Avatud:
E-R 9-18 L 10-13

Hooldus

Hooldus ja remont aia- ja metsatehnikale Aiatähe meistritelt

Aiatäht OÜ autoriseeritud kauplus-hooldekojad on volitatud teostama Stihl, John Deere, Cub Cadet, Vari, Ferris, Laski, Briggs&Stratton, Echo, Grillo jt kaupluses müüdavate toodete (garantii)remonti ning hooldust. Remondime ka muude enimlevinud kaubamärkide aia- ja metsatehnikat, millele on võimalik tarnida varuosasid. Pea eelnevalt Aiatähe kaupluse esindajaga nõu!

Aiatähe esindustes remondime järgmiseid seadmeid (2-taktilised, 4-taktilised, akutehnika ja robotniidukid): kettsaed, muruniidukid ja murutraktorid, trimmerid, elektrisaed, võsalõikajad, zeroturn niidukid, hekipügajad, mullafreesid, pinnasepuurid, survepesurid, lehepuhurid jne.

Miks kasutada professionaalset hooldusteenust?

Mootorsaag, võsalõikaja või mis tahes muu mootorseade, olgu ta igapäevane töövahend või pühapäeviti kasutamiseks, kulub ja vajab hooldust. Lihtsamaid ja elementaarseid hooldusvõtteid saab igaüks ise kodus teha, ilma et vajaks selleks erilist ettevalmistust.

Regulaarselt tuleb puhastada:

  • Õhufiltrit
  • Juhtplaadi õlikanalit
  • Mootorsae õlikanalit
  • Juhtplaadi ketisoont
  • Mootori jahutusribisid

Kuid sellele vaatamata on oluline lasta töövahendid regulaarselt üle kontrollida ja hooldada professionaalsel hooldetehnikul margiesinduses. Külastades ainult autoriseeritud esindusi võib kindel olla kvaliteetses teenuses ning originaalvaruosades! Aiatäht OÜ on auotoriseeritud Stihl esindus ja hooldeteenuse pakkuja. Stihl tööriistad on unikaalsed ning esialgu kokkuhoiuna tunduv ise remontimine ei too soovitud tulemust ja suur võimalus on seade lõplikult rikkuda.

Stihl autoriseeritud hooldetöökoda – töökoda, mille töötingimused, hooldustarvikud ja tööriistad vastavad Stihl standarditele, hooldetehnikud on läbinud Stihl hooldekoolitused.

Kuldreegel on, et hooldada on odavam kui remontida, sellest tulenevalt on Stihl juba mitu aastat pakkunud oma headele klientidele kord aastas võimaluse osa saada professionaalsest hooldusest kampaania hinnaga.

Remondime ka muude enimlevinud kaubamärkide aia- ja metsatehnikat, millele on võimalik tarnida varuosasid. Pea eelnevalt Aiatähe kaupluse esindajaga nõu!

Remondi- ja hooldetööde hinnakiri

Robotniidukite hooldus ja paigaldus

 

HOOLDUSPÄRINGUD:

Tallinn Aiatäht hooldus – Tel.(+372) 56664177, E-post: tallinn@aiataht.ee

Saku Aiatäht hooldus – Tel. (+372) 56264041, E-post: saku@aiataht.ee

ROBOTNIIDUKITE MÜÜK-HOOLDUS-PAIGALDUS-TALVINE HOIUSTAMINE:

Tel. (+372) 56577448, E-post: info@aiataht.ee. Vaata robotniidukite hoolduspakette:  SIIT!

Avatud: E-R 9-18 L 10-13