Proovisime, kuidas töötab väga võimas akutoitel ja keskkonnasõbralik Ego lumefrees. EGO POWER+ Professional 2-astmeline lumepuhur tagab bensiinimootoritega võrdväärse võimsuse ja jõudluse, ilma müra ja heitgaasideta.

Antud mudel on varustatud ka LED-esituledega, seega võid vaikselt ja mugavalt tööd teha kasvõi hilistel õhtutundidel või hommikul vara.

Komplektis: 2 akut (7.5Ah) ja kaks kiirlaadijat (550W).

Kerge ja harjavaba mootoriga korralik 2-astmeline lumepuhur, mida on mugav käsitleda - töö tulemus kiire ja korralik!

EGO Power+ Professional 2-astmeline lumepuhur tuleb toime ka kõige raskemate lumeoludega. 

Aiatähe meeskond katsetas Ego lumefreesi ja olime meeldivalt üllatunud kui võimas, mugava käsitlusega ja hea kiire töö tulemusega võib olla akutoitel töötav lumefrees.

  • Peak Power™ tehnoloogia ühendab kahe EGO 56V Kaare-kujulise aku võimsuse, et tulla toime kõige raskemate lumeoludega – kahte akut kasutatakse maksimaalse võimsuse tagamiseks raskemate tööde tegemisel.
  • Muutuva kiirusega iseliikuv juhtseade tagab kasutuslihtsuse, tagurpidikäik muudab kitsastest kohtadest väljumise lihtsamaks.
  • 61 cm koristuslaius ja 51 cm sisselaskekõrgus võimaldavad kiiresti hakkama saada ka kõige sügavama lumega.
  • Muutuva kiirusega frees ja 200° väljaviske reguleerimine võimaldavad Teil täielikult juhtida suunda ja viskekaugust kuni 13 meetrini (samas masinal olevaid juhtseadeid on lihtne kasutada isegi mahukaid talvekindaid kandes).

 

 

LUMEFREES EGO TOOTEINFO SIIT!

Tule tutvu antud akulumefreesiga EGO Aiatäht SAKU kaupluses!