Seljas kantav lehepuhur Stihl BR 700

Lehepuhur Stihl BR 700 Profi kasutajale

Eriti võimas STIHL lehepuhur – suure puhumisvõimsusega lehepuhur. Vibratsioonivastane süsteem, laiad ergonoomilise kujuga õlarihmad ja puusavöö tagavad suurepärase kasutusmugavuse. Oma 1,31 l/h kütusetarbimisega on omas klassis üks säästliumaid ja võimsaimaid puhureid.  SOODUSHIND! Hinnavõit 100.- eur

  • Maks. Õhuhulk 1860 m3/H
  • Maks. Õhu Kiirus 88 m/s
  • Töömaht 64,8 cm3
  • Mootori Seeria 4-MIX
  • Kaal 10,5 kg

Puhumisjõud 35N, maksimaalne õhuhulk 1860 mᵌ/h, maksimaalne õhukiirus 88m/sSeljaskantav lehepuhur õhuluud Stihl BR 700
Kergete liigutustega on lihtne pikendada puhumistoru pikkust ja reguleerida käepidet.
Kui töötate pikemat aega kaardus düüsidega, on soovitatav kasutada kahekäe-käepidet.

STIHL puhurite lipulaev, mis sobib nii kodu- kui ka ärihoonete ümbruses koristamiseks ning parkide ja staadionite puhastamiseks. Sobib liiva, kergkruusa, lehtede, lahtise lume ja muu lendleva sodi kokku puhumiseks. Antud puhur on suurima puhumisvõimsusega turul pakutavatest. 4-taktiline seguküttel töötav mootor annab eelise jõudluses, madalas müratasemes, madalas kütusekulus ja väikestes heitgaaside koguses.

STIHL 4-MIX®
Revolutsiooniline STIHL 4-MIX® mootor on esimene kütteseguga määritav neljataktiline mootor STIHLilt ja selles on ühendatud nii kahe- kui ka neljataktiliste mootorite eelised. Erinevalt Stihl BR 700 lehepuhur õhuluudtavalistest neljataktilistest mootoritest, mis vajavad eraldi süsteeme kütuse juhtimiseks ja mootori õlitamiseks, kasutab uus STIHL 4-MIX® mootor uut 4-MIX® küttesegu. Nagu kõik STIHLi mootorid, vastab ka STIHL 4-MIX® mootor põhilistele STIHLi mootorite nõuetele: kerge, lihtne, töökindel ja tugev.

STIHL antivibratsioonisüsteem
STIHL antivibratsioonipukside ja -vedrudega varustatud puhuritel kandub oluliselt vähem mootorivibratsiooni kasutaja kätele. See võimaldab teha pikemaid tööpäevasid.

Kütusepump, mis tagab kerge käivituse.
Mugavad pehmendusega kandetraksid – traksid on sellise ehitusega, et kogu koormuse saab puusadele kandma panna, nii ei väsita pikad tööpäevad selga ja vähendavad vigastuste tekke ohtu
Lisavarustusena saadaval kahekäe-käepide.

BR 700 on lihtne kohandada vastavalt töötaja vajadustele, sealjuures säilib ergonoomika. Mugava ja samaaegselt ka tõhusa töötamise tagamiseks on puhumistoru pikkus astmeteta reguleeritav – vahekaugust maapinnaga saab silmapilguga reguleerida nii, et õhuvool saaks maksimaalselt toimida. Samuti on käepideme positsioon tööriistade abita kohandatav. Tulemuseks on kasutajale perfektselt kohandatud tööriist ja sellest tulenevalt optimaalne puhastustulemus ning pingetest vaba kehahoiak. Lihtne kohandamine on eeliseks eelkõige seal, kus puhurit jagavad mitu kasutajat.

Kerge kaal raskete lehtede jaoks: 35 N puhumisjõu abil saab 10,8 kg kerge puhuriga BR 700 isegi niiskeid lehti puhtalt kokku puhuda.

Kasulikud funktsioonid mugavaks töötamiseks: Üks täiendav kasulik funktsioon professionaalseks kasutamiseks on astemeteta käsigaas, mida saab fikseerida gaasihoova lukustuse abil. Kasutaja ei pea enam pidevalt käsitsi „gaasi andma“, mis võtab käelt olulise pinge maha just pikemate tööfaaside korral. Kõigis STIHL puhurites end õigustanud funktsioonid on kasutusel ka BR 700 puhul, mis garanteerib kandemugavuse ja minimaalse koormuse. STIHL vibratsioonivastane süsteem vähendab vibratsiooni käepidemel ja seljal, laiad õlarihmad, suurepinnaline seljapolster ja polsterdatud vöörihm jagavad kaalu optimaalselt ja annavad täiendava kasutaja mugavuse.

Käepideme asendi muutmine on kiire ja lihtne. Puhumistoru pikkust ning käepideme asendit saab kasutaja STIHL BR 700-l tööriistade abita enda jaoks kohandada.

Aiatäht logo

STIHL seadmete müük, hooldus, kulu- ja varuosad Aiatähest! Kauplused SAKUS ja PEETRIS (Tallinna piiril, Tartu mnt alguses mnt. ääres).