MOODUL MINITRAKTOR (motoploki komplekt) VARI GLOBAL on kasulik abiline sinu maakoju/talupidamisse, aednikele, põllumeestele, haljastajatele jne, et kõik erinevad tööd saaksid mugavalt ise tehtud!

Minitraktori standard komplekt sisaldab:
Mootor Honda või mootor Vari
Käigukast 
Järelhaagis 

Masin on spetsiaalselt loodud mullaharimiseks ja koorma vedamiseks. Minitraktori VARI IV GLOBAL ajami tagab pika kuusnurkse teljega käigukast DSK-317.1 / S ja veoteljetugi TN-GLOBAL.

 

Minitraktor VARI IV GLOBAL, motoplokk DSK-317.1 + järelkäru ANV-400 (mootor HONDA GCV200) Minitraktor VARI IV GLOBAL, motoplokk DSK-317.1 + järelkäru ANV-400 (mootor HONDA GCV200) kartulivagude ajaja kahe hõlmaga Vari NM1-001 sisaldab 3609 SV-1 2tk + 3608 NM1-001 1tk  

VARI seadmete MÜÜK, GARANTII, HOOLDUS Aiatähest!

NB! Küsi Aiatähest lisainfot ja pakkumist ka võimaliku lisavarustuse/tööorganite kohta (kultivaator, mullafrees, ader, järelhaagis, kartuliistutaja, kartulivagude ajaja, pöördader, hooldusniiduk, oksapurustaja jne!

Tule tutvu valmis komplekteeritud komplektiga kohapeal: (Vari mootor) SAKU Aiatähes ja valmis komplekteeritud minitraktori komplekt (Honda mootor) on proovimiseks Aiatäht TALLINN kaupluses Peetris.

VARI multifunktsionaalsed ja aastaringsed masinad talu- ja maakodu töödeks, aednikele, haljastus- ja heakorratöödeks jne.
KOMPLEKTEERI TÖÖRIIST NII KUIS SULLE VAJA!