TASUTA TRANSPORT tellimustele alates 150€!
Avatud:
E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE

EGO Multi Tool Lumelabidas

EGO Multi Tool Lumelabidas

Tootekood: SSA1200
269,00
224,00
TASUTA Transport
Tootja
EGO
Saadaval esinduspoes
Tallinna esinduspood
Luige esinduspood
Tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva

Tootest

EGO SSA1200 Multi Tool akutoitel nö. motoriseeritud lumelabidaga saad kiirelt ja mugavalt puhastada lume kõnniteelt või majaesiselt platsilt.

Ühendage seade oma Multi Tooli mootori külge ja saategi hakata puhastama oma sõiduteed, siseõue ja terrassi.

Kombimootor, aku ja laadija on saadaval lisavarustusena. 

300mm töölaius aitab kühveldada suure koguse lund, mis tähendab, et saate töö kiiremini tehtud ja saate tagasi sooja tuppa pöörduda.

Maksimaalne viskekaugus on 7,5 m ja terade kiirus 1650-2000 pööret minutis.

Pärast selle seadme kasutamist ei taha Te enam kunagi tavalist labidat kätte võtta.

Ego lumelabidas kinnitub kombimootori külge, vajab töötamiseks akut ning aku laadimiseks on vaja laadijat !

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Tasuta pikendatud garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siin – https://egopowerplus.ee/user-login

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele kuni 5-aastane garantii tööriistade ja kuni 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii kuni 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

  • Töölaius
    36 cm
  • Tootekood
    SSA1200
  • Tootja
    EGO
Avatud: E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE