Robotniiduki niiduhooaeg hakkab selleks hooajaks lõpule jõudma. Kui õuetemperatuurid langevad 5 kraadi juurde on aeg robotniiduk õuest ära korjata. Robotniidukid ei ole mõeldud lehtede koristuseks ega lume lükkamiseks, seetõttu tasuks masinad talveks sooja ruumi hoiule panna.

Aiatäht pakub robotniidukite hooldust ja ka talvist hoiustamisteenust. Sellise teenuse kasuks otsustamisel ei pea muretsema, et roboti aku võiks talvel liigtühjeneda, sest Teie robot on spetsialistide hoole all. Kevade saabudes tule lihtsalt meie juurest läbi ja võta kaasa robotniiduk, mis on täielikult kasutusvalmis alustamaks niitmist sinu aias.  Vastavalt hoolduspaketile pakume ka robotniiduki transporti sügisel töökotta ja kevadel niiduobjektile tagasi ning seadistame roboti sinu aias/krundil niiduvalmis tööle. Talvine hoiustamine Aiatähes ei võta Sinu garaažis ega toanurgas ruumi ning on ka turvaline lahendus.

Soovitame robotniidukile kord aastas põhjalikum hooldus ja kontroll teha, et ta oleks valmis tõrgeteta töötama ka järgmisel hooajal.

 

ROBOTNIIDUKITE HOOLDUSPAKETID AIATÄHES 2020/2021

STIHL, VIKING, WORX, CUB CADET ja AMBROGIO 

Tutvu hoolduspakettide valikuga ning võta julgelt ühendust!

Pildid / Roboti pakett õige

 •  *Paketi hinnad sisaldavad käibemaksu
 • *Tera hind lisandub paketi hinnale.
 • *Aiatähe transport kehtib Harjumaa piires, muud piirkonnad eraldi kokkuleppel.
 • Lisanduvate varuosade maksumus ei sisaldu hoolduspaketi hinnas.
 • *Väga määrdunud roboti puhul lisandub süvapuhastus 10 €

 

 

ROBOTNIIDUKITE MÜÜK – PAIGALDUS – HOOLDUS – TRANSPORT - TALVINE HOIUSTAMINE AIATÄHEST

Tel. (+372) 56577448 E-mail: info@aiataht.ee

 

AIATÄHE ESINDUSED AVATUDE-R 9:00-18:00, L 10:00-13:00

Aiatäht TALLINN – Tuleviku tee 10, Peetri alevik, Rae vald (Kohe peale Peetri Selveri ristmiku esimene sissesõit paremale, mnt. ääres) Tel. 55585709

Aiatäht SAKU – Tehnika 7, Saku alevik (Saku keskel, E-Tehno auto ülevaatuspunkti ja Samat hoone kõrval) Tel. 53244296

 

Tähelepanekud roboti talviseks koduseks hoiustamiseks

Mida enne talveuinakut tuleks kindlasti teha?:

 • Robotniiduk on soovitav õuest ära korjata kui kraadid lähevad alla 8, max 5.
 • Robotniiduk ei lähe tööle, kui välisõhu temperatuur on alla +5 kraadi, samuti ei toimu sellise temperatuuri juures aku laadimist. Selleks, et robot talve ilusti üle elaks, tuleb selle automaatika välja lülitada, aku täis laadida ja sooja ruumi hoiule panna.
 • Aku laadida täis 100% enne robotniiduki talveks seisma panekut.
 • Kindlasti puhasta robotniiduk harja ja lapiga enne talvist hoiustamist. Kuigi robot on pealt poolt veekindel, siis ära roboti põhja alla vett lase. Seega ära roboti puhastamiseks vett kasuta (ei voolikuveega pestes ja kindlasti mitte survepesuriga). 
 • Kontrollida masina üldist seisu, rattad, tera, korpus jne. Kui midagi on katki/defektne siis soovitame seadme Aiatähte hooldusesse/remonti tuua.
 • Ka laadimisjaam puhastada mustusest. Laadimisjaama võib jätta niidupinnale. Lahti tuleks ühendada voolukaabel ja katta laadimisjaama torn selliselt, et lumi ja vihmavesi peale ei sajaks. Laadimisjaama välimuse ja pikaajalisuse säilimiseks on mõistlik see aga võimalusel talveks siiski siseruumi tõsta.
 • Kontrollida laadimisjaama kas on väliseid/siseseid defekte. Vajadusel meile tuua.
 • Ennem robotniiduki talveuinakut välja lülitada (aktiivajad) muidu võib isegi täis aku kevadeks tühi olla.
 • Puhastada robotniiduk murust ja sodist mis on külge jäänud ( mitte pesta survepesuriga või loputada vees ). Puhastamata niiduk, mida hoiustatakse külmas või niiskes keskkonnas, lüheneb kasutusiga.
 • Robotniiduk hoiustada soojas ja kuivas ruumis (garaažis / toas jne ), kus temperatuur jääb kindlasti +kraadidesse. Loomulikult võtame ka Aiatähte sinu roboti turvaliselt talveks hoiule.

 

Ootame Sind Aiatähte oma ROBOTNIIDUKIGA HOOLDUSESSE + VAJADUSEL TARKVARA UUENDUSSE 

Soovi korral pakume Aiatähes ka TALVIST HOIUSTAMIST ning TRANSPORTI töökotta ja koju agasi. 

 

 

ROBOTNIIDUKI ETTEVALMISTUS TALVEKS:

 

STIHL iMOW ROBOTNIIDUKI PAIGALDUS:

 

 

KUIDAS TÖÖTAB STIHL iMOW ROBOTNIIDUK:

 

 

TUTVUSTAV VIDEO STIHL iMOW ROBOTNIIDUKITEST:

 

 

TUTVU ROBOTNIIDUKITE VALIKUGA SIIT!