Algas sügisene STIHL 2023 HOOLDUSKAMPAANIA!:

 - Kampaania toimub periood 02.10.2023 - 30.11.2023 Aiatäht SAKU, Aiatäht LUIGE ja Aiatäht TALLINN (Peetris) esindustes ning kehtib kõikidele STIHL või VIKING seadmetele. 

 - Kampaania raames remonti või hooldusesse toodud seadmele -20% soodustust kõikidele varuosadele, mis kuuluvad remonditöödes vahetamisele.

-  Sel aastal kuuluvad kampaaniasse kõik STIHL või VIKING seadmed ehk robotniiduki klient saab samuti osaleda hoolduskampaanias!

Aiatäht OÜ autoriseeritud kauplus-hooldekojad on volitatud teostama STIHL ja VIKING jt kaupluses müüdavate toodete (garantii)remonti ning hooldust. (Remondime ka muude enimlevinud kaubamärkide aia- ja metsatehnikat, millele on võimalik tarnida varuosasid. Pea eelnevalt Aiatähe kaupluse esindajaga nõu!)

Aiatähe esindustes remondime järgmiseid seadmeid (2-taktilised, 4-taktilised, akutehnika ja robotniidukid): kettsaed, muruniidukid ja murutraktorid, trimmerid, elektrisaed, võsalõikajad, zeroturn niidukid, hekipügajad, mullafreesid, pinnasepuurid, survepesurid, lehepuhurid jne.

Robotniiduk STIHL iMow RMI 422 (300~800 m²)

Miks kasutada professionaalset hooldusteenust?

Mootorsaag, võsalõikaja või mis tahes muu mootorseade, olgu ta igapäevane töövahend või pühapäeviti kasutamiseks, kulub ja vajab hooldust. Lihtsamaid ja elementaarseid hooldusvõtteid saab igaüks ise kodus teha, ilma et vajaks selleks erilist ettevalmistust.

Regulaarselt tuleb puhastada:

  • Õhufiltrit
  • Juhtplaadi õlikanalit
  • Mootorsae õlikanalit
  • Juhtplaadi ketisoont
  • Mootori jahutusribisid

Kuid sellele vaatamata on oluline lasta töövahendid regulaarselt üle kontrollida ja hooldada professionaalsel hooldetehnikul margiesinduses. Külastades ainult autoriseeritud esindusi võib kindel olla kvaliteetses teenuses ning originaalvaruosades! Aiatäht OÜ on auotoriseeritud Stihl esindus ja hooldeteenuse pakkuja. Stihl tööriistad on unikaalsed ning esialgu kokkuhoiuna tunduv ise remontimine ei too soovitud tulemust ja suur võimalus on seade lõplikult rikkuda.

Stihl autoriseeritud hooldetöökoda – töökoda, mille töötingimused, hooldustarvikud ja tööriistad vastavad Stihl standarditele, hooldetehnikud on läbinud Stihl hooldekoolitused.

Kuldreegel on, et hooldada on odavam kui remontida, sellest tulenevalt on Stihl juba mitu aastat pakkunud oma headele klientidele kord aastas võimaluse osa saada professionaalsest hooldusest kampaania hinnaga.

Remondi- ja hooldetööde hinnakiri

Robotniidukite hooldus ja paigaldus

 

HOOLDUSPÄRINGUD:

Tallinn Aiatäht hooldus – Tel.(+372) 56664177, E-post: tallinn@aiataht.ee

Tuleviku tee 10, Peetri, Rae vald, Harjumaa (Tallinna piiril, mnt ääres)

Saku Aiatäht hooldus – Tel. (+372) 56264041, E-post: saku@aiataht.ee

Tehnika 7, Saku, Harjumaa (aleviku keskel, E-Tehno ülevaatuspunkti kõrval)

Luige Aiatäht kauplus - Tel.(+372) 55567483, E-post: luige@aiataht.ee  (avatud alates 5.oktoober 2023) võtame vastu väiksemat tehnikat: mootorsaed, trimmerid, võsalõikajad, robotniidukid jne. Suurem tehnika nagu murutraktorid, nullpöörderaadiusega niidumasinad jne palume viia Aiatäht SAKU ja Aiatäht TALLINN esindusse Peetris.

ROBOTNIIDUKITE MÜÜK-HOOLDUS-PAIGALDUS-TALVINE HOIUSTAMINE:

Tel. (+372) 56577448, E-post: robot@aiataht.ee  Vaata robotniidukite hoolduspakette:  SIIT!

 

Tark on oma tehnikat alati jooksvalt hooldatud ja töökorras hoida, nii saad vältida ootamatuid või suuremaid kulutusi, mis võivad kaasneda edasi lükatud hooldustööde osas! Samuti on sul alati käepärast võtta korras seada kui seda just vaja on!