne lahendus metsatöödeks või arboristidele igapäevatööks ja abimeheks saeraamiga töös palkidega tegelemisel ning loomulikult ka oma kodu- või taluõuel, samuti metsaharvendustöödel või küttepuu- palgipuu tegemisel metsas jne jne. Tehes tööd näiteks puulõhkujaga, mootorsaega või saeraamiga jne, LogOX 3in1 komplekt teeb kõik kiiremaks, lihtsamaks ja ka ohutumaks!

LogOx multitööriistaga teenid tagasi! Toetades antud tööriistaga palki on saetöö mugavam, ja ühtlasi kaitsed tänu LogOX´ile ka saeketti, ning see peab kauem teravamana vastu. Tugev, kompaktne ja portatiivne -hästi läbi mõeldud lihtne lahendus.

Sa ei pea enam kandma vähemalt kolme erinevat tööriista metsas või mujal objektil kaasas, vaid saad ühe komplektiga lahendada erinevad toimingud puiduga. Vaata LogOX TÄPSEMAT TOOTEINFOT: 
LogOX multitööriist: SIIT!
LogOX-hauler palgihaarats: SIIT!

 

LogOX on USA-s valmistatud vastupidav, multifunktsionaalne, detailideni läbi mõeldud ja oma hinda väärt lahendus!

 
Aiatäht must reede - inbank kuubik

MUST REEDE pakkumine 25.11 – 04.12

0% intress 6 kuuks. Väärt toode mõistliku makselahendusega Aiatähest! Tule Aiatähe kauplusesse, vali välja endale vajalik toode, ning jaga makse mõistlikult osadeks ilma intressi juurde maksmata

Aiatähe kauplustes SAKUS ja PEETRIS
MUST REEDE pakkumine 25.11-4.12
0% intress
Periood 6 kuud
Lepingutasu 29,90 eurot
Sissemakse alates 0 eurot
Ostu summa alates 270 eurot

Aia- ja metsatehnika:
Aiatäht SAKU – Tehnika 7 (tel. 53244296, saku@aiataht.ee)
Aiatäht TALLINN – Tuleviku tee 10, Peetri (tel. 55585709, tallinn@aiataht.ee)

must_reede_815x300 (002)

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega! Järelmaksu krediidikulukuse määr on 19,8% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 500 EUR, krediidisumma 500 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 6 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 0% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 29,9 EUR, igakuine haldustasu EUR. Igakuine osamakse 88,32 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 529,9 EUR. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

Külasta Aiatähe kauplusi või vali välja endale sobilik toode kodulehelt: SIIT!

Tutvu Aiatähe SOODUSTOODETEGA: SIIT!

sTIHL iMOW

Robotniiduki HOOLDUS + TALVINE HOIUSTUS

ROBOTNIIDUKITE HOOLDUSPAKETID AIATÄHES 2019/2020

STIHL, VIKING, JOHN DEERE ja WORX erinevad mudelid.

Pakett I – hind 49.-

 • robotniiduki puhastus (+katte eemaldamine),
 • diagnostika + tarkvara uuendamine,
 • masina üldkontroll,
 • laadimise kontroll ja aku laadimine,
 • veermiku ja teramootori kontroll,
 • terade vahetus vastavalt vajadusele

Loe lähemalt…

stihl hooldus

“STIHL ANNAB TASUTA ÄRA” Hoolduskampaania 2019

Just nüüd sügisel õige aeg teha oma masinale hooldus Aiatähes kampaania korras!

 • Kampaania Aiatähe esindustes kestab 01.10-30.11.2019
 • Aiatäht teostab hoolduse 2-taktilistele bensiinimootorga STIHL seadmetele: vahetame TASUTA õhufiltri, kütusefiltri + süüteküünla, puhastame seotud sõlmed, teeme kontrollkäivituse ja reguleerime pöörded.
 • Osade vahetus toimub Aiatähe hooldekojas. Tööraha vaid 16.- eurot / tavahind alates 28.- eurost (koos käibemaksuga) 
 • Kui hoolduse käigus selgub, et seadmel on midagi korrast ära ja vajab lisaks hooldusele ka remonti, siis teavitame sellest eelnevalt klienti. Eraldi remonttöödeks kuluva tööaja- ja vastavate varuosade maksumus/lisatööd (sh remonttööd, puhastus, teritustööd, kulumaterjalid) kooskõlastatakse kliendiga. Koostame eelnevalt vajaliku remondikalkulatsiooni ja kliendi nõusolekul teostame ka remonttööd.
 • Hoolduskampaanias osalemine kehtib STIHL seadmele ühekordse pakkumisena kampaania raames perioodil 01.10.19 – 30.11.2019 
 • Kampaania kehtib 2-taktilistele STIHL seadmetele: mootorsaed, võsalõikurid, trimmerid, lehepuhurid, hekipügajad, ketaslõikurid.

Loe lähemalt…

Lehekülg 1 / 2012345...1020...Viimane »