Õige pea võimsad LASKI kaugjuhitavad puiduhakkurid rendis!

Aiatäht OÜ partneri FORTAL RENT valikusse lisanduvad peagi väga võimekaid roomikutel kaugjuhitavad puiduhakkurid LASKI LS 160 DW Track. Diiselmootoriga oksapurustajad nõudlikule kliendile töö tegemiseks ka kõige keerukamates tingimustes. OSTA, RENDI, TAGASTA!

Hakkur LS 160 DW Track on kompaktne masin, mis on ette nähtud puidujäätmete, okste, koore, harulise puidu ja muu maapealse biomassi kõrvaldamiseks. Üleliigse puidumaterjali saab tänu hakkimisele mugavalt objektilt koristada ja jäätmesuunajaga kiirelt kokku koguda, kas siis lasta otse auto kasti või  hunnikusse maha. 
PUIDUHAKKUR LASKI LS 160 DW Track:

 • sisse söödetav puit/oksad võivad olla kuni 160 mm läbimõõduga.
  - pööratav ülemine raam on varustatud pöörleva alusega, nii et laadimisava on ligipääsetav  mis tahes küljelt. 
  - võimalik hakkuri ülemist osa vastavalt vajadusele eraldi kallutada.
  - varustatud kahe hüdrauliliselt juhitava laadimisrulliga, mis on ühendatud põlemismootori ülekoormuskaitsega automaatse süsteemiga.
  - keskkonnasõbraliku vesi-jahutusega Kohler diiselmootoriga.
  kaugjuhtimine juhtpuldist muudab masina käsitsemise väga lihtsaks (ebatasasel pinnasel ja mugav juhtimine transpordivahendisse). 
  -Puiduhakkuri kallutatav raam võimaldab ronimisvõimet kuni 30° nõlvadele
  .

  NB! Raam on juba standardina varustatud elektrilise kaabli vintsiga ja haakekonksuga liigendpall (ISO 50) haakeseadise jaoks.

MILLEST KOOSNEB FORTAL?

Fortal pakub rasketehnika täisteenusrenti nii juhiga kui juhita, kolmest tunnist kümne aastani, saadaval 24/7. Fortali masinapark on suur ja selle rentimine soodsam kui Sinul omaenda masinapargi haldamine! 

UUDIS kevad 2024! Aiatähele hea meel, et peagi on Fortal renditehnika valikus ka võimsad kaugjuhitavad roomikutel LASKI puiduhakkurid LS 160 DW Track!

Lisainfo Fortal tehnika rendi osas: WWW.FORTAL.EE

NB! Et olla esimeste seas, kes neid võimsaid roomikutel kaugjuhitavaid LASKI puiduhakkureid rentida saab, siis jälgi Aiatäht ja Fortal Rent facebooki lehte:  
WWW.FACEBOOK.COM/AIATAHT
WWW.FACEBOOK.COM/FORTAL.RENT.EESTI

Peagi anname  teada, kui masinad on kohal ja Fortal Rendile üle antud. 

Kiirus, mugavus ja kulude kokkuhoid - need võimsad kaugjuhitavad roomikutel LASKI hakkurid on valmis usinalt sinu oksi purustama!

 

 


Puiduhakkur LASKI LS 160 DW Track