TASUTA TRANSPORT tellimustele alates 150€!
Avatud:
E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-L 10-18 LUIGE

Akuõhuluud EGO LB5804E 56V (komplektis 5Ah aku ja kiirlaadija)

Akuõhuluud EGO LB5804E 56V (komplektis 5Ah aku ja kiirlaadija)

Tootekood: LB5804E
549,00
Kuumakse alates 24,66 €/kuus
TASUTA Transport
Aku pinge
56 V
Maks. õhu kiirus
65 m/s
Maks. õhuhulk
986 m³/h
Puhumisjõud
18 N
Tootja
EGO
Saadaval esinduspoes
Tallinna esinduspood
Tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva

Tootest

Komplekt:  5Ah aku ja kiirlaadijaga. Lame- ja ümarotsik

Kaal: 2,2 kg

Ülitõhusa harjavaba mootoriga EGO Power+ puhur, millel on reaktiivturbiini tehnoloogia ja suure läbimõõduga toru, mis tagab maksimaalse õhuvoolu.

Lisaks kiiruse regulaatorile mis võimaldab teile kontrolli, on sellel ka Turbo Boosti režiim mis suudab väljutada 986 m³ õhku tunnis.

Rohkem, kui enamikul turul pakutavatest käeshoitavatest bensiinipuhuritest, on see piisav isegi suurima lehevaalu teisaldamiseks.

Lisavarustusena:  võimalus lehepuhuri külge ühendada õlarihm ühe konksuga.

EGO POWER+ tootevalikusse kuuluvad kõige võimsamad müügil olevad akutoitel õhuluuad ja ühtlasi esimesed, mis toimivad paremini kui paljud esmaklassilised bensiini toitel töötavad mudelid. EGO POWER+ õhuluua jõudlus ületab bensiini toitel töötavate mudelite jõudlust, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta.

EGO POWER+ õhuluua omaduste hulka kuulub:
* suurim väljalastava õhu hulk (cm3/min) võrreldes turul olevate elektriliste ja bensiini toitel töötavate mudelitega
* ventilaatori konstruktsioon, mis on inspiratsiooni saanud aeronautika tehnoloogiast, tagamaks parima turul saadaoleva võimsuse
* efektiivne harjavaba mootor, mis tagab kerge kaalu, kompaktse disaini, pikema tööaja, madala vibratsioonitaseme ja pikema mootori eluea.
EGO POWER+ õhuluud on esimene juhtmevaba õhuluud, mis ületab jõudluse poolest bensiini toitel töötavaid mudeleid!

Tööajad:

2.5AH – BOOST Kuni 9 min
2.5AH – HIGH Kuni 15 min
2.5AH – LOW Kuni 100 min
4.0AH – BOOST Kuni 14 min
4.0AH – HIGH Kuni 24 min
4.0AH – LOW Kuni 160 min
5.0AH – BOOST Kuni 18 min
5.0AH – HIGH Kuni 30 min
5.0AH – LOW Kuni 200 min
7.5AH – BOOST Kuni 27 min
7.5AH – HIGH Kuni 45 min
7.5AH – LOW Kuni 300 min
ÕHU KIIRUS – BOOST 270 km/h

 

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siin – https://egopowerplus.ee/user-login

Komplektis 5Ah aku ja kiirlaadija.

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ Professional toodetel on kodukasutajatele kuni 5-aastane garantii tööriistade ja kuni 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajale on garantii tööriistadele ja akudele kuni 24 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

 • Aku pinge
  56 V
 • Kaal
  2.2 kg
 • Lehepuhurid
  Akulehepuhurid
 • Maks. õhu kiirus
  65 m/s
 • Maks. õhuhulk
  986 m³/h
 • Puhumisjõud
  18 N
 • Tootekood
  LB5804E
 • Tootja
  EGO
Avatud: E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-L 10-18 LUIGE